Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A5 Sportback 3.0TDI Audi Exclusive OEMS115 20' 10J


Tomeks

Rekomendowane odpowiedzi

No wlanie w tc performance robili a4 w której wymieniali pompę z 3.0BiT,ale w Anglii na seryjnej gościu zrobił 500+,także zostawiam,ponoć CCWA ma najwydajniejszy układ,a jak będzie trzeba,wymienie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pompa z biturbo jest awaryjna tzn robią się opiłki Wiec trzeba uważać po jej montażu . Na ta firmę tc performance to bierz poprawkę hehe . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, peter22 napisał:

Na ta firmę tc performance to bierz poprawkę hehe . 

Mówisz o wynikach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak nawet na innym forum był poruszany temat o tym . BMW może i robią dobrze ale reszta np audi okazało się wielka lipa. Po pojechaniu na inne hamowanie wyniki wyszły bardzo śmieszne 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.06.2018 o 13:47, peter22 napisał:

. Z uwagi na ekologię i wyjazdy poza Polskę wsadzam ponownie dpf-a i jadę na program do rogala zobaczymy ile uda się wyciągnąć z dpf. Teraz denerwuje mnie tez ten zapach z wydechu ale auto zapierdziela niemiłosiernie i dźwięk na przelocie tez super ,

Może warto poszukać zużytego depa, wypruć z niego wsio, wspawac rurę i do tego uplasować gdzieś sportowego kata. Dpf wcale nie ekologiczny jak go malują... jakiś czas temu Niemcy robili testy. Oczywiście nie robili tego na swoich autach tylko na nowej mazdzie 6 z normą E6. Auto według producenta generuje 80mg/km NOx. Podczas testu auto emitowało 680mg/km NOx  :facepalm: Podczas dopalania jest w ogóle tragedia bo wychodziło jakby auto jeździło nie spełniało żadnej normy spalin :decayed: i tak większość sprawdza CO2 które po dobrym programie potrafi się obniżyć :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sportowy kat nie da ci żadnej normy , mimo ze sprzedawcy piszą euro 4 lub 5 . Chciałem właśnie tak zrobić ze nawet wspawac dwa katy euro 4 rownolegle i zrobić do nich jedno wejście i jedno wyjście . Ale rogal powiedział ze takie sportowe katy nic nie dają dlatego zdecydowałem o ponownym wsadzeniu dpfa . No chyba ze ktoś sprawdzał i sportowy kat coś daje . Narazie będzie dpf a na spokojnie coś się będzie szukało 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierwsze co wywaliłem dpf,na preglady jeździe gdzie akurat mam pod ręka stacje i zawsze przechodzi bez problemu,tylko przed zawsze przepaluje sunie konkretnie,ostatni przegląd byłem na takiej kosmicznej stacji,same komputery i kij wie co,powsadzali w rury kabli....i bez problemu

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na polski blachach faktycznie sprawdzają bo kolegę z forum trzepali i sprawdzali kata czy siedzi i egr. Emisji nikt Ci nie sprawdzi dlatego większość jedzie z puchami po dpf i tyle. Jak sprawdza ze masz zwykła rurę i dasz kata to i tak cię to nie ratuje bo masz mieć depa według vinu. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ci wsadza czujnik w wydech to wyjdzie. Kumpel sprawdzał na stacji obsługi u znajomego .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na poprzednich wtryskach po wycieciu dpfa,z rur walil smierdzacy,zracy dym,na nowych mozna praktycznie nos w rure wsadzic i oddychac,takze jak wtryski zdrowe,moga se wsadzac sady,moim zdaniem nic Ci nie grozi...choc na poprzednich tez mi wsadzali sady i nic nie stwierdzili...

 

dobra,turbo siedzi od wczoraj,strojenie dopiero w poniedzialek,takze jezdze na standardowym sofcie,auto juz zapierdziela,elastycznosc z dolu w zasadzie tak jak bylo,myslaem,ze bedzie duzo gorzej,turbo wstaje troche pozniej,ale do zwyklaej jazdy po miescie spokojnie jest ok,2 szybko sie konczy,skrzynia wydawala mi sie za***ista,a teraz za szybko sie koncza biegi...jak w poprzednim dwaipoledei?,na 3 i 4 czuc ciag,szczegolnie 3

Edytowane przez Tomeks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak piszesz turbo wstaje troszkę później ale w niczym to nie przeszkadza. U ciebie siedzi turbo s u mnie wsadzili dzisiaj dpf-a strojenie w piątek . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brachol wsadzal wszystko to co ja,dpf zostawia,tez jestem ciekawy jaki bedzie wynik w obu autach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem kiedyś z kolega Orzeł z naszego forum i z tego co pamietam to z dpf max 340 KM wyszło u niego . Zobaczymy co wyjdzie u Ciebie , Twojego brata i u mnie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto z dpf 9234_CF34-_F556-4979-_B4_ED-_CC449_EA5_E

Edytowane przez peter22
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz auto chodzi super . Skrzynia pieknie współpracuje z silnikiem , nie tak jak wcześniej skrzynia Gubiła się i mieszała biegami 

Edytowane przez peter22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam po programie ile wyszło ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co tu taka cisza w temacie , auto już miało być po strojeniu ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...