Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dylemat - z 17 na 19 ?


Klucha

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Mam wielki dylemat, mianowicie aktualnie posiadam alu 17 z oponkami 235/45. Myślę nad zmianą na 19 z oponkami 235/35. Powiedzcie, doradźcie, jest sens? Jakie koło ładnie by wyglądało ? Jaki kolor do ciemnego granaciku ? Będą obcierać? Czy wejdą bez problemu. A może zostać na 17? Aktualnie mam takie koło :zdjęcie podglądowe362787551_1_644x461_kola-msw-oz-17-bmw-e

Edytowane przez Klucha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam 16 i mam dylemat na 17 .szkoda mi zawiechy bo mieszkam w miejscu gdzie mamy oplakane drogi.zalezy po czym jezdzisz.jesli drogi igla to wsadzaj 19:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam 16 i mam dylemat na 17 .szkoda mi zawiechy bo mieszkam w miejscu gdzie mamy oplakane drogi.zalezy po czym jezdzisz.jesli drogi igla to wsadzaj 19:)

teoretycznie aż tak masakrycznych dróg nie mam :P Ale obawiam się gdy ktoś z tyłu usiądzie to może obcierać, z drugiej strony chciałbym, by ładnie wyglądało :):P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu ma obcierac? jesli profil opony sie zmiejsza

Edytowane przez quadral20004
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Myślę nad zmianą na 19 z oponkami 235/35. Powiedzcie, doradźcie, jest sens?

To tak jakby zapytać, czy wziąć grubszą kobietę od tej co się miało.

:grin:

Kwestia gustu.

Chcesz się pod dyskotawką pokazać to czemu nie ???

Wszystko zależy od tego, czego po nich będziesz oczekiwał.

Bo jak o komforcie to zapomnij o tym temacie.

Ale do lansu jak najbardziej.

Nie pomyśl że neguję twój wybór.

Mi to obojętne.

Ale nie pytaj o takie rzeczy.

Chcesz to zmieniaj.

Nie przypasi to powrócisz do poprzednich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram kolegę Fido - jeżeli chcesz eis pokazać i autko ma wyglądać to 19 jest ok., natomiast jeżeli chcesz chociaż trochę komfortu i wygody z jazdy to zosta przy swoim chociaż 17 na profilu który masz (235/45 ) już mocno obniżają komfort jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak mam fele 19 cali 225/35 wymienione fabryczne zawieszenie na sportowe , siedzi niziutko ale nawet przy pięciu osobach na pokładzie nic nie szoruje ani ociera.

Fakt że ładnie wygląda ale na kiepskiej drodze jedzie sie jak na taczce, polecisz szybciej po dziurach to załatwisz felgi a na drogach prostych i krętych rewelacja trzyma sie jak przyklejony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak mam fele 19 cali 225/35 wymienione fabryczne zawieszenie na sportowe , siedzi niziutko ale nawet przy pięciu osobach na pokładzie nic nie szoruje ani ociera.

Fakt że ładnie wygląda ale na kiepskiej drodze jedzie sie jak na taczce, polecisz szybciej po dziurach to załatwisz felgi a na drogach prostych i krętych rewelacja trzyma sie jak przyklejony :)

A jakie masz et felgi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pamie

Powiem tak mam fele 19 cali 225/35 wymienione fabryczne zawieszenie na sportowe , siedzi niziutko ale nawet przy pięciu osobach na pokładzie nic nie szoruje ani ociera.
Fakt że ładnie wygląda ale na kiepskiej drodze jedzie sie jak na taczce, polecisz szybciej po dziurach to załatwisz felgi a na drogach prostych i krętych rewelacja trzyma sie jak przyklejony :)


A jakie masz et felgi?

Nie pamiętam jakie tam mam et.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...