Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy silnik 2007 na pompowtryskach został poprawiony ?


r.kuderawiec

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów :) Koledzy wiecie może czy silnik 2.0 tdi z roku 2007 ,2008 na pompowtryskach został jakoś poprawiony ? czy niestety nie ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz kod silnika brd to tak:) ten silnik jest super chodź warto zerknąć do pompy oleju......silnik brd ma wtrysk na 2 śrubach co nie wybija gniazd.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów :) Koledzy wiecie może czy silnik 2.0 tdi z roku 2007 ,2008 na pompowtryskach został jakoś poprawiony ? czy niestety nie ? :decayed:

w przypadku 2.0tdi 16V BRD 170KM w koncówce 07r i poczatku 08r pompki nie podlegały akcji serwisowej ponieważ były już te "sprawne"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego soto mylisz się bo moje brd jest z końcówki 2007 roku dokładnie z października. ....i pompki były wymieniane tylko ze w UK. ....a akcje sprawdzał mi kolega z forum......

Chyba ze moje brd było porostu na pograniczu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia tej końcówki roku.... Moja np jest z lipca i kiedyś jak pojechałem do aso po części to szanowny Pan po podaniu vinu wypalił - 07 rejestr to modelowo będzie 2008r... No padłem.:-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik z Kodem BRD ma 170 koni? nie ma 140 ? Pompy oleju nie poprawili tylko pompowtryski ?a co z głowicą itd


BRD to 8v czy 16v?


polecacie koledzy ten silnik ? czy może jednak nie ? jakie są wasze opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brd ma 170km i kotów napęd pompy oleju...ja zrobiłem pompę parę rzeczy i autko naprawdę fajnie jeździło. ...ja polecam....

A i to masz 16v w brd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia tej końcówki roku.... Moja np jest z lipca i kiedyś jak pojechałem do aso po części to szanowny Pan po podaniu vinu wypalił - 07 rejestr to modelowo będzie 2008r... No padłem.:-))

Rok modelowy u VW zmienia się w połowie roku kalendarzowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam u siebie silnik brd 170km i niestety ale i mialem peknieta glowice, uszkodzony egr oraz problem z wtryskami, w serwisie aso sprawdzili ze auto mialo wymiane juz zrobiona wtrysow a po 3 latach od tej akcji znowu mam 2 wtryski walniete

ogolnie auto polecam :) bardzo ladnie sie zbiera i daje duzo frajdy z jazdy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co bys nie kupił to nie kupisz bezawaryjnego gruza... kazdy i wszystko w obecnych technologiach to smietniki łacznie z tymi audi i innym vagami... wkur....mnie ta moja BaRDacha ale mam ja juz najdłuzej ze wszystkich aut jakie w zyciu miałem - teraz włozyłem w nią 2000zł - amory troche wahaczy, ASO poduchy pod silnik przejscia z silnikiem tez były... pękniety tłok ,kolektor wydechowy,padniety egr ,padnieta klapa gaszaca...i do tego wciąz zmeczony zyciem dpf na pokładzie...no i co,pod z czoła ocierałem kase z karmana wysypac trzeba było i pakowac w stenchlizne....i dalej sie pakuje...

nie kupuj auta z forum... najlepiej od człowieka ktorego sie zapytasz o znane tobie usterki silnika 2.0 jak nie wie o czym gadasz tzn ze auto nie wadliwe...gosc nie jest internautą płaczącym w necie ze mu auto kleka...

Edytowane przez SotoM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak kolega wyżej napisał.... nie ma aut pokroju b5 :) co byś nie kupił i tak będzie trzeba coś zrobić pewnie i tak.. wybierz tą która najbardziej Ci sie spodoba i taką która pojedziesz na przegląd przed zakupowy i go przejdziesz .... moja miała wady ukryte których nie było wstanie się wykryć przed kupnem dopiero po przejechaniu jakis 2-3 tyś zaczeło wszystko wychodzic... była odpicowana do sprzedaży ....

powodzenia w zakupie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

również polecam 2.0 Tdi 170 PS BRD, mój jest z początku 2008 roku i nic przy niej nie robiłem. Jeździłem nią 3 tata i teraz ojciec ją eksploatuje i nie narzeka, a powiem jeszcze że na starcie odpycha się lepiej od mojej obecnej b8 177 PS .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wam za kilka słów z waszej strony :wink: A powiedzcię mi co byście wybrali bo ogólnie plan mam taki że kupię audi a4 b7 tylko i wyłącznie z motorem 1.9 tdi 115 ps albo a6 c6 z 2.0 tdi kasa podobna a wydaje mi się że c6 będzie bardziej się prezentowała bo jak mam kupic a4 z 2.0 tdi to wolę audi a6 c6 2.0 tdi

Co wy byście wybrali ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli byś brał A4 B7 1.9tdi to odrazu zrób program. 130-140km pownno być. A4 i A6 przyspieszać wtedy będą podobnie. Zależy gdzie będziesz używać auta. Jak na długie trasy to przyjemniej A6 latać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że 1.9 często, gęsto nie posiadają takiego wyposażenia jak 2.0 :-( też nie wiem co robić czy biedne 1.9 czy bogate 2.0 170km po 06.2007 kupować. Ofc jadę do Niemiec i sam szukam.

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze b7 1.9 mają marne wyposażenie :kwasny: i jak już mówiłem jak mam wchodzic w 2.0 tdi to już wolę a6 c6 Tylko boję się tego silnika :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty Szukaj sprawnego auta, rozumiem wygląd wyglądem ale jak widzę co przyjeżdża do nas do warsztatu to jest jakieś nieporozumienie niby dobrze wypasione a ze sprawnością, trzymaniem serii to daleko a kasy do włożenie od....

Edytowane przez SotoM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty Szukaj sprawnego auta, rozumiem wygląd wyglądem ale jak widzę co przyjeżdża do nas do warsztatu to jest jakieś nieporozumienie niby dobrze wypasione a ze sprawnością, trzymaniem serii to daleko a kasy do włożenie od....

Pracujesz na warsztacie ? a jak z 2.0 tdi macie takie silniki do remontu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie ma remontów tych silników, Zazwyczaj grzebanie w pierdolach, pd,turbo,EGR itd... 2,0tdi ma taką opinię właśnie przez internet w wiekszosci zgrupowanie ludzi pechowych którzy trafili na trefny egzemplarz który pochłania kupę kasy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...