Skocz do zawartości
IGNOROWANY

nawigacja a4(mała)


Gość Kuba

Rekomendowane odpowiedzi

Chętnie bym zobaczył jak taka nawigacja działa jak ją się włącza jak się ustawia zadaną trase i czy sa wskazówki głosowe jak to wygląda na FISie , to ciekawy temat chętnie posłucham kogoś kto takie cudo ma w swojej A4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silent Bob ma u siebie taka mala navi w zegarach.

Pytanie mam do autora tematu... :

Co znaczy ze kupiles sobie mala navi?? Same zegary ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja potrafie,mała navi to takie pudelko montowane do bagaznika w ktore wklada sie cd z mapą,wyswietlaczem są zegary,a operuje sie tym przy pomocy gałeczki obok recznego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem mała nawigacje do a4 98rok i nie wiem jak ją załozyć. zcy jest to w ogóle możliwe?

kto potrafi to zrobić

kontakt:

605451469

[email protected]

mozesz opowiedziec cos wiecej, lub moze masz jakies fotki pogladowe lub linki?? Ja swego czasu zastanawialem sie nad duzom ale do mojego rocznika to moze byc tylko cos podobnego do tego http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=88133364 ale to dosyc droga "impreza" a do tego moglbym sie jej pozbyc przy pierwzej wizycie w Polsce :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie jest taki gps nie jest to nic w rodzaju ekranik z mapa. Tylko jak chcieli ukrasc moja A4 a wlasciwie to ukradli zadzwonilem do firmy ktora obsuguje moj gps i namiezyli ich i zablokowali silnik odlaczajac doplyw paliwa dlatego ta antenka od radia u mnie jest tak w tylnej szybie i wyglada troszke specyficzniej. a drugi bajer to taki guzik ktory moge przcisnac kiedy auto nawali i oni tam kogos wysla. niestety miesieczna oplata wynosi az 95zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widocznie będę musiał wrzucić Wam fotki jak amiast radia wstawiłem nawigację

dużą , podłączyłem ,dodałem DVD ale tego jak prowadzi idealnie i jak mówi po polsku

juz pokazać się nie da , bardzo łatwy i przyjemny montaż tylko klimatronic

musi być w miejscu popielniczki - wszystko wygląda jak oryginalne tyle że

nie ma takiej wersjii oryginalnej bo w modelu z 98 roku nie było dostepnej

Audi Navigation Plus - wszystko kupowałem na allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wrzuc zdjecia :D ja myslalem o palmtopie wtedy bym go sobie wyciagal i nie musial bym sie martwic ze ktos mi go zwinie.... ale najpierw musialbym rozwiazac umowe z firma od tego drugiego gps'u albo zostawic oba... puki co wyobrazilem sobie jak to musi wygladac u ciebie :) i pewnie troszke sie pomeczyles nad tym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to fakt , cały dzień , konsola musi być na warsztacie , potem jak nie ma w kostce ISO sygnału GALA to mozna go oszukać - podciągnąc z zegarów - Audi Navigation Plus nie wyciagniesz bez oryginalnych wyjmaków a DVD zastępuje również CD jak i MP3

bo czyta wszystko - bez DivX ale tego nie lubię natomiast nagrywam dużo z VIVY i puszczam właśnie na wyświetlaczu , koszt tego był taki - navi ok 800zł, za interfejs 400 / niezbedny do podłączenia DVD czy nawet kamert MiniDV lub cofania no i samo DVD od 200 do 400zł i wszystko - całość średnio wychodzi 1600zł acha - jeszcze najnowsza płyta z mapą polski i polskim lektorem - to samemu ale mozna też wszystko zlecić - montaż samej navi + rezanie konsoli = 2000zł i wszystko nowe i spasowane . to z allegro oferta ale u mnie wygląda identycznie - w tym malutkim schoweczku nad radiem upchałem rozdzielony antyradar a po lewej stronie kierownicy u dołu mam CB radio - idealne miejsce - pozycze aparat to pokaże a wygląda to prawie identycznie jak tu

http://www.allegro.pl/item95545915_nawigacja_audi_z_montazem_a4_lata_1994_2001.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no swietnie wyglada ale jak ktos nie jezdzi tyle co ty to nie ma sensu az tyle pieniedzy wydawac... ale musze przyznac ze robi wrazenie :) to zrobiles sobie prezent w stylu "pimp my ride" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko przez to że auto kupiłem bez radia, inaczej bym nie robił nic a patrząc

na ceny dobrego radia to wyszło by prawie na jedno - co do jazdy to

ja przejeżdżam autem miesięcznie ok 1000km a astatnio nawet 600.Zawsze chciałem

mieć inaczej jak mają inni a przy sprzedazy auta wystarczy kupić ramkę

i wszystko wymontować jak co bo na następny rok chcę nowsze kupić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no u mnie Audiczka stoi w garazu i misiecznie srednio jezdzi 100km. Ale to dlatego ze ojciec pracuje w Wawie a auto przez caly tydzien stoi w garazu... oprocz tego ze ja jezdze niekiedy jak Opla mamie pozycze :P Powodzenia przy zakupie nowszego auta i wez kogos ze soba kto sie nie bedzie kierowal emocjami bo jak sie napalisz to nie wybierzesz pozadnego auta... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dorwałem na chwilę cyfrówkę więc pokażę

http://img371.imageshack.us/my.php?image=avantsrodek2vc.jpg

http://img359.imageshack.us/my.php?image=avantnavi39ht.jpg

http://img376.imageshack.us/my.php?image=avantnavi11ww.jpg

wystarczy bo i tak coś brzydko wyszły ale tak to jest na szybko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no fajnie wyglada... a zdjecia pewnie sa takie jakie sa bo w garazu robiles i za ciemno bylo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super wyglada.

Jakie napotkales problemy podczas montazu??

Czy jest problem z upchaniem tego ustrojstwa??

Na czym sie trzyma ten navi plus?? Jakies zatrzaski??

Mozna podlaczyc zmieniarke do tego?? I czy zmieniarka pasuje od concert II ??

to tak z grubsza:)

Pozdrawiam i licze na pomoc :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może na poczatke ktos mi powie dlaczego nie ma powiadomienia mailem o odpowiedziach i to nie tylko w tym watku?? ok , do rzeczy , montaz dziecinnie prosty bo wszystko

wchodzi , zatrzasków nie ma, wchodzi na wcisk , mozna ją tak do czegoś przywalić ale bez sensu poniewaz sama ' pupa' navi swoje waży i jest pod kątem i sama siedzi - zmieniarkę normalnie podłaczasz bo te same wejścia sa w audi navi plus / tak mysle bo jest wejście na kostkę / Zdjecia faktycznie robiłem prawie w garazu i na szybko w dodatku aparat był mi nieznany.

Ogólnie z poczatku jak zaczałem zabawe deko się załamałem ze to kupiłem ale potem przeszło a po zamontowaniu DVD to już wogóle fajna sprawa - wczoraj byłem pierwszy raz po ładnych paru latach w Katowicach i powiem szczerze że gdyby nie navi i polski lektor zginał bym tam a tak to jak po sznurku jechałem w/g komunikatów navi oraz strzałki mojego połozenia i wyznaczonej trasy podświetlonej na niebiesko - świetna rzecz za

ok 1000zł i dniówki rezania.Zapomniełem dodac że oprócz CB radia mam w tym małum schowku nad navi rozdzielony antyradar i czujniki z przodu i tyłu auta - to tak na policje drogową - CB oczywiście na chłopców radarowców :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli jednym slowem trzeba na ciebie uwazac bo jestes uzbrojony po zeby :P zroche kasy zainwestowales :) ale ja bym sie bal ze ukradna :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...