Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A5 Sportback 3.0TDI Audi Exclusive OEMS115 20' 10J


Tomeks

Rekomendowane odpowiedzi

o to mi chodzilo

u mnie 315 ps a czuje roznice bardzo duza miedzy tym co bylo w serii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś musi być Tomeks nie tak bo auto jechało bym powiedział nawet lepiej niż papierowe 309ps

Szwagra B8 po sofcie miało 295ps (też w compsporcie) tyle że w automacie a nie miałem problemu żeby mu odejść na długośc czy dwie - i białas pięknie ciągną od dołu

W tych silnikach seria a po dobrym sofcie to różnica jest kolosalna - musiał by bracik gdzieś o hamownie zachaczyć

Ps. albo jak następnym razem będziesz miał możliwość pościgania się to powiedz bracikowi żeby nie używał tempomatu


Ps. A jak mówiłem bracikowi że ma brać za 95 tyś tak jak stoi to nie chciał - "on nie może dać więcej jak 90 i koniec"

To niech się teraz nie dziwi że turbina z BRD nie dmucha jak powinna :grin:


Swoją drogą to i na tej turbinie z rolki powinien Ci odjechać bo on ma ośke :grin:

Edytowane przez miron78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś musi być Tomeks nie tak bo auto jechało bym powiedział nawet lepiej niż papierowe 309ps

Szwagra B8 po sofcie miało 295ps (też w compsporcie) tyle że w automacie a nie miałem problemu żeby mu odejść na długośc czy dwie - i białas pięknie ciągną od dołu

W tych silnikach seria a po dobrym sofcie to różnica jest kolosalna - musiał by bracik gdzieś o hamownie zachaczyć

Ps. albo jak następnym razem będziesz miał możliwość pościgania się to powiedz bracikowi żeby nie używał tempomatu

Ps. A jak mówiłem bracikowi że ma brać za 95 tyś tak jak stoi to nie chciał - "on nie może dać więcej jak 90 i koniec"

To niech się teraz nie dziwi że turbina z BRD nie dmucha jak powinna :grin:

Swoją drogą to i na tej turbinie z rolki powinien Ci odjechać bo on ma ośke :grin:

Jakoś nie wiedzieć czemu, 90% aut z compsportu ma wyniki nie osiągalne u innych tunerów i na innych hamowniach :) Przypadek? Nie sadze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsze słyszę

comsport robi softy porównywalne np do wojtka z dynosoftu

Po drugie ja kilkanaście aut zrobiłem w comsporcie i na niejednych 1/4 mili startowałem i jakoś było odwrotnie - zjadałem fury które po innych tunerach były i na papierze miały więcej a na drodze jakoś tego widać nie było

Edytowane przez miron78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze co,to wymienił egr razem z chlodniczką,auto odzyskało troche mocy,ja miedzy czasie zrobiłem program na 285PS i jedziemy równo,na hamowni w białasie wyszło 285PS i 616Nm,Jaca zdecydował sie kupić nowe wtryski,generalnie auta może maja trochę więcej PS,bo na tej hamowni wyniki wychodzą zawsze o kilka procent niższe niż na innych

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 kucy i 15nm tak czy siak jest mniej

Dla sprawdzenia białasa trzeba by schamować na tej samej hamowni co w dniu programu

Ale i tak teraz to już powinien śmigać jak na 3.0 po sofcie przystało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

optymalnie byloby shamowac na tej samej co przy programie,ale nie ma opcji,mysle,ze na kazdej innej pokazaloby 10-15PS wiecej,np w A4 mialem 189,a na tej pokazalo 176,takze szacujemy,ze w sumie ucieklo 10-15PS w bialasie,to mozliwe,jednak na programie jest zrobione kilkadziesiat tysi,przebieg jest ok 230kkm,wtryski przy tym przebiegu zaczynaja sie poddawac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dokładnie

Jeżeli by się przy tym trzymać przebiegu wg vinu a nie licznikowego no to mamy 250 tyś km - więc może te 15-10ps może być wytłumaczalne aczkolwiek tutaj może przebieg z drugiej strony patrząc nie powinien mieć wpływu gdyż program był robiony w sumie jakieś 25 tyś km temu

Prawda jest taka że i w osiągach i pod pedałem gazu różnicą 10ps jest nie do odczucia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mówiłem Jacy aby nie brała bo będzie później, chłopie wcześniej auto za***rdalał o że szokkk , a tera nie może objechać serii w kolorze kupy ...;) Może macie c**jowej powietrze w 3- mieście....;)

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez wypsiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wracalismy z Knurowa,kolo Czestochowy psy mnie zlapaly przy 150,jaca mowi "dobrze,ze nie jechales szybciej"....nie zdawal sobie sprawy.....ze to byl vmax :decayed:


szybki przyciemnione,komplet

https://www.facebook.com/638203039560177/photos/pcb.1154366531277156/1154365007943975/?type=3&theater

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakim trzeba być trepem żeby polubić zdjęcie auta z ciemnymi szybami na fejsuniu... jakimi ludzie są debilami... Broń Boże nie jest to z mojej strony zazdrość samochodu Pumexa, bo kto normalny zazdrościł by auta w takim kolorze... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem,ze spodoba Ci sie kolorek....cebularzu[emoji16]

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yes

masz tyl lampy polift?

Edytowane przez Tomeks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Twój tez zwróciłem uwagę [emoji6]

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś tydz - półtora temu widziane na Grunwaldzkiej w oliwie, obok też inna A5 jechała, bardzo fajnie się prezentuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem wczoraj ścięta kiere i kamere tył,drań Siemian ma jeszcze lustra S5,akurat od sportbacka,tak sie zastanawiam,pasowałyby?

2dbd574ad9f0f1336b961abffb5e1d04.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Tomeks napisał:

Kupiłem wczoraj ścięta kiere i kamere tył,drań Siemian ma jeszcze lustra S5,akurat od sportbacka,tak sie zastanawiam,pasowałyby?

2dbd574ad9f0f1336b961abffb5e1d04.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Według mnie nie.

Lakier super ale nie do luster w chromie...

Ale wiadomo że to musi się Tobie podobać.  Jak widzisz taką opcję na plus to bierz bez zastanowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...