Skocz do zawartości
IGNOROWANY

maglownica gdzie kupić ?


robespier

Rekomendowane odpowiedzi

Witam koledzy moja maglownica ma luzy na prowadnicy listwy więc trzeba będzie ja wymienić ,przeglądałem oferty na allegro i znalazłem

http://allegro.pl/przekladnia-passat-b5-audi-a4-b5-maglownica-i6268829508.html

http://allegro.pl/maglownica-audi-a4-b5-b6-b7-a6-c4-c5-c6-warszawa-i6270325340.html.Mam pytanie czy ktoś korzystał z ich usług ? A może coś polecicie innego ? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ostatnio miałem nieprzyjemną "wizytę" w rowie, po czym podczas wyciągania mojej Audi pękł magiel. Posiadam Audi A4 B5 po lifcie z 1999 roku w wersji AVANT. Chciałbym wiedzieć jaką maglownice kupić ponieważ, nie jestem pewien czy wersje z "przed lifta" będą pasować. Bardzo bym prosił o dokładny numer części magla, który będzie pasować do moje A4 B5. Z góry dziękuję i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8D1422052 - steering gear with int. track rod joint - lhd

8D1422053BX - steering gear with int. track rod joint - lhd KOYO

8D1422052BX - steering gear with int. track rod joint - lhd ZF

8D1422052CX - steering gear with int. track rod joint - lhd ZF

8D1422052CX - steering gear with int. track rod joint - lhd ZF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może podjedź na najbliższy tobie szrot. często można znaleźć w bdb stanie za przystępne pieniądze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja maglownica stuka. Chciałbym kupić jakąś używkę, ale powiedzcie mi jak sprawdzić przed kupnem czy ta używka też nie stuka. Złapać za koniec listwy i szukać luzu w każdą stronę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam borykam się z jednym problemem a mianowicie mam stuki z lewej str od kierowcy z przodu podczas jazdy na równej drodze jak i małych dziurach stuka mi lewe koło ostatnio wymieniane były wahacze górne kpl lewa i prawa strona, dzis robione były końcówka drążka jak i drążek kierowniczy i dalej te stuki mam nie wiem w czym jest problem. Mechanik obstawiał na maglownice że to od niej mogą być takie stuki co myślicie o tym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na prostej drodze było w miare okey, a na kostce stukało jak głupie. Był to sworzeń dolnego wahacza (banana).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem na diagnostyce wszystko jest dobrze poskręcane nie ma luzów na wahaczach. Później podjechałem do mechanika i mu powiedziałem że ne wykazało nic luzów a on gada że nie trzeba kanału do tego złapał za gumę za drążkiem kierowniczym i kazał naciskać na auto i stuków nie było a gdy tam puścił stuki były dalej i jednak czeka mnie maglownica do wymiany albo regeneracji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, ostatnimi czasy padło mi wspomaganie (było tylko na wyższych obrotach) padło bez wcześniejszych objawów, pompa nie wyłą nic dopiero jak sie skończyło. Zauważyłem ze jest spocona, wyjęliśmy ją z kolegą mechanikiem, łopatki OK tylko wymieniliśmy uszczelnienia bo simering był zjechany opór. Po złożeniu zalaniu płynem, przy próbie odpowietrzenia wywala płyn ze zbiorniczka, ale wyć nie wyje. O co moze chodzić pompa już dziad ?


Jedna z flansz pompy była znacząco wytartA Edytowane przez MatA4Quattro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zaczyna mi się sypać maglownica, nie cieknie tylko stuka i wydaje dziwny dźwięk w pewnym położeniu. Co polecacie szukać używki czy regenerujący? Słyszałem że z tym i tym różnie to bywa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...