Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K


KoJ@K

Rekomendowane odpowiedzi

Zdjęcia for FroSt - przed i po założeniu dystansu 5mm na tył :hi:

 

Przed:


hReQDVi.jpg

 

Po:

MEV76Oj.jpg

 

Przed:

hUtoLXj.jpg

 

Po:

WEITyaZ.jpg

 

Przed:

Url8onu.jpg

 

Po:

kD5rkFM.jpg

 

rjTvfBH.jpg

 

Ręczny na miejscu :pali:

 

fn7W6FT.jpg

 

3LU2OVw.jpg

 

 

I kilka takich :kox:

 

R06CHOM.jpg

 

MUdKDyj.jpg

 

enLN4V7.jpg

 

JNHsywN.jpg

 

1JNjeyy.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie będzie tarło to też u siebie wrzuce :) foty mega:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie będzie tarło, w dwie/trzy osoby można będzie spokojnie hulać :thumbup1: gorzej pewnie bedzie przy większym załadunku :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paniczu ale ta gała to do wymiany  :cool1: a tak poza tym to dobre szotsy  :decayed: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest, jasna stałka :cool1: skąd wiedziałeś? :naughty:
Nikkor 50mm 1.8G :cool1:
Po głębi ostrości jak Frost wspomniał, ja mam 35 mm i jest bardziej uniwersalna, ale czasem brakuje ogniskowej żeby głębia ostrości była mniejsza. Także 50 mm jest idealna w otwartym terenie, jak masz miejsce żeby zoom nogami robić :)
Ja z racji że lubię też astrofoto potrzebuje szkła z małą przysłona i krótką ogniskową dlatego zdecyduje się na coś pokroju 17-50 2.8. Trzeba by jakiś wątek dla fotomaniakow zrobić co by pogadać o widzę że jest nas więcej ;)

Tu masz próbkę na 35 mm, jak chcesz więcej wal na WhatsApp ;)14fb62100242a235ce7b1ab50b4bd016.jpg

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest, wiem ze galka do wymiany, wpadnie jako nastepna :cool1:

 

Karol Ale ja nie mam takiego ladnego auta :kox:

Edytowane przez KoJ@K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj nie przesadzaj, Twojemu też niewiele brakuje [emoji6] jak będzie okazja to Twojemu też się foto pyknie.

 

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Ps zajrzyj do tego tematu https://r.tapatalk.com/shareLink?url=https%3A%2F%2Fa4-klub%2Epl%2Findex%2Ephp%3F%2Ftopic%2F400275-Dub-IT-2017-foty&share_tid=400275&share_fid=41415&share_type=t

 

Dub IT 2017 foty

 

Jest więcej fotek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mati, zewnętrznie jest super - to teraz czas zająć się wnętrzem :P Tunel z B7 ? 

Czemu te barany nie zostawili tych plastików czarnych tylko posmarowali jakąś beznadziejną gumą :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tunel i obudowa recznego z B7 leźą już rok czasu i się doczekać nie mogą :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, KoJ@K napisał:

Tunel i obudowa recznego z B7 leźą już rok czasu i się doczekać nie mogą :kox:

Wpadaj na dzielnie to ogarniemy w pół godzinki temat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No trochę grzebaniny z tym jest ;) Ale we dwóch macie już wprawę po kasecie u Artura to poleci migusiem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.08.2017 o 23:13, karol1981 napisał:

Trzeba by jakiś wątek dla fotomaniakow zrobić co by pogadać o widzę że jest nas więcej
 

Wydaje się to być bardzo fajnym pomysłem, można by popisać co kto używa do fotografii ze zdjęciami sprzętu, wymienić się ciekawymi stronami, doświadczeniami,  powrzucać co fajniejsze fotki z opisem wykonania i obróbki, pogadać o pomysłach na sesje itp kwestia kogoś kto by pilnował tematu aby śmietnik się nie zrobił i myśle ze byłby to bardzo fajny temat, może trzeba pomyśleć o nawie tematu i ruszać:wink4: zawsze zrobiłby się tez kolejny fajny temat gdzie moznaby nacieszyć oko troszkę lepszymi fotkami niż pstrykanymi z kalkulatorów 

Sorki za OT Mateusz:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za i czekam, aż ktoś doświadczony założy taki fajny temacik :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, KoJ@K napisał:

Jestem za i czekam, aż ktoś doświadczony założy taki fajny temacik :cool1:

Do fotografa to mi daleko, tak sobie pstrykam ale mogę powiedzmy zacząć, kilka slow wstępu napisać , wrzucić kilka fotek od siebie i to czego uzywam a potem to już chyba poleci......chyba ze ktos inny chętny :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak coś naskrobiesz to zapodaj linka i też się coś wrzuci, jak wrócę z urlopa :zdjecie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Ok , napisze jakiś wstęp, opisze w jakim kierunku pociągnąć temat żeby był ciekawy a nie zrobił się śmietnik , wrzuce cos od siebie, pomyśle nad nazwą i dam znać jeśli faktycznie to dobry pomysł :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...