Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6] Szary Avant / Prawie wszystko mający ALTek ? :)


MaTeo85

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, staniek napisał:

Ile wyszły Cie ramiona i pióra? Zamówiłem w październiku na GETEM za dwieście siedemdziesiąt parę złoty, ale nie zrealizowali z jakiegoś tam dziwnego powodu. Normalnie chyba około czterystu złoty kosztują? 

Kiedyś był zestaw ramion wycieraczek aero jako doposażenie, ale niestety jest już niedostępny. Na dzień dzisiejszy komplet ramion i piór to jakieś 600.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie zamówiłem wtedy ten komplet na doposażenie. 

Trochę sporo wychodzi kupując oddzielnie. 

 

Robisz podświetlane blendy lusterek przy okazji montażu modułów? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie jak rozbebeszysz to raz a porządnie hehe... To jeszcze pomyśl co by tu można dołożyć, żeby w przyszłości już nie rozbierać znowu środka ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to nie wiem czy robić podświetlane blendy... Niby moduły o kkam'a mam z opcją żeby podłączyć podswietlenie, ale jakoś nie jestem szczególnie przekonany do nich. Ale zanim zapakuje do auta to może wyrwę gdzieś blendy i też wpadną.

Z bajerów co by wnętrze już było na gotowo, to myślę nad roletkami tylnych okien :) ale czy będą to jeszcze czas pokaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, kamil-vag napisał:

W sumie jak rozbebeszysz to raz a porządnie hehe... To jeszcze pomyśl co by tu można dołożyć, żeby w przyszłości już nie rozbierać znowu środka ? 

Podpowiedz coś ? bo ja już chyba mam co trzeba... Ale kto wie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja Ci proponuje, ściągnij sobie jakiś taki wypunktowany full wypas i odznaczaj po kolei :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamontowałeś już może kamerę cofania? Zastanawia mnie sposób podłączenia na jaki się zdecydujesz...tuner TV, adapter multimedialny czy ORI moduł z R8?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamera jeszcze czeka na wolną chwilę...

Ale mam do niej adapter multimedialny. Tuner tv pod Leda nie podejdzie chyba, a moduł z R8 po pierwsze drogi, a po drugie to nie wiem czy w b6/b7 zadziała bo w R8 masz już inną platformę wraz z gatewayem.

Gdyby to działało to może inną opcją był by moduł z q7 bo tańszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.12.2019 o 06:53, MaTeo85 napisał:

Kiedyś był zestaw ramion wycieraczek aero jako doposażenie, ale niestety jest już niedostępny. Na dzień dzisiejszy komplet ramion i piór to jakieś 600.

A u forumowego kolegii @m1chal nie ma ramion? Dwa lata temu kupilem poniżej 300zł nowe z aso.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, trepek napisał:

A u forumowego kolegii @m1chal nie ma ramion? Dwa lata temu kupilem poniżej 300zł nowe z aso.

Z tego co się orientuję to zestaw jako całość został wycofany z oferty. Może od exeo by pasowało i było by taniej, ale nie miałem kiedy sprawdzić bo mam trochę innych tematów na głowie i dla auta chwilowo po prostu brakuje czasu.

A od Michała sam brałem sporo gratów ale wspominał kiedyś że już się nie będzie tym zajmował. Nie dopytywałem, po prostu przyjąłem do wiadomości i teraz sam odwiedzam benepol gdzie dali mi zniżki i mam do nich rzut kamieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ok, nie wiedziałem, że przeszedł do Toyoty.

Z exeo ramiona będa pasować na 100 pro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W dniu 5.12.2019 o 06:53, MaTeo85 napisał:

Kiedyś był zestaw ramion wycieraczek aero jako doposażenie, ale niestety jest już niedostępny. Na dzień dzisiejszy komplet ramion i piór to jakieś 600.

Zawsze możesz kupić oddzielnie i wyjdzie podobnie :) ASO w Rz

RAMIE-WYCIERACZKI-LEWE-AUDI-A4-B6-B7-8E1
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 169 zł - RAMIĘ WYCIERACZKI LEWE AUDI A4 B6 B7 8E1955407C (7625605116). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wiemy, że można osobno. Ale w zestawie cena była dużo, dużo lepsza  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, cysiek18 napisał:

 

Zawsze możesz kupić oddzielnie i wyjdzie podobnie :) ASO w Rz

RAMIE-WYCIERACZKI-LEWE-AUDI-A4-B6-B7-8E1
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 169 zł - RAMIĘ WYCIERACZKI LEWE AUDI...

 

Jasne mogę kupić, tylko że już dawno kupiłem i drugi zestaw jest mi nie potrzebny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj od samego rana pojechałem umyć trochę auto ? żona niestety o ten aspekt nie dba nic a nic ? i nie da się jej przekonać że czyste auto jest ważne.

Po myjni przyszedł czas na serwis filtrowo olejowy przy przebiegu 225725km wpadł komplet filtrów z MANNa (olej, powietrze, paliwo i kabinowy z węglem) płukanka Archoil AR2820 (zlany olej nie był czarny a brunatny... a myślałem że mam super czysty motor) do tego mix olejowy Ravenol VMP 5W30 z dodatkiem Archoil AR9100. Taki sam zestaw ostatnio trafił do Seata i jestem zadowolony.

IMG_20200125_115316.jpg

 

IMG_20200125_114040.jpg

Przy okazji ostatniego spota wpadły w końcu nowe ramiona AERO wraz z piórami (wszystko z ASO) dzięki za pomoc kolegom @lewiatan1989 i @Ziewal. Dzisiaj dokończyłem dzieła i zamontowałem nową osłonę podszybia bo stara była trochę zmęczona.

IMG_20200125_113755.jpg

 

IMG_20200125_113748_1.jpg

 

IMG_20200125_113809.jpg

Dodatkowo zrobiłem kontrolę płynu wspomagania w układzie kierowniczym i jestem w szoku jaki on czysty.

IMG_20200125_114713.jpg

 

Aha i ostatnio zrobiłem trochę porządku w pierwszym poście, są zdjęcia itp. z czasem będzie tam przybywać fotek i opisów z prac przy aucie.

Edytowane przez MaTeo85
  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w końcu nadszedł ten dzień... pierwsze przymiarki do radyjka :)

Przetestowałem podłączenie, dźwięk bardzo fajny, kamerka cofania działa z BT współpracuje.

Teraz tylko pociągnąć kable do anten, przeciągnąć kable od kamery, dorobić zasilanie do modułu kamery i podciąć tunel pod 2DIN :)

Może ktoś z Was podpowie czy w klimatroniku jest zasilanie po stacyjce tak żeby kamera była zasilana dopiero po odpaleniu auta? chyba że zasilanie modułu kamery może być włączane tylko na czas wrzucenia wstecznego, czyli całe zasilanie wziął bym z sygnału z przekaźnika od świateł cofania?

IMG_20200224_162356.jpg

IMG_20200224_161628.jpg

 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kostkach radia masz +12v (po odblokowaniu auta) - pin 13 kostka D (wybudzenie wzmaka),z czego kojarzę to kamerka ma być zasilana cały czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...