Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B7 2.0TDI BRD 207KM/440NM QUATTRO 2007r Czarny Sedan S-Line 19" RS4 B7 Eibach -30


mateusztbg

Rekomendowane odpowiedzi

No to dzięki za info, bo już myślałem, że to nie ori obszycie :)


Pany takie pytanko.

Myślę na dniach kupić w końcu te 19" wzór albo rs4 b7 albo rs6 c5.

Teraz pytanie co do zawiechy, mam jak widać po zdjęciach ori kozę na amorach 1ba, jest bardzo komfortowo ale do 19" to nie będzie pasowało :D

Co z tym zrobić kupić jakieś sprężyny -30 lub -40mm? Wymieniać też amorki na np 1be? Jakie Wy macie zawiasy przy 19" żeby nie była straszna koza ale żeby dało się normalnie jeździć, niestety w moim mieście drogi nie są zbyt ładne, trochę dziur, wysokie krawężniki i sporo kolein.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup sprężyny eibach pro kit a najlepiej gwinta :wink:

hmm gdzie w TBG masz kiepskie drogi? jedny wysoki próg o którym ja wiem to jest tu : https://www.google.pl/maps/@50.5686304,21.6793235,3a,75y,182.73h,72.16t/data=!3m6!1e1!3m4!1s9omXvyiDa2rVokKw_nZ35w!2e0!7i13312!8i6656

Edytowane przez xBladex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dzikowie progów wysokich jest w ch%j, przejedź się na kopernika obok kościoła św. Barbary itp

Często jeżdzę też na Rzeszów a wiesz tam majdan królewski koleiny itp.

Gwint sobie odpuszczę, chcę tak jak napisałem w poście wyżej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Rzeszów szału nie ma a szczególnie za majdanem ale ogólnie jest spoko u Nas w okolicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tragedii nie ma, ale zbyt fajnie też nie jest. Do tego często jeżdzę z rodziną na wieś, więc sam rozumiesz :) Ok resztę załatwimy najwyżej na pw.

Tymczasem ponawiam pytanie :)

Myślę na dniach kupić w końcu te 19" wzór albo rs4 b7 albo rs6 c5.

Teraz pytanie co do zawiechy, mam jak widać po zdjęciach ori kozę na amorach 1ba, jest bardzo komfortowo ale do 19" to nie będzie pasowało :D

Co z tym zrobić kupić jakieś sprężyny -30 lub -40mm? Wymieniać też amorki na np 1be? Jakie Wy macie zawiasy przy 19" żeby nie była straszna koza ale żeby dało się normalnie jeździć, niestety w moim mieście drogi nie są zbyt ładne, trochę dziur, wysokie krawężniki i sporo kolein.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy 19" myśle ze -30 mm bedzie mało.. a moze tak zawieszenie od S-line?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ori zawias obniża podobno -20 wiec jeszcze mniej niż pro-kit :) Dlatego myślałem kupić amorki 1be + pro kit eibacha. Ewentualnie zostawić te 1ba co mam i kupić same sprężyny właśnie eibacha pro-kit -30.

Edytowane przez mateusztbg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jest jeszcze chyba 1bv zawias... tak jak piszesz to jest nie głupi pomysł ..ja do swojego bede zakładał właśnie 1ba i pro kit -30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1bv też był -20 tylko utwardzony, ale wtedy byłby już za bardzo beton. No nic czekam na rozwinięcie tematu i propozycji więcej :)Pytanie z postu #21

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś na forum kto sprzedaje sprężyny eibacha, żeby pomógł dobrać odpowiednie do mojego auta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj Dzika - on ogrania moim zdaniem najlepiej części

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze niech ktoś napisze swoje zdanie czy najlepiej zamówić ten eibach pro kit -30 czy jakieś inne sprężyny.

Jeśli ktoś ma zdjęcie na tych sprężynach na alu 19" to poproszę o wrzucenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dzikowie progów wysokich jest w ch%j, przejedź się na kopernika obok kościoła św. Barbary itp

Często jeżdzę też na Rzeszów a wiesz tam majdan królewski koleiny itp.

Gwint sobie odpuszczę, chcę tak jak napisałem w poście wyżej :)

Więc tym bardziej pakuj gwint. Kit założysz i tyle ile siądzie tak już zostanie i gdybyś gdzieś miał problem z wjazdem to już amba fatima. Na gwincie wyregulujesz jak tylko chcesz, a komfort pozostaje ten sam.

Jest ktoś na forum kto sprzedaje sprężyny eibacha, żeby pomógł dobrać odpowiednie do mojego auta?

Trewor87

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieno nie chcę gwintu naprawdę, ten temat odpada. Może jak się za rok czy półtora wyprowadzę z tego miasta to tak.

Proszę o rady o których pisałem parę postów wyżej.

Co do alu 19" wzór rs4 b7 lub rs6 c5 to jaka szerokość felgi będzie najlepsza do mojej b7?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam mam 19" na 1BE czyli -20 i jest koza jak ... mysle nad eibachem wiekszym niz -30 ew gwint. Jednak chwilowo ET felgi mnie ogranicza musze sprzedac i kupic cos innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie siedziało eibach ProKit -30 z amorkami 1BA, ale zmieniłem na 1BE i różnica na duży plus.
Ze swojej strony polecam ProKit, bo nie jest beton, ale by to jeździło fajnie, trzeba by:
- mieć amorki 1BE/1BV
- zmienić stabilizatory na s-line, a najlepiej na S4/RS4
- przód jak nie siądzie równo posadzić na talerzykach z B5.
U siebie zmieniłem przód na eibach sportline, ale teraz przy wymianie talerzyków wrócę pewnie do ProKit na przód.

Tak to wygląda na 19"

57c1418f8b9c.jpg

84814edb124b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieno nie chcę gwintu naprawdę, ten temat odpada. Może jak się za rok czy półtora wyprowadzę z tego miasta to tak.

Proszę o rady o których pisałem parę postów wyżej.

Co do alu 19" wzór rs4 b7 lub rs6 c5 to jaka szerokość felgi będzie najlepsza do mojej b7?

Widzę że gwint Ci się kojarzy z glebą i podskakującym na równej drodze golfem II.

Miałem seryjnie 1BV i była koza straszna + beton, teraz mam gwint weiteca i jest nie dość że regulacja wysokości to na dodatek tak miękko jak na 16calach przy kołach 19calowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...