Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 Sedan TFSI 330ps, 416nm by EcuProject :-)


Ponior

Rekomendowane odpowiedzi


ciekawe i tak ile ten Multitronic wytrzyma

jak sie posypie to zmienimy na manuala :-). Autkiem robie 5k w roku i nie katuje go przy każdych światłach takze źle nie będzie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


przesuwając seryjny limiter zmiany biegów z 5500 rpm na 6500 RPM, oraz został przyspieszony czas zmiany biegów

:huh::grin:

Skąd ty to skopiowałeś? Przecież 2-3 posty wyżej pisze ze multi nie ma biegów wiec co ci mogli poprzesuwać? :facepalm: Jedynie te symulowane szarpnięcia w trybie S mogli przyporządkować do innych obrotów...


Swoja droga EProjecty rozwijają się. Jeszcze osiem lat temu bali się multi na hamownie wpuścić. Ale skasowali ja by było :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ze tam nie ma biegow:-). Chodzi właśnie o tryb S. W trybie D tym autem nie da sie szybko jechać.

Autko nie było robione na wyścigi na 1/4 mili. Ma się tym autem przyjemnie i dynamicznie jechać. I teraz tak właśnie jest.


Filmik z przyśpieszenia, głowy nie urywa jak moje poprzednie s3 370ps ale odpycha sie przyjemnie i płynnie :kox:

Z trakcją nie ma najmniejszych problemów. Opony toyo proxes t1 sport 235/40/19

Edytowane przez Ponior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak serio, długo się tak da wytrzymać z tym prawie jednostajnym wyciem?

Wydech jest w planach, ale chyba na następny sezon- wtedy to bedzie buczał :wink: . A przy normalnej jeździe jak zmienia biegi przy 2k to w środku błoga cisza.:-)

Edytowane przez Ponior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ze tam nie ma biegow:-). Chodzi właśnie o tryb S. W trybie D tym autem nie da sie szybko jechać.

Autko nie było robione na wyścigi na 1/4 mili. Ma się tym autem przyjemnie i dynamicznie jechać. I teraz tak właśnie jest.

Filmik z przyśpieszenia, głowy nie urywa jak moje poprzednie s3 370ps ale odpycha sie przyjemnie i płynnie :kox:

Z trakcją nie ma najmniejszych problemów. Opony toyo proxes t1 sport 235/40/19

https://youtu.be/LJpRzI0MIbA

https://youtu.be/X13ZM7bXhCA

Jaki masz czas 100-200 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie idzie w trybie sportowym. Na jakim paliwie 98 czy 95

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez black dragon 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki masz czas 100-200

trzeba by podpiąć racelogic-ka i zmierzyć :wink:

fajnie idzie w trybie sportowym. Na jakim paliwie 98 czy 95

Na 98 z orlenu

Edytowane przez Ponior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba nagraj filmik to sie zmierzy całkiem dokładnie bez racelogica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko jeździ i ma sie dobrze, na pokład zawitał zestaw B&O, teraz jedzie sie jeszcze przyjemniej. :-)

69988f722952f4a9med.jpg285bb10a0556d3eamed.jpg849e2d766b63a0ddmed.jpgce768aafe968c313med.jpgd8cfac1789f3b3f5med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądając twój filmik, pomyślałem sobie ile czasu zabiera wajchwanie manualem podczas przyspieszania. Ty tylko wciśniesz gaz i rozpędzasz się jak szalony :decayed: a ja tracę dużo czasu na zmianę biegów :facepalm:

Autko fajne i mody zacne, jazda na pewno o wiele przyjemniejsze po dołożeniu B&O :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądając twój filmik, pomyślałem sobie ile czasu zabiera wajchwanie manualem podczas przyspieszania. Ty tylko wciśniesz gaz i rozpędzasz się jak szalony :decayed: a ja tracę dużo czasu na zmianę biegów :facepalm:

Autko fajne i mody zacne, jazda na pewno o wiele przyjemniejsze po dołożeniu B&O :)

To wachlowanie daje większą frajdę z jazdy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




Tam nie ma dokładki, to standardowy zderzak s-line :-)

Faktycznie , na 1szy rzut oka myslalem ze masz dokladke pod zderzakiem ktora szukam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś miał już fabrycznie subwoofer to szkoda kasy na B&O. Ale jak były same głośniki w drzwiach jak u mnie to róznica jest spora. Choć subwoofer lepiej dawał w mojej a3 3D :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mnie srednio pocieszyles bo ja mam subwoofer a wlasnie jestem w trakcie rezania B&O :decayed: ,polowa glosnikow juz wymieniona.

Z tego co czytam ,to z B&O nie da sie osiagnac mocnego basu a bardziej chodzi o jakosc dzwieku ,tylko do tego tez trzeba odpowiednie zrodlo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę potwierdzić. W mojej A3 też lepiej Subwoofer dawał niż w A4 B8. Nie mówiąc już o tym że w B&O nie da się dźwięku tak ustawić żeby dudniło :( Różnica mała w stosunku do niższych zestawów audio, jedynie to przy super źródle dźwięku faktycznie filharmonia lepiej brzmi. Ale trzeba dodatkowo wygłuszyć bo montaż fabryczny woła o pomstę do nieba...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...