Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Podwójny wydech


dudek6

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam takie pytanko[emoji2] moja audi to sline posiadam wydech tylko z jednej strony i chciałbym założyć podwójny z jednej i drugiej strony.moje pytanie jest takie czy dyfuzor sline na podwójny wydech pasuje p&p i co jeszcze trzeba zmieniać prześledzić tematy ale nic nie ma o zderzaku sline

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebujesz oczywiście wydech podwójny dyfuzor .uchwyt na druga stronę, osłonę termiczną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączę się do tematu jak można, posiada ktoś plany/schematy układu wydechowego właśnie podwójnego wydechu np. S4 - wystarczy od środkowego nawet ? Mam możliwość wykonania profesjonalnego wydechu z kwasówki, tylko poszukuje jakiś dobrych rysunków technicznych, ewe. Jak ktoś ma takie coś w HICAD, AutoCAD itp, mogę nawet zapłacić :)))

Zawartość dodana 14 minutes later
14 minut temu, Miras92 napisał:

Dołączę się do tematu jak można, posiada ktoś plany/schematy układu wydechowego właśnie podwójnego wydechu np. S4 - wystarczy od środkowego nawet ? Mam możliwość wykonania profesjonalnego wydechu z kwasówki, tylko poszukuje jakiś dobrych rysunków technicznych, ewe. Jak ktoś ma takie coś w HICAD, AutoCAD itp, mogę nawet zapłacić :)))

Ewe. Od 3.0 TDI,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś posiada nr osłony termicznej, którą trzeba założyć po prawej stronie przy dołożeniu drugiego tłumika ?

Jak mocuje się taką osłonę ? Są tam otwory, wystające kołki itp ?

Jak zamocować mocowanie drugiego tłumika ? Trzeba cos wiercić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osłona termiczna prawa 8K0 804 172 . Wszystko pasi ,potrzebujesz tylko wieszak z gumą ,blaszki które podtrzymują osłonę. Poszukaj na forum jest opisane od A do z

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, nygus069 napisał:

Osłona termiczna prawa 8K0 804 172 . Wszystko pasi ,potrzebujesz tylko wieszak z gumą ,blaszki które podtrzymują osłonę. Poszukaj na forum jest opisane od A do z

Dzieki serdeczne 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.04.2017 o 18:45, Audicowy napisał:

Ja będę robił to pod rzuce fotki.

Można fotki?

 

W dniu 22.04.2017 o 23:57, Miras92 napisał:

Dzięki :) też na dniach podeślę rysunki projektu, bo mam już jak trzeba giąć rury itp 

Podrzucisz projekt?

 

W dniu 1.04.2017 o 23:47, Miras92 napisał:
Zawartość dodana 14 minutes later

Ewe. Od 3.0 TDI,

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...