Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Airbag kierowcy - chromowana ramka


monsoon

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy mam pytanie odnośnie pękniętej chromowanej ramki na kierownicy. Jakiś czas temu kupiłem auto z taką wadą (pęknięcie z jednej strony). poprzedni właściciel zmienił kiere na muli. Macie może pomysł skąd ta wada? Czy przy wystrzelonym airbagu powinna być pęknięta cała zaślepka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

d482857c0a7b7025ef4767f385954f21.jpg

Ktoś/coś?

Edytowane przez monsoon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam to samo i auto w 100% bez wypadkowe i poduszki też. Po prostu to jest wada fabryczna i czasem to samo pęka. U mnie jak kupiłem auto było ok a jakiś rok temu pekło dokładnie tak jak u Ciebie.

w tym miejscu poduszka jest osłabiona i w przypadku wystrzału dokładnie tam ma pęknąć poducha. |Widocznei osłabili tak bardzo że sama pęka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja Dawid,miałem dokładnie tak samo w poprzedniej B7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja Dawid,miałem dokładnie tak samo w poprzedniej B7

ja jak to zobaczyłem to wkurzyłem się na maxa, taki samochód jak audi nie powinien mieć takich problemów.

Na początku myślałem że tylko mnie to spotkało, ale jak przeglądnąłem ofert sprzedaży B7 to widać ze część z nich ma tak właśnie pęknięty ten chrom.

ja zastanawiam się nad wymianą poduszki ale za taka w ładnym stanie trzeba dać 500zł a nie ma gwarancji że tez nie pęknie. Moja pękła rok temu a auto z 2006 i poduszka oryginalna więc wytrzymała 9 lat i sobie pękła, podejrzewam że pękła jak auto stało na słońcu, mam czarny lakier i mocno się nagrzewa w środku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...