Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty LRY - odwołane


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

[quote name=Sebek (-_-) ]

widzę że ostro działasz Kowi :naughty:

Widać , że chce awans na Nowicjusza :polew::tongue4::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Sebek to taki spontan był a widze teraz jakieś zainteresowanie jest :kox:[br]Dopisany: 05 Grudzień 2008, 20:12_________________________________________________

[quote name=Sebek (-_-) ]

widzę że ostro działasz Kowi :naughty:

Widać , że chce awans na Nowicjusza :polew::tongue4::decayed:

:polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name=Sebek (-_-) ]

hehe :) może kiedyś zalecę jak będę miał czas :naughty: jeśli mi pozwolisz :polew:

hahahah no proste że pozwole :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są ale cos nie widze z ich strony odezwu :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ragguś wbijaj w niedzielę 14stego :) wreszcie będę mógł osobiście ochrzcić te Twoje autko (sikiem prostym... :tongue4: ) :polew: Żarcik ale fajnie by było się spotkać. A jak będziesz na ten weekend w Lubartowie to zajedziesz przy okazji na spota :)

Tak jak mówi Kowi87 , to był spontan :naughty: Demor chciał nawiedzić Ryki to LRA team się tam wybierze, no cały raczej nie, ale chociaż 50% :wink4: 2 autka na bank :cool1:

Gelo, trzeba jakoś to rozkręcić, bo na spoty do Lublina mało A4rek przyjeżdża. Wydaje mi się że można co jakiś czas, niekoniecznie co tydzień, czy co miesiąc, ale np. raz na 2 miesiące zwołać ludzi z okolic Lublina, ode mnie z Radzynia nie jest aż tak daleko, ekipa LRY też pewnie by przyjechała, Chełm obowiązkowo :naughty: Puławy, itd. Mało jest ludzi na forum LKAudi dlatego nikt nie przyjeżdża na spoty do Lublina. Tutaj trzeba to trochę rozkręcić. Bo z okolic Lublina sporo by się ludzi zebrało, a takie miasta jak Radzyń, Ryki, i parę innych, robią swoje małe spociki i wydaje mi się że raz na 2 miesiące można zrobić jakiegoś wojewódzkiego spota i nie zawsze musi to być Lublin :) Oczywiście ludzie z LKA też mogliby się pojawiać na takich spotach. Po tym temacie widać, że jakieś zainteresowanie jest, trzeba tylko ustalać termin jaki odpowiadałby większości. No i miejsce spotów takie żeby odległość ludzi nie odstraszała :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rafalekx

W ten weekend to na 200 % nie bede u rodziców .. w ten weekend ..odpoczywam :cool1:

Za tydzień coś planuje wyruszyć w kierunku LLB :wink4:

I olać to ja mogęTwojego srebrnego paździerza :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I olać to ja mogęTwojego srebrnego paździerza :polew: :polew:

Potem byś to zlizywał dzieciaczku :tongue4:

A tak serio to właśnie o następnym weekendzie mowa :) 14.12 to następny weekend więc wbijaj :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potem byś to zlizywał dzieciaczku

Wynik połączenia mojego moczu z Twoją padliną byłby taki ..że nie było by co zlizywać :polew:

Pamiętaj ..dbaj o powłokę lakierniczą ..bo nie znasz dnia ani godziny :decayed:

Pozdro dzieciaku :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ragguś młody jeszcze jesteś i mało wiesz :tongue4: Moja powłoka lakiernicza jest solidnie zabezpieczona... 2 centymetrową warstwą brudu :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze cos dzalacie tutaj chłopcy :good: u nas w Chełmie tez coraz wiecej ludzi przybywa na spoty :naughty: Spoty Ryckie na pewno z czasem sie powieksza :tongue4::naughty:

wydaje mi się że raz na 2 miesiące można zrobić jakiegoś wojewódzkiego spota

rafalekx bardzo dobry pomysł z tymi wojewodzkimi spocikami :decayed: W koncu moze cos by się zaczęł dziac konkretnego :kox::cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ragguś[/b] młody jeszcze jesteś i mało wiesz

Zdziwił byś się :naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak ragga zajedziesz w niedziele :gwizdanie: pokażesz padlinke :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hie :polew:

Planowo pracuje do 15 Grudnia ..tylko nie wiem czy z 15 stym włącznie :evil: .. jak nie ..to po szkole w Niedziele planuje wylot na Lubartów :naughty: ..i wtedy zalece :wink4:

A moja padlina to nic szczególnego :tongue4: Seria .. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to w trakcie tego wylotu chyba przez Ryki sie przewiniesz ok 16 :mysli: daj jeszcze znać na temacie jak to będzie wyglądało z tą niedziela pod koniec tygodnia :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to w trakcie tego wylotu chyba przez Ryki sie przewiniesz ok 16 :mysli: daj jeszcze znać na temacie jak to będzie wyglądało z tą niedziela pod koniec tygodnia :gwizdanie:

O 16 :blink: No way :no::tongue4:

Prędzej tak ..18/19 :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18-19 :shocked::kwasny: zobaczymy co da rade zrobić :gwizdanie: Robercik co o tym myslisz II część spotu :naughty: niedzilenego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...