Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Body kit,co i za ile?


fełtek

Rekomendowane odpowiedzi

Witka. Jestem nowy,szukam A4 B6 w 1.8T i avancie. Jeszcze nie wiadomo co kupię,ale wiem że na pewno nie kupię w 100% jakie bym chciał. Dlatego bedę dążył do mojego wymarzonego ideału. Chcę się dowiedzieć w jakiej kasie chodzą używane części z body kitu..

1.Lotkę na klapę bagażnika z pewnością tą wiekszą bede szukał(o ile jej nie bedzie) i juz wiem ze koszt to 500+-

2.Nakładki Sline na dolne krawędzie drzwi to też widziałem po 500+-

3.Podoba mi się tylny zderzak z dziurami na rury. I tu potrzebuje info. To jest jako sama dokładka,czy trzeba cały zderzak kupić? To i od razu może ktoś się orientuje w jakiej kasie stoją?

DSC_0025.jpg

4.To przedni zderzak,lub dokładka bo nie wiem...Jest taki jak u kolegi który sprzedał właśnie z 4um...

ZHWufJa.jpg

Pytam.bo lubie wiedzieć z jakimi kwotami trzeba bedzie się mierzyć :) Oczywiście będe celował w kastę która choć z jedną z ww elementów będzie miała...

Wypowie się ktoś w jakich cenach te elementy chodzą? i czy to są całe zderzaki,czy tylko dokładki.? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przodu mozna zalozyc sama dokladke ale bedzie trzeba dociac zderzak. Jest temat na forum jak to zrobic.

Z tylu trzeba chyba caly zderzak koszt okolo 600zl bez PDC

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tył z pdc i pod wydech to tak z ok 800 zł. Przód zwykły z 1300 zł, spryski z 1500 a pod spryski i pdc to cena może być ponad 2 tysie bo jest mało tego

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszta sa wysokie ale moim zdaniem warto, zmieniaja wyglad samochodu na duzy plus :-) jesli chcesz obnizyc koszta to lotke, listwy drzwiowe i dokladki zderzakow mozna zalozyc z tworzywa ale z jakoscia bywa roznie i lakier po czasie moze sie luszczyc

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepsze Ori ale też trzeba szukać w dobrym stanie bo niektóre elementy mogą być mocno zjechane

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to jest ten pdc ?

Swoją droga. Drogi styling w audi.

Trzeba szukać już dopasionej wersji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pdc czyli czujniki parkowania. Dobrze wyposażona kosztuje swoje. Wszystko zależy od tego za jaką cenę kupisz. Możesz dorwać pakiet sline zewnętrzny za parę groszy a możesz za to sporo wybulic

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie w tym temacie , otóż zamierzam zmienić ogólny wygląd mojego auta przymierzam się do kupienia body kit Audi A4 B6 / 8E Avant GT Body Kit widoczne na zdjęciach , do estetycznego wykończenia jak widać muszę przerobić układ wydechowy na podwójny wylot to pierwsze dodatkowe koszta , czy może mi ktoś powiedzieć na co powinieniem zwrócić uwagę przy wyborze body kita , na co uważać i co może mi jeszcze zrobić dodatkowe koszta . 

Dodatkowo załączam link do strony gdzie można nabyć taki zestaw body kit

https://www.magnatuning.com/en/product/11787/Audi-A4-B6-/-8E-Avant-GT-Body-Kit
Serdecznie pozdrawiam :) ^^ 

Audi-A4-B6-8E-Avant-GT-Body-Kit_picture_37643.jpg

Audi-A4-B6-8E-Avant-GT-Body-Kit_picture_37644.jpg

Audi-A4-B6-8E-Avant-GT-Body-Kit_picture_37645.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się nie mylę to jeszcze będzie potrzebna przeróbka maski bo ori maska jest z grilem a tu gril jest w zderzaku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak się będzie maska otwierać bo teraz z grila wystaje ten bolec do otwierania więc kolejna rzeźba będzie konieczna .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poważnie chcesz tak przerobić auto, czy to podpucha? Proponuje ochłonąć i za kasę którą chcesz przeznaczyć w ten body kit zainwestuj w ory części i zrób rs4, w przyszłości szybciej sprzedaż, bo po takiej przeróbce chyba jedyną opcją na sprzedaż będzie złomowanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.11.2018 o 09:10, VeiN_WLKP napisał:

na co powinieniem zwrócić uwagę przy wyborze body kita

Na pewno na to, żeby nie był taki jak pokazałeś. Szczerze, mam nadzieję, że to jakiś niesmaczny żart. Buda B6 jest na prawdę na tyle ładna i oryginalna, że po $#%$# ją zmieniać? Zrób pełen S-line/S4 ORI i będzie pięknie...

To jest moje zdanie. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdź na spokojnie do pokoju. Odmierz 2 metry od ściany. Pochyl się i szybko popędź do przodu uderzając głową o ścianę. Jak ochłoniesz po tym dzwonie wtedy wróć na forum i napisz czy nadal masz plan na takie "body".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...