Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kolanko odmy wymiana


radko123

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, przem8 napisał:

Zasysa go trochę? Zaworek jednokierunkowy sprawny, czy zmieniany na jakiś zamiennik?

Zaworek sprawny. Trudno powiedzieć czy zasysa, nie stawia jakiegoś dużego oporu przy podnoszeniu, ale nie podskakuje cały czas jak widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To niech popracuje dłużej, odkręć, tylko nie podnoś korka i sprawdź co się dzieje.

Edytowane przez przem8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobny problem w B7, wymieniłem odmę (wyciągając ją dosłownie rozpadła mi się na części) - nie pomogło, więc wyciągnąłem całą aż do separatora i dobrze wyczyściłem, wymieniłem również zaworek jednokierunkowy (oczywiście ASO, bo inne ponoć sprawiają problemy) wszystko wróciło do normy, korek wlewu delikatnie podskakuje. Możesz sobie sprawdzić również separator bo demontaż jest prosty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, WojtekB7 napisał:

Miałem podobny problem w B7, wymieniłem odmę (wyciągając ją dosłownie rozpadła mi się na części) - nie pomogło, więc wyciągnąłem całą aż do separatora i dobrze wyczyściłem, wymieniłem również zaworek jednokierunkowy (oczywiście ASO, bo inne ponoć sprawiają problemy) wszystko wróciło do normy, korek wlewu delikatnie podskakuje. Możesz sobie sprawdzić również separator bo demontaż jest prosty. 

Ja wyczyściłem całą odmę, aż do wlotu powietrza. Separator też. Nie demontowałem tylko pionowej rurki, bo nie chciała wyjść, ale ją przedmuchałem i przepłukałem benzyną ekstrakcyjną i efekty jak na filmie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.08.2019 o 20:58, Userr napisał:

Ja wyczyściłem całą odmę, aż do wlotu powietrza. Separator też. Nie demontowałem tylko pionowej rurki, bo nie chciała wyjść, ale ją przedmuchałem i przepłukałem benzyną ekstrakcyjną i efekty jak na filmie. 

Mi się udało wyciągnąć tą pionową rurkę, trochę walki było bo jest jedna śrubka od strony szyby, którą ciężko dosięgnąć ale dało radę :) Sprawdzałeś zawór jednokierunkowy odpowietrzenia skrzyni korbowej? Łatwo go zdemontować i sprawdzić. Spotkałem się też, że niektórzy 'magicy' zaślepiają trójnik od strony separator->odma, to również możesz obadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...