Skocz do zawartości
IGNOROWANY

nawigacja a4(mała)


Gość Kuba

Rekomendowane odpowiedzi

tylko w co zainwestowałem?? bo w navi to musiałem coś mieć więc albo radio za 2000 lub navi + dvd i też za 2000zł a antyradar wyrwałem z megane bo dałem je żonie poza tym zwracam do serii w jeden dzień np. przed sprzedaża no chyba że ktoś zechce coś dopłacić , ale to się okaże na przyszła wiosnę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w osprzet ogolem w twoim audiku zainwestowales sporo kasy i czasu.... jesli chodzi o navi w A6 z 2003r. chcialem zeby mnie poprowadzil do domu bo zkumplem jechalem z katowic i kazal mi sie zatrzymac ok. 15-20m od domu ale coz droge dobrrze pokazal :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie zrobią wkońcu mapy PL do DVD to pojade do Ingolstadt i ich za*****bie bo już coraz bardziej wq... jestem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może na poczatke ktos mi powie dlaczego nie ma powiadomienia mailem o odpowiedziach i to nie tylko w tym watku??

A zaznaczyłeś sobie tą opcje w swoim profilu ?? :wink:

W Profilu , w dziale Preferencje , 5 linijka od góry :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hugo - zaznaczyłem ale teraz dopiero , co do płyty navi na Polskę w wersii DVD to watpię czy tak szybko powstnie

[ Dodano: 2006-04-11, 18:13 ]

Wygląda świetnie! Napisz proszę czy montowałeś CAN EMULATOR i gdzie kupowałeś navi.Bo tak się zastanawiam właśnie......chcę zmienić radio na Concerta II ale będe musiał dokupić to urzadzonko które nie jest tanie coś ok 250zł + radio ok.600 wychodzi 850 a tu tak jak pisałeś za 1000 mam navi i CD w jednym.Czy może przy tej navi nie trzeba tego emulatora kupować?

Nie , nic nie montowłem,navi z allegro, a CD w navi nie ma jest tylko radio więc tu będziesz musiał podpiac zmieniarke lub kupić interfejs + dvd więc koszty podobne zalezy co kto woli - nic nie kupowałem zadnego emulatora po prostu oszukałem sygnał z ABSu oraz wstecznego podpinając tylko Gale od licznika jedyna wada jest to ze pozycja moja jest bardzo dokładna ale poruszam sie skokowo po mapie a nie płynnie wiec mi to nie przeszkadza , jadąc na Gdańsk z katowic dzięki navi i opsji ' korki' zaoszczedziłem sporo czasu mimo 20 km wiecej ale tak mnie prowadziła z ominięciem korka wiec duzy plus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...