Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi S5 Lift SPRZEDAM


Binek1.8T

Rekomendowane odpowiedzi

140tys to nie jest żaden duży przebieg dla tego motoru spokojnie jeszcze 2 tyle powinien przejeździć bez żadnych większych problemow, 3.0tfsi sa jednymi z najlepszych silników jakie ostatnimi laty wyszły z pod reki grupie VW. S3 bardzo to bardzo fajny samnochod ale sposób oddawania mocy jest bez porównania w stosunku do S5 zwłaszcza podczas "normalnego" użytkowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis wlasnie spędziłem dzien z s3 i to co napisałeś z mocą jest w 100% prawda.. S5 jedzie się conajmniej 10x lepiej i czuć moc z najniższych obrotów za każdym razem natomiast w s3 tak naprawdę czeka sie az turbina zacznie ładować.. Wnętrze trochę przyciasnawe ale ujdzie. Fajny design choć czuć było pustkę po przejściu z S5. Dźwięk hm.. S3 z zewnątrz przy depnieciu wydaje sie głośniejszy ale to jeszcze sprawdzę porównam..;) ogólnie w kabinie dźwięk szału nie robi.. Tzn w trybie dynamic jest głośno ale to dźwięk zwykłej 4 cylindrowki.. Wygląd auta tez fajny no i plus za bang&0lfsen ktory w S3 wymiata porównujac do banga w mojej s5..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naglosnienie to jakis minus, zreszta bardzo czesto czytam opinie ze A4/S4/A5/S5 maja bardzo slaba akustyke nawet jak Bang jest na pokladzie a z drugiej strony jak zainwestujesz w tak naprawde podstawowe mody +dobry wydech to radio nie bedzie ci potrzebne ;) . Jak Znudzilo ci sie s5 i szukasz sensownej alternatywy sprawdź BMW 335i F30, bardzo fajny samochód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździłem 335i, fajne autko ale nie dla mnie.. S5 mi mega odpowiada jest to auto naprawdę dla mnie ale mam taki minus ze szybko sie przyzwyczajam i chciałbym cos innego.. Chyba skończy sie na zmianie wydechu i moze program. A jak tam a6 sie twoje sprawuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swietnie, kilometry leca, benzyna znika, banan na twarzy jest :D a mysli nad kolejnymi zmianami, jak grill od RS czy aktywny wydech, tez sie coraz czesciej pojawiaja :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z nowości... Ostatnio zauważyłem ze skrzynia dziwnie zmienia bieg z 4->5 tak jakby byly dwie tego fazy.. Przy wkręcaniu sie było to bardziej widoczne. Zamiast np z 5000 obrotów spuścić np od razu na 4500 to najpierw na sekundę zatrzymał sie przy 4750 i wtedy wbił bieg przy 4500.

Auto juz w ASO i ponoć mechatronika jest winna i cos tam jeszcze.. Koszt naprawy przeszło 4tys euro.

Także nowy rok nie milo sie zaczął..;)

Zobaczymy..

Edytowane przez Binek1.8T
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwarancje masz rozumiem? Wiec nie ma co plakac.. Praktycznie kazdy przy 100kkm ma jakis problem z stroniciem.. jedni tylko mechatronika, inni cos grubszego..

mierzyles auto racelogiciem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwarancja która mam pokryje ok 65% kosztów z racji dużego przebiegu ktory juz zrobiłem. Ale lepsze to jak nic. Przynajmniej mam nadzieje ze z skrzynia bedzie spokój na kolejne 100tys km.

Racelogikiem nie, natomiast aplikacją CT Speedometer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie byłbym taki pewien czy będzie spokój na kolejne 100 tys.

Parę złotych więcej i w niezależnym serwisie zrobiłbyś generalkę skrzyni (zestaw sprzęgieł, zestaw naprawczy mechatroniki, olej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Wiec tak.. Autko odebrane, usterka naprawiona natomiast odwiedził mnie nowy przypadek którego wcześniej nie miałem.. A wiec przy zmianie biegów zanim go zmieni tak jakby obroty rosły o jakies 50 i zmienia.. Teraz pytanie do was czy takie cos jest dopuszczalne ?? Dzieje sie to z 2->3->4 potem z 5->6 i 7 bieg juz normalnie wbija. Załączam dwa filmiki jeden krótszy drugi dłuższy cieżko to wychwycić na filmie ale spostrzegawczy zauważą, a jak nie to mozna wsłuchać sie w dźwięk silnika. I wybaczcie Za  radio ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna sztuka ?Ja z obrotami mam to samo czy było coś podnoszone ? 

Polecam zrobić wydech bo koszt nie duży a dużo większy banan niż ten aktywny wydech :D ?Mogę dać namiary gość robi świetna robotę i wydech spawa sam na miejscu ;)

Edytowane przez kjuba7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj nie armytrix nie brzmi tak wspaniałe dużo lepszych i tańszych słyszałem ;) polecam GTPerformance robota pierwsza klasa cenowo bardzo dobrze 

https://www.facebook.com/GTPerformance-120261501491044/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o wydech to napewno zależało by mi na jakiś z klapami.. Zeby był głośny w mieście a na trasę nie koniecznie.. Przyznam sie ze od dawna mi to po głowie chodzi ale nie zbytnio wiem gdzie i wlasnie od kogo.. Militek pięknie brzmi przy V8.. Nie wiem jak przy V6T bo tu jest trochę specyficzny dźwięk. 

A co do S-tronica to 2 miesiące temu miałem wgrany nowy soft w ASO bo wlasnie myślałem ze on był winny.  No ale zbiegiem czasu te przełączanie 4->5 pogarszało sie az do teraz kiedy mi to zrobili. Wiec myślicie ze to co mnie teraz trapi to normalne? Jeżeli chodzi o auta to jestem pedantycznie nastawiony i chce miec wszystko tip top :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ze jest normalne przy takiej mocy ;) polecam dalej ci trgo Grześka z gtp bo naprawdę gość zna sie na robocie klapy tez montuje wszystko idzie sie dogadać a robił wydechy w takich futrach :D poprawiał tez wydech b3 toru możesz sprawdzić jak jemu to chodzi ale to już masakra nsglosniejesze a5 w EU :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do nich w sprawie wydeszku zobaczymy, chociaż z tego co przejrzałem na funpage'u to robią przeważnie starsze autka, a po za tym chciałbym jakas sesje zrobić w śniegu ale cos u nas nie chce spaść.. 

Edytowane przez Binek1.8T
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E nie nie starsze wszystko robi Grzesiek teraz kumpel robił wydech u niego w nowej a5 z salonu od połowy katy zostawione to pięknie mu to brzmi :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...