Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B7 2.0TDI BRD 207KM/440NM QUATTRO 2007r Czarny Sedan S-Line 19" RS4 B7 Eibach -30


mateusztbg

Rekomendowane odpowiedzi

tak miękko jak na 16calach przy kołach 19calowych.

Już tak nie bajeruj. :decayed: Ale fakt jest taki, że gwinty wciąż mają opinię taczek, a mało kto pamięta o tym, że tak naprawdę o komforcie decyduje głównie profil opony i średnica koła. Jak ktoś robi spasy na mm to musi mieć zawias prawie sztywny żeby nie wyrwało błotników ale przy rozsądnym obniżeniu jest baja. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sam, w B7 bardzo łatwo się rozkleja reflektor :).

Nie boje się rozklejania tylko parowania, w A3 rozkleilem i pozniej załowałem nie ważne ile dalbym sylikonu :P

PS. Co to za koło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak miękko jak na 16calach przy kołach 19calowych.

Już tak nie bajeruj. :decayed: Ale fakt jest taki, że gwinty wciąż mają opinię taczek, a mało kto pamięta o tym, że tak naprawdę o komforcie decyduje głównie profil opony i średnica koła. Jak ktoś robi spasy na mm to musi mieć zawias prawie sztywny żeby nie wyrwało błotników ale przy rozsądnym obniżeniu jest baja. :wink:

Nie mam spasów, nie mam problemów na policjantach, nie mam też problemów przy podjazdach na krawężnik, mam tak obniżone że wygląda i jest do jazdy na co dzień, a skoro ktoś zakłada 19'' to musi się liczyć że będzie twardziej, ale niestety ori zawias audi jest bardzo twardy w porównaniu do dobrego gwinta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ten zestaw będzie odpowiedni do mojego auta? Proszę niech ktoś obeznany zerknie

http://eibach.pl/sprezyny-obnizajace-eibach-pro-kit-audi-a4-8ec,-b7-e10-15-003-05-22-pi-546.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobieraj sprężyny wg nacisku na poszczególną oś. Porównaj te z katalogu i ze swojej tabliczki znamionowej. Mają być jak najbardziej zbliżone, a te z tabliczki nie mogą przekraczać wartości z katalogu. Wtedy siądzie równo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę lamerskie pytanie zadam, wybaczcie: gdzie znajduje się ta tabliczka? To cyknę jej foto i wszystko będzie jasne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod maska od strony pasażera.

tabliczka_znamionowa.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to panowie wygląda:

11586c6b5f8e4107med.jpg


Czy ten zestaw będzie odpowiedni według tabliczki której zdjęcie wrzuciłem zdjęcie?

http://eibach.pl/sprezyny-obnizajace-eibach-pro-kit-audi-a4-8ec,-b7-e10-15-003-05-22-pi-546.html

Edytowane przez mateusztbg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak będą dobre, napisz do Trewora87, dobieże, doradzi i być może wpadnie zniżka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie z nim piszę na ten temat, ale czekam też na odp Dzika :)

--------------------------


Wczoraj w końcu zaczęło się rezanie :) Mimo ciulowej pogody przy ogromnej pomocy (właściwie zrobienia wszystkiego za mnie :D) kolegi tomastbg do mojej A4 wpadła Multi kiera s-line + gałka zmiany biegów s-line (zakupione siemian'a)

Wybaczcie chlewik w aucie, pogoda nie sprzyjała a my wchodziliśmy i wychodziliśmy z auta co chwilę więc się trochę nabrudziło :)

a440b45b53c517bemed.jpg

221dc6efb88c82a6med.jpg

Edytowane przez mateusztbg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz na pewno przyjemniej z muliti kierą :) u żony w A3 bardzo mi tego brakuje :facepalm: jakie kolejne plany? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fele 19" Ori Audi Wzór RS4 B7 już kupione :banan: od forumowicza bodas

Teraz szukam jakichś opon 235/35/19 w dobrym stanie, bo kupiłem same felgi.

4092a260a0ae052emed.jpg

Od razu wpadnie eibach pro-kit -30 + amorki 1be (tylko muszę je jeszcze upolować) No i zdjęcie tych przepięknych chlapaczy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to czekamy na foty z alusami ;-)

Wysłane z mojego D2403 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze trochę to zajmie. muszę znaleźć amorki 1be oraz opony na te 19" :)

-----------------------------------------------------------------------------


Dziś wpadł zestawik od Dzika :)

Eibach pro kit -30

Amorki sachs 1BE

Komplet śrub, odbojów i osłon.

Montaż niestety dopiero w przyszły wtorek, felgi tymczasem czekają na dotarcie opon do miejscowej wulkanizacji.

9e777aa254c5ee5fmed.jpg

Edytowane przez mateusztbg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem napisać, ogromne podziękowania dla marcinch001 za poświęcony czas, rozpisanie wszystkiego i wyjaśnienie dokładne czego potrzebuje.

Środa/Czwarek powinien być już założony zawias i koła, pochwalę się zdjęciami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem napisać, ogromne podziękowania dla marcinch001 za poświęcony czas, rozpisanie wszystkiego i wyjaśnienie dokładne czego potrzebuje.

Środa/Czwarek powinien być już założony zawias i koła, pochwalę się zdjęciami :)

:thumbup1: Po to tu jesteśmy żeby czasami sobie na wzajem pomagać .

Edytowane przez marcinch001
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę męczyłeś gitarę to fakt :tongue4: , pewnie już wszystkim ulżyło że w końcu kupione :decayed:


Fajnie że będzie tak jak trzeba :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę męczyłeś gitarę to fakt :tongue4: , pewnie już wszystkim ulżyło że w końcu kupione :decayed:

Fajnie że będzie tak jak trzeba :good:

FroS-t Tobie również ogromne dzięki za pomoc w ogarnięciu kół itp :decayed: No męczyłem męczyłem, ale w końcu mam już wsio tylko czekać na termin u mechanika i w końcu cieszyć oko :)

Edytowane przez mateusztbg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...