Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spalanie


Kleju

Rekomendowane odpowiedzi

tak czytam te posty, i kurna sporo pali taki 1.6, to u mnie jazda mieszana trasa / miasto wychodzi 10 l i to jeszcze w automacie, a jezdze dosc dynamicznie... fakt ze w miescie przy butowaniu spali tyle ile zaleje , ale srednia wychodzi taka jak 1.6....niezle....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie w 1,6 a 1,8 praktycznie nie ma roznicy w spalaniu :mrgreen:
i dlatego lepiej kupowac 1,8 bo jest mocniejsze :wink:a najlepiej z turbinka :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt faktem, napewno teraz 1,6 bym nie kupil :razz: ale coz trzeba cisnac tyle co mozna , a nastepny bedzie powyzej 2 l i koniecznie diesel :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt faktem, napewno teraz 1,6 bym nie kupil :razz: ale coz trzeba cisnac tyle co mozna , a nastepny bedzie powyzej 2 l i koniecznie diesel :mrgreen:
2,5 to wspanialy silnik a jego brzmienie powala na kolana ale drogi w utrzymaniu niestety :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy 2,5 . Strasznie podoba mi sie VW touran 2.0 Tdi ;) Kopa ma niesamowitego ... A z Audi jesli nastepne to A8 nowe ha ha ha :mrgreen: ( w przyszlym tysiacleciu :razz: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy 2,5 . Strasznie podoba mi sie VW touran 2.0 Tdi ;) Kopa ma niesamowitego ... A z Audi jesli nastepne to A8 nowe ha ha ha :mrgreen: ( w przyszlym tysiacleciu :razz: )
bedzie dobrze lepper u wladzy wiec patrz optymistycznie :lol: hahahahahahha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje spalanie to tak jak u większości miasto Warszawa 10-11l - przy jeździe normalnej dynamicznej ale bez katowania sinika max 4500-5000obr/min.

Poza miastem w trasie to 8.5-9.5l przy prędkości około 130-140-150km/h.

Ale Panowie to co się teraz dzieje mnie najbardziej przeraża.Zrobiło się ciepło i nie sposób bez klimy jeździć.Jak sobie po Warszawie w korkach pojeżdże z klimą to spalanie dochodzi do 12.5l :shock:

CHYBA BęDę JEŹDZIŁ BEZ KLIMATYZACJI :cry:

Swoją drogą chodze jakiś taki zakatarzony i chory od różnicy temperatur.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dołączam sie do wojtasa tez mam 1.6 wsumie to krotko bo miesiac ale za to jezdze dosc duzo jak na jazde tylko po miescie (w tydzien okolo 600 kilometrow tylko w miescie) i spalanie okolo 10l jak na rezie nie przekroczylo mi ani razu 10l (obroty trzymam do okolo 3 tys.) ale jezdzilem bez klimy:P teraz klime naprawilem to sie okaze jak bedzie z klima:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaziu_Wichura

u mnie w mieście 10l-12l, w cyklu mieszanym średnio 8l. Chociaż ostatnio na 50 km spaliła mi 16 litrów :D lekka awaria silnika... . W przyszłym tyg będę szukał usterki chociaż dla kompa wszystko jest "ok" :/

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dołączam sie do wojtasa tez mam 1.6 wsumie to krotko bo miesiac ale za to jezdze dosc duzo jak na jazde tylko po miescie (w tydzien okolo 600 kilometrow tylko w miescie) i spalanie okolo 10l jak na rezie nie przekroczylo mi ani razu 10l (obroty trzymam do okolo 3 tys.) ale jezdzilem bez klimy:P teraz klime naprawilem to sie okaze jak bedzie z klima:D:D

Z klimą będzie napewno o literek więcej.............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...