Skocz do zawartości
IGNOROWANY

czujnik temperatury powietrza dolotowego


pabloiwercia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Bardzo proszę panowie o pomoc gdzie można znaleźć czujnik temperatury powietrza dolotowego w AUDI A4 B5 1.8 bardzo proszę o pomoc. Po podpięciu do kompa pokazuje błąd 00779. Z góry dziękuję za info. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownego kolege

Tego się właśnie obawiałem bo szagier wzioł ten czujnik na miernik i okazuje się że teoretycznie jest dobry a komp pokazuje błąd :-( A ile jest prawdy w tym że czujnik ten jest w przepustnicy??? Bo jak by tego było mało to jeszcze dzisiaj zaczeły falować obroty jak puścisz z gazu to z dwa trzy razy zafaluje i idzie normalnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz kable. Wyczysc i adaptacja

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.06.2016 o 21:19, pabloiwercia napisał:

Witam szanownego kolege

Tego się właśnie obawiałem bo szagier wzioł ten czujnik na miernik i okazuje się że teoretycznie jest dobry a komp pokazuje błąd :-( A ile jest prawdy w tym że czujnik ten jest w przepustnicy??? Bo jak by tego było mało to jeszcze dzisiaj zaczeły falować obroty jak puścisz z gazu to z dwa trzy razy zafaluje i idzie normalnie

Ten czujnik jest wkręcony w kolektor ssący pod zbiorniczkiem płynu chłodzącego, zmieniłeś go? Falowanie obrotów poprawiło się po wymianie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...