Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty LRY - odwołane


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

Myśle że następnym razem uda Ci sie zjawić na spocik(i tak w piatek pewnie na siebie trafimy w Deblinie :good: ) Mam nadzieje ze reszta z was będzie :gwizdanie: choć na chwile :good:

A co do mojej obecnosci na spocie w Lublinie nie bedzie mnie ponieważ mam juz plany zwiazane z sobotnim wieczorem i sie nie wyrobie :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pierwszy spot w Rykach a ja mam rozwalone auto i nie przyjadę ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam taką uwage małą Panowie:

może nie organizujcie spotów w dwóch miejscach w ty samym czasie (chodzi mi o spot w niedziele 14 Grudnia)

bo to troche bez sensu-jest ustalony spot w Chełmie a tu nagle i Ryki coś organizują,postarajmy się jakoś mijać co do terminów bo w ten sposób to nigdy sie nie spotkamy razem w jednym miejscu :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym spotem to wyszło na spontanie prowadzonym w watku http://www.a4-klub.pl/smf/nocni_jezdzcyczyli_jazda_po_2300-t35331.3195.html wiec wtedy ustalalismy kiedy w ogóle by ktoś mógł. Głównym celem spociku było spotkanie sie LRY&LRA Team :kox::naughty: (nazwa zaczerpnięta z wątku nocnego :naughty: ) Tam uzgodnilismy że założymy oddzielny watek na ten temat. Nikt nie wspominał wtedy o spocie w Chełmie :no: ale następnym razem zrobimy tak żeby terminy sie nie pokrywały :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko wiesz ja się nie chce czepiać ale fajnie by było jakby spoty się nie pokrywały wtedy będziemy mogli jeździć do siebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko wiesz ja się nie chce czepiać ale fajnie by było jakby spoty się nie pokrywały wtedy będziemy mogli jeździć do siebie :)

Rowniez jestem za aby spoty sie nie pokrywały :good: Chełm lubi czasem przyjezdzac na spoty do Lublina i odwrotnie :decayed: mysle ze jak nie beda sie pokrywac to Chełm i Lublin bedzie miał szanse odwiedzic kolegów z Teamu LRY&LRA :kox::good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie to jest przypadek i mówie jeszcze raz nikt z pomysłodawców o tym widocznie nie wiedział :hi: Koledzy z Radzynia chcieli odwiedzić Ryki więc po propozycjach paru terminów najlepszym okazała sie własnie niedziela :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziecie coś działać to może i ja wpadne sie przywitać ... tak całkiem po trasie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ty to na świeta chyba przez moje Richmond przejeżdzać bedziesz :gwizdanie: wiec mozesz też postuj zrobić :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziecie coś działać to może i ja wpadne sie przywitać ... tak całkiem po trasie :wink4:

jak będziesz leciał to dzwoń się dokleje po drodze :tongue4:

jak ostatnio tam śmigaliśmy to sporo a4 widziałem na LRY tyle że chyba 1/10 z nich jest tylko w klubie a może i mniej. jest fajny lokal w rykach pod wdzięczną nazwą "Hades" nie sugerujcie się nazwą :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ty to na świeta chyba przez moje Richmond przejeżdzać bedziesz :gwizdanie: wiec mozesz też postuj zrobić :kox:

Sii.. :kox:

Ja cetralnie ..do Moszczanki ..później odbijam na Kock or Michów :naughty:

[br]Dopisany: Grudzień 05, 2008, 07:34:47 _________________________________________________

jak będziesz leciał to dzwoń się dokleje po drodze :tongue4:

Luz Krzyńku.. :kox::good:

Jak wypali to zabierzesz ze sobą słupek bod zegar :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziecie coś działać to może i ja wpadne sie przywitać ... tak całkiem po trasie :wink4:

jest fajny lokal w rykach pod wdzięczną nazwą "Hades" nie sugerujcie się nazwą :polew: :polew:

Co do tego lokalu Hades sa lepsze w Rykach :gwizdanie:

W sumie Garwolin to tylko 30km prostą drogą :naughty:

Dzisiaj zrobilismy sobie z kolegą mini spota na 2 auta :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zrobilismy sobie z kolegą mini spota na 2 auta

Zawsze to coś .. :good: Kręćcie te spoty..mało istotne ile autek na początku ..na pewno z czasem ich przybędzie :wink4::good:

Grunt , że coś działacie ..macie chęci :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zrobilismy sobie z kolegą mini spota na 2 auta

Zawsze to coś .. :good: Kręćcie te spoty..mało istotne ile autek na początku ..na pewno z czasem ich przybędzie :wink4::good:

Grunt , że coś działacie ..macie chęci :hi:

tyle samo mi udało się w Garwolinie zebrać :kwasny: ino 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi u nas o spoty miejscowe A4 to mozemy zrobic spocik na 5 autek :kox: ale reszta nie jest zarejstrowana na forum (brak chęci, brak internetu itp) a samych A4 z blachami LRY to tu sie dosć sporo kręci ale nie wiem gdzie oni po internecie buszuja ze na forum nie dotarli :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie oni po internecie buszuja ze na forum nie dotarli

...może oglądają pocieracze :polew: :polew:

Jak będziecie sie zbierać regularnie ..to i reszta sie pojawi :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z tą regularnoscią to trudno bedzie :wallbash: ale jesli chodzi o mieszane marki to nawet codziennie są :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...