Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gumy stabilizatora tył


Skruszo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam takie pytanie, bo po założeniu gwintu strasznie tlucze mi zawieszenie, na stacji diagnostycznej nie widzą problemu i mówią że wszystko jest ok, więc postanowiłem wymienić komplet łączników stabilizatora przód i tył noni gumy stabilizatora przód i tył. Z tym że tyłu nie mogę dostać, w intercarsie zaproponowano mi razem ze stabilizatorem... Czy ktoś może wie gdzie je mogę dostać? Może ktoś wymieniał?

Wysłane z mojego D6633 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Pisz do WANDEJA z auto unia

ja kupowalem ostatnio laczniki z gumami przod i tyl

Szybka wysylka i dobre ceny

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że w B6 były one normalnie do kupienia to ja wiem , bo w swojej poprzedniej b6 je wymieniałem, ale tutaj niestety występują one razem ze stabilizatorem z tego co się dowiedziałem.

Chodziło mi raczej czy ktoś nie wie o jakiejś firmie pokroju poliuretanów z olkusza która dorabia różne rzeczy, często gęsto dużo lepsze niż ori. albo o jakimś genialnym zamienniku który można wcisnąć tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie brak :o ETKA mowi o całym stabilizatorze
ja bym zainwestował w stabilizator od S4 lub RS4 :hi:
Jest o wiele grubszy i auto lepiej sie trzyma na zakretach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W eautoparts.pl są te gumy za 11zł sztuka.

Edytowane przez Kodzak33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odgrzewany kotlet ...

Natomiast zaczely mi te gumy skrzypiec... I nie mozna ich dostac w aso albo zamiennikow, czy sie myle ? Na eautoparts sa tylko gumy na os przednia...

Poradzicie jak najlepiej je zastapic, bo nasmarowanie na dlugo pewnie nie pomoze...

Stabilizator s4 z tylu a standard z przodu, to rozsadne ?

 

Jaki jest numer stabilizatora tylnego do mojego auta?

Moze te gumy z innych modeli by pasowaly?

Edytowane przez ppa4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukałem tych gum i wyczytałem że niby od B7 też pasują, dla mojego 1BA to 4B0511327

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ETKA nie pokazuje samych gum ?

gumy wymienione dla zawieszenia 1BA tył, Stabilizator 8KO511305K, o średnica 19,6mm, gumy 1K0511327AQ (kupiłem zamiennik SASIC 2306013 o średnica 19,6mm, 19zł/szt) uciśnięte mocowaniem/opaską stabilizatora 1K0511439E 

przy okazji wymienione tył: 2 x ŁĄCZNIK STABILIZATORA  8K0505465G / 8K0505465M 30zł/szt. (numer 1150502100)

Edytowane przez paudib8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Panowie temat mocno odgrzewany ale potrzebuję informacji czy stabilizator z sedana pasuje do avanta ? Znalazłem numer w Etce i po wyszukaniu tego własnie numeru wyskoczyła aukcja ale dotyczy stabilizatora z sedana i trochę zgłupiałem. Pomożecie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat dość leciwy, ale może komuś to info się przyda, a mianowicie na tył do zawieszenia 1BE do sedana pasuje idealnie zestaw Febi Bilstein 39648.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.08.2022 o 23:59, pyziot napisał(a):

Temat dość leciwy, ale może komuś to info się przyda, a mianowicie na tył do zawieszenia 1BE do sedana pasuje idealnie zestaw Febi Bilstein 39648.

 

 

 

Ori to bedzie 1K0511327AR?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...