Skocz do zawartości
IGNOROWANY

wycieraczki przod szaleja ,najaraly sie :)


molek86

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam problem z wycieraczakmi przod mianowicei szaleja :) dam w dol to sie nie zatrrzymuja :) jak sie zatrzymia to gdzies w polowie szyby , dajac do gory tez czaswow dzialaja ok , jak chce umyc szybe pryskam i powinny 3 razy przejsc a ida nawet 20 razy i sie zatrzymia w polowie szyby podmienilem przekaznik 377 i nic nie dalo :) w chwili obecnej gdy jest cieplo a mam szybe brudna to ja myje i gdy sa wycieraczki na dole to przekrecam kluczyk i wyciagam bezpiecznik :):) hiih ale ilez mona bawic sie z bezpiecznikiem :) gdzies czytalem ze przy silniczku wycieraczek tez jest jakas eletryka odpowiadajaca za czasowe wycieraczki i ze tam padla .mozliwe ? jesli tak to byly jakies 2 rodzaje silniczkow wycieraczek jakies na 4 wtyczki i na 3 chcialbym zakupic ale nie wiem jaki . a4 b5 2000r 1,8t mial ktos cos podobnego ,dzieki za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez tak mam ale silniczek i przekaznik juz przerobilem. Podobno winny jest "pajak",czyli manetka przy kierownic. Kiedys to sprawdze ale u mnie dzieje sie to albo w zimne albo baaaardzo wilgotne dni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...