Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gaz do 2.4 v6


sycuu

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie - bratu za założenie gazu powiedział gość 3600 do takiego silnika. Czy aby nie za dużo? Owszem, gość jest fachowiec 1-klasa, tylko nie jest to trochę jednak za dużo? Czy mieści się w normie? :P

Poczytaj komenatrze powyżej to sam wyciągniesz wnioski czy się zmieścił :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok temu zakładałem LPG u siebie i wtedy musiałem wydać 3500pln. Dzisiaj szczerze polecam to, jeśli ktoś się zastanawia. Przejechałem ponad 20tkm i gazownia już się dawno zwróciła a teraz jeżdżę za półdarmo :) . 3600 wg mnie mieści się w normie ale oczywiście w zależności od tego jakie komponenty mają być zamontowane. To że gaz w takim silniku nie powinien mieć złego wpływu to już oczywistość. Wszystko zależy od profesjonalnego montażu i tego w jakim stanie technicznym są pozostałe podzespoły auta. Inaczej mówiąc: JAK DBASZ, TAK MASZ :wink:

Edytowane przez Bartender
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walcer Gaz, Pogwizdów 563a, u Pana Pawła (kiedyś ulica Ametystowa w Rzeszowie). Termin ma dopiero na 10 listopada :P Ogólnie powiedział żeby przyjechać w piątek i oceni pracę auta na benzynie to wtedy dowiemy się co zaproponuje, ale przez telefon mówił że on tu jest od doboru gratów i się tym nie przejmować :P Po opiniach na lpg-forum chyba można mu wierzyć :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@vaddiv założyłeś gaz w Pogwizdowie? Jak się sprawuje? Spalanie, wiadomo - większe, ale umiarkowanie większe? Wtryski umieszczone w kolektorze czy w głowicy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...