Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi a4 b5 pakiet chrom listwy demontaż i montaż


tom3k.a4b5

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

czy listwy chromowane - obwódki szyb oryginalne (nie klejone) będą pasowały z Audi a4 b5 Avant z rocznika 1998 do 2000?

czy jest duży problem z ich demontażem i montażem? Miał ktoś z was z tym do czynienia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Listwy pasują do wszystkich roczników , przy demontazu trzeba rozwiercic wszystkie nity na które są zamontowane i tak samo zamontować , nie pamiętam teraz jak z tyłem w avancie ale chyba trzeba wyciąc tylną szybke i wkleic razem z listwami chrom , ogólnie roboty troche jest ale efekt jest super jeśli mamy pakiet chrom ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Listwy pasują do wszystkich roczników , przy demontazu trzeba rozwiercic wszystkie nity na które są zamontowane i tak samo zamontować , nie pamiętam teraz jak z tyłem w avancie ale chyba trzeba wyciąc tylną szybke i wkleic razem z listwami chrom , ogólnie roboty troche jest ale efekt jest super jeśli mamy pakiet chrom ;)

czy przy rozwiercaniu można coś uszkodzić??? czy nity są może w mało newralgicznych punktach, pytam ponieważ znalazłem taki pakiecik na necie i chcem się dowiedzieć czy warto się zabierać za to, gościu pisze że ma te listwy jeszcze na samochodzie i musi zdemontować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...