Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czujnik cieczy chłodzącej - gdzie jest?


Kriss SierraFan

Rekomendowane odpowiedzi

a co temperatura ci spada w zimie ?

olej to te typy tak maja

Przecież mamy lato... :facepalm: a dwa wg VCDS temp silnika dochodzi mi do 80 C, więc na pewno jest coś nie halo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupilem go rok temu i gdy temp. spadala i bylo -10 jadc autostrada 130 jest ok ale jak tylko wjechalem do miasta i predkosc byla 50km to temp.silnika momentalnie spadala 3 miesiace sie z tym borykalem az w koncu kupilem nowy termostat [ja mam w obudowie i trst roche drozszy ok 200zl ] ale wracajac do tematu po wymianie nic sie nie zmienilo i mam dobry termostat w piwnicy

proponuje zaslonic chlodnice i zobaczysz co sie dzieje a potem na zimnym silniku jedz i kontroluj temp.jesli dojdzie do 80 to zatrzymaj auto i zobacz czy otwozyl sie zawor termostau i bedziesz mial pewnosc

powinien sie nie otworzyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie o czym Ty do mnie rozmawiasz? Nie pytałem czy ktoś miał problem z temperaturą silnika, bo temat znam. Piszesz jakieś pierdoły o - 10 stopniach na zewnątrz gdy ja mam +30, po co? Nie wiesz gdzie jest czujnik, nie pisz nic w temacie.


Zlokalizowany, temat mozna zamknąć.

Wysłane z Note 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak we wszystkich tematach  na całym forum kupa ignorantów /podpowiadaczy / , nie potrafią czytać ze zrozumieniem i logiką problemu. Odpowiedzi laików bez doświadczenia i wiedzy / z wyjątkami/

A szczytem jest opisanie  i  rozwiązania  problemu  - powinno mieć  nazwę /  Forum'' pytaczy'' marki Audi. / To nie piaskownica !!!.

Byłem kilka lat na Forum VW Passata ,proponuję  podpatrzeć wątki ,tematy  i odpowiedzi, wtedy Koledzy  MOŻNA OCENIĆ PRZEPAŚĆ merytoryczną . Nie jest to złośliwość,  tylko może moderatorzy się  uaktywnią i  zrobią coś z tym problemem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...