Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B5 on Land Rover, zabudowa bagażnika


lukaszwidz3

Rekomendowane odpowiedzi

No i plany się pozmieniały :) Dokupione do felg dekielki ściągnięty lakier i wypolerowane. Można się w dekielkach przeglądać.

Z nowości :

- audi dostało moc rozruchową Bosch s4 

- 4 x świece BERU

Przy -15 rwie jak szalony, a co do samych świec to proponuję każdemu zmianę. Jak porównałem stare świece i beru to moje stare świece nie zdążyły się rozgrzać a beru były białe z "gorąca" :) 

Lukanio 143 tablice w stylu USA nie są możliwe do zalegalizowania :) przynajmniej z tego co ja podpytywałem.

W magazynku leży klapa EUROPA do rezania na USA.

HE HE a bym zapomniał. Poniżej foto z prac nad rolką do nadkoli w stylu zróbmy z tego co się nawinie :)

 

P1280521.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również przytuliłem tablicę jakiś miesiąc już leżakuje  :) Właśnie dziś kupiłem klapę na tł do rezania.

Pochwal się jak wyszło tobie daj jakieś foto .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świeżutkie zamówienie z paroma pierdołkami do audi. Będzie co robić na weekendzie :D

123.png

Edytowane przez lukaszwidz3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie mega spoko!  Jedyne co moim zdaniem mogłeś zrobić przy okazji to  oparcia stołków jeszcze jakoś ogarnąć, żeby nie było widać tego już :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie to jeszcze szpeci ? ale się ogarnie

z ciekawych rzeczy na zdjęciach nie ma Jack Danielsa we wnęce a to dlatego ze podczas zmiany wycieraczek mialem otwarty bagażnik i przechodzący menel musial podpier... Masakra ?

 

 

 

Zawartość dodana 1 minute later

szukam kierownicy w drewnie by sie zgralo ? ale ciezki temat jak ktos cos widział niech wrzuci foto .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boczek pod suba sam robiłeś? W sumie w miare to siadło, więc pytam :) I jak z samym dźwiękiem? Skrzynia załadowana w lewy boczek, czy jak to tam u Ciebie wygląda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boczek robiłem sam od podstaw z żywicy epox i włókna szklanego :)cały lewy element to budowa wzorowana na oryginalnym boczku. Jedyne co spierd.... to to że głośnik nie jest w pionie do podłoża i to mnie razi ale cała reszta jak dla mnie ok. Na ten moment jest coś w deseń filcu ale docelowo będzie obszyte skórą ale to przyszłość.

Skrzynia jest zamknięta o pojemności ok. 32 l.

Jak gra? hmm nie mam żadnego porównania pierwszy bass, nie szukałem efektu podnoszącej się klapy bagarznika choć jak rozkręciłem wzmak to robi robotę :)

Bardzo polecam takie zabiegi skrzynia z mdf'u wygląda średnio a tak naprawdę uwijając się myślę że lewy boczek jesteś w stanie zrobić w max 3-4 dni z czego więcej to oczekiwanie na wyschnięcie żywicy.

w bagażniku pozostało:

1) ogarnąć widoczną w głębi blachę od foteli

2) wymyśleć jak zastąpić plastikowy element który znajduje się na "progu" w bagażniku

3) zamówić na wymiar plexe do osłony wzmaka w podłodze

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bagażnik mi się podoba. Faktycznie te oparcia czymś jeszcze by się przydało zakryć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zmiana koła padło na nudne zw1 ale mi bardzo pochodzi a dodatkowo mam koncepcje na nietuzinkowe koło z tego zrobić c638ca784fafa3877aefb8e833113e50.jpg

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, 

Zabudowa bagażnika pierwsza klasa!

Kółko świetne do B5 a'la Porsche.

Robisz koła w bi-color?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będzie na bogato docelowo celuje w :

gCySyDwZPLFEbDfwHA3cKFjK+l6AAAAABJRU5Erk

plus na auto  kolor B09 z palety BMW coś jak niżej

R+FRW6RwcHpUAAAAABJRU5ErkJgggA=

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...