Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam jestem młodą kobietą ''kierowca''od trzech lat mam prawo jazdy i auto. Najpierw nie działała klimatyzacja później spryskiwacz i wycieraczki,potem wysiadły światła mijania i kierunkowskazu a na koniec jakby tego było mało pisk w prawym przednim kole okropny smród palonej gumy zapaliły się kontrolki Abs,akumulator i hamulce i auto stanęło 300 m od domu trzeba było pchać ,pod domem sprawdziłam bezpieczniki wszystkie są nie przepalone nie dawno wymieniałam pasek rozrządu ,napinacz,filtry paliwa ,misę olejową ,wahacze ,przeguby ,akumulator ma dwa lata.Nie wiem co jeszcze- czy to elektryka poszła?Czy może klocki hamulcowe lub tarcza? nie wiem doradźcie coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Nazywam sie Jurek, jestem z Będzina (woj. Śląskie) i miło mi Was poznać ;) Jeszcze nie posiadam swojej A4, ale intensywnie poszukuje ;) Obecnie przemieszczam się Królową Lawet (choć moja miała szczęście żadnej jak dotąd nie poznać :) ) i postanowiłem zmienić na coś ciut lepszego (choć, z pierwszych wrażeń - mniejszego ;D ).

Mam nadzieję że niedługo już będę pełnoprawnym użytkownikiem (czyt. posiadaczem autka :) )

Moją pasją jest elektronika i informatyka, moje obecne auto ma wsadzone bardzo dużo elektroniki "self made", która raczej tu na nikim nie zrobi wrażenia, bo w sumie większość A4 ma już w standardzie takie rzeczy jak nawigacja zintegrowana z deską rozdzielczą, odtwarzacz mp3 z pendrive, mój obecny projekt ma jeszcze możliwość odtwarzania muzyki ze spotify, nawigację z informacjami online (zaadaptowany Sygic) - wszystko to zintegrowane z fabrycznym radiem, oraz dodatkowym kontrolerem iDrive zaadaptowanym z BMW - ogółem nie rzuca się w oczy że nie wszystko jest fabryczne, bo moim priorytetem było aby wszystko się komponowało, wiec nie ma chamsko ciętych plastików itd ;) jestem pewien, że na ile mi pozwoli czas i dostępność dokumentacji, będę nadal kontynuował zabawy w nowym aucie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Nazywam się Łukasz, jestem z Olsztyna.

Na forum zarejestrowałem się ponieważ chcę kupić A4 B6. Forum służy mi do pogłębiania wiedzy na temat (mam nadzieję) mojego przyszłego wymarzonego auta. Interesuję się motoryzacją a szczególnie mechaniką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, powodzenia z autem :)

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,mam na imię Daniel.

Jedyna marka samochodu jaką preferuję to jee Audi!

Wcześniej było A3 1.9 110 km a teraz A4 s-line 2007 1,9 116km czarny sedan:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie, ja szczesliwy posiadacz audi a4 b6 avant taki jak w podpisie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...