Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Hej jestem nowym użytkownikiem forum gdyż zakupiłem A4 b6 1.8 T Multitronic 2003 r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam Wszystkich, nazywam się Paweł i obecnie mieszkam w Irlandii. Interesuję się elektroniką oraz diagnostyką komputerową aut. Tydzień temu przez przypadek stałem się posiadaczem audi a4 b6 avant z silnikiem 1.9 awx. Był to czysty przypadek, moja laguna II w drodze z przeglądu postanowiła, że czas na wymianę skrzyni biegów. W tym samym czasie na warsztat przyjechało audi z problemem palenia na 3 cylindry na zimnym silniku. Właściciel stwierdził, że jak dam mu za to €300 to mogę ją zabrać bo pewnie pompki do wymiany... Sprawę załatwiło poprawienie styków przy pompkach i od tego czasu wszystko śmiga elegancko.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć jestem Łukasz.Jestem z małopolski dokładnie z Wadowic.

Od dziś posiadam A4 1,8t 2003 s-line

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy Szczęściarza :D

Każdemu chociaż raz w życiu musi się poszczęścić ;) Poza tym czy taki ze mnie szczęściarz to nie wiem. Prawdopodobnie do wymiany będę miał sprzęgło, które będzie kosztowało więcej niż dałem za autko. Trochę wysoko bierze(w porównaniu do poprzedniego auta) no i trochę ciężko wchodzi dwójka. Czasami wskakuje idealnie, a czasami czuć lekki opór na lewarku. Myślałem, że to wina poduszki pod skrzynią bo była w opłakanym stanie ale po wymianie na nową(oryginał) nic w kwestii wbijania dwójki się nie zmieniło. Odpowietrzyłem układ ale dalej jest to samo. Przed zakupem sprzęgła wymienię jeszcze ten element 8D0 711 279 bo moim zdaniem ma za duży luz. Może to przyniesie jakąś poprawę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ogólnie nie posiadam jeszcze A4 ale marzy mi się taka chociaż B6 :)

Pozdrawiam wszystkich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich nazywam się Dominik jestem z Sannik województwo mazowieckie, od miesiąca jestem szczęśliwym posiadaczem Audi A4 B8 2010 rok AVANT 2,0 TDI 170KM. Po miesiącu od rejestracji moge stwierdzić że forum jest bardzo pomocne i dzięki użytkownikowi edraven już rozwiazałem jeden z problemów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema :a4fan: Furka zacna :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich bardzo serdecznie,

mam na imię Kuba i od dziś jestem nowym czlonkiem na forum.

Posiadam Skode Fabię 2004r, Audi A4 jest moim marzeniem i pewnie kolejnym samochodzem.

Dołączyłem do forum, w celu poduczenia sie w temacie Audi i znajezienia najlepszego autka dla mnie.

Miłego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Hubert z Rzeszowa kupiłem właśnie Audi A4 B6 2.0 benzyna 130KM, w sedanie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ezdzilem astra 98'
wczoraj zakupiłem a4 b6

nawet rocznik sie zgadza :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem nowym uzytkownikiem forum poniewaz zakupiłem audi a4 b5 1.9 tdi. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem z okolic trójmiasta (Żukowo) od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem a4 b5 avant lift 2000r 1.9TDI AVG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...