Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gdzie Tanie Oc ?


Rekomendowane odpowiedzi

Straszne ceny na to ubezpieczenie Ci walą. Ja w lutym sobie szukałem to zapłaciłem 490 zł z tym że mam 21 lat pełne zniżki i zwyżkę od wieku. A ja szukam ubezpieczenia tak że pierwsze rankomat i firma która wychodzi najtaniej to wbijam na ich stronę i wyliczam bezpośrednio u nich i przeważnie jest jeszcze jakieś 10% taniej.

A w środę robiłem ubezpieczenie ojcu ma 45+ pełne zniżki i współwłaściciela bez zniżek i zwyżką wiekową (24 lata) i za seata leona 1.9 tdi wyszło 500.27 zł w link4 i robiłem to tym samym sposobem z tym że na rankomacie pokazało coś koło 700 zł a już na stronie link4 wyliczyło na 500 zł.

I własnie zauważyłem że ubezpieczenie poszło w górę znowu i to dość sporo.

Edytowane przez fox60
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdż sobie firmę benefia. ja wczoraj ubezpieczałem i wszędzie chcieli od 550 zł przy pełnych zniżkach a u nich zapłaciłem 395zł. wyliczyłem sobie to na rankomacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od jutra będę liczył na chwilę obecną jestem na wyjeździe :) dziękujęza pomoc :) przejrze wszystkie

E: Od poniedziałku :D:banan::banan:

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spr w https://ubea.pl/BTA-ubezpieczenia/

Z żona mamy jedno auto wspólne i tylko o tam jej uznali moje zniżki. Yaris 1.0 180 zł

W PZU też można przenieść zniżki z małżonki na męża i odwrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja w zeszłym roku w lipcu na moją audi za OC+NNW zapłaciłem 527zl w Proamie na cały rok ze zniżkami -70%. Nowe OC już za miesiąc wieć dziś z ciekawości na stronie proamy wyliczałem i wyszło mi 960zl. :o

Wrzuciłem dane w niby ten rankomat i najtaniej znalazlo mi samo OC za 840zl.....

Czy to możliwe że aż tak w górę poszło czy coś zle podałem.... ?

A druga sprawa jak wygląda sprawa AC, Nigdy nie miałem AC i czy warto w ogole wykupować na auto z 2004 roku i czy w ogole sie da wykupić na takie stare auto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W MTU dziwne cuda się dzieją .... Po 2 miesiacach nagle pojawiły mi się u nich 2 polisy które niby podpisałem i juz komornikiem mnie straszyli nic do nich nie docierało dopiero jak prawnik zajął się sprawą to nagle przepraszali za pomyłkę i chcieli żebym im wszystkie pisma i upomnienia odesłał .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obczaj w mbanku, ja rok temu bralem i bylo najtaniej, mam pelne zniki i oc i nnw zaplacilem 320 zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w jakich firmach można liczyć na niezbyt wysokie ubezpieczenie oc dla osoby (21 lat) mającej prawo jazdy lekko ponad 3 lata i chcącej zarejestrować na siebie pierwszy raz samochód taki jak w opisie. Jakich kwot należy się spodziewać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oc zależy od wielu czynników . największy to wiek i miejscowość gdzie zarejestrowane jest auto . W czerwcu 2016 rou w pakiecie OC, AC, NNW w Generalii zapłaciłem 1190 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w Łodzi też miałem spory problem teraz. W tamtym roku w Proamie zapłaciłem 430zł, a w tym chcieli sk***ysyny około 3000zł :o

Zacząłem szukać nowego ubezpieczyciela, ale się przeraziłem. Wszędzie chcieli 700-1000. No mówię jakaś kpina.

Najtaniej okazało się w TUW'ie na Swojskiej, swoją drogą ciekawe jest to, że jak wyliczałem TUW u agentów to wychodziło mi 660, a jak zrobiłem to w siedzibie to zapłaciłem jakoś około 530.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jeśli ktoś zainteresowany czysto teoretycznie wyliczeniem OC zapraszam, siedzę w branży Policzę jak dla Klubowicza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ubezp. Oc mbank 330zł plus 140 nnw i opcje dodatkowe. Trzeba spędzić troche czasu wyliczając składkę np. ponizej 5 tyś km rocznie tyle planuje a jak wyjdzie więcej trudno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci/news-oc-podrozalo-o-46-procent,nId,2234638

Ceny OC wzrosły średnio o 46% – potwierdza to najnowszy raport rankomat.pl. Podwyżki dotykają już wszystkich właścicieli pojazdów a nie tylko wybranego segmentu klientów. Zapłacimy więcej za OC nie tylko po spowodowaniu szkody, ale nawet z powodu... wybranej pojemności silnika! Co ciekawsze – posiadacze najpopularniejszych diesli 1.9 TDi i 2.0 TDI obarczanych do tej pory największymi zwyżkami mogą spać spokojnie – oni największe podwyżki mają już za sobą. Teraz na „cenzurowanym” znajdują się silniki benzynowe 1.6!

Edytowane przez JeJu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...