Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B7 2.0TDI BRD 207KM/440NM QUATTRO 2007r Czarny Sedan S-Line 19" RS4 B7 Eibach -30


mateusztbg

Rekomendowane odpowiedzi

Pany jaki akumulator polecicie do mojej A4?

Musze cos kupić na dniach bo ten co jest już się kończy ze starości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedź do dyla i tam ci dobiera aku..nawet masz 10 m z pracy do niego.

Wysłane z mojego D2403 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.08.2016 o 10:57, DaveDaveDave napisał:

no i pojawił się dylemat ms czy skv. MS na własne oczy widziałem, ile kilosów wytrzymał. macie jakiś polecanych sprzedawców allegro? O gumy tylnego dolnego wahacza się nie martwię bo zakładam poliuretany. Więc w mojej kwestii, chodzi tylko o sworznie.

Dnia 24.08.2016 o 14:36, xBladex napisał:

Jedź do dyla i tam ci dobiera aku..nawet masz 10 m z pracy do niego.

Wysłane z mojego D2403 przy użyciu Tapatalka

Wiem, znam dobrze Roberta i wstępnie z nim już gadałem, poleca Centre, Varte (podobno to samo co bosh) Exida

Jutro do niego podejdę i spiszę konkretne modele, zobaczymy co najlepsze z tego co ma na miejscu.

Ok Aku kupiony, padło na Varta E44 Silver Dynamic 77AH 780A

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wczoraj odebrałem auto, założony w końcu Eibach Pro-Kit -30 + Amorki sachs 1BE + Koła Ori Audi wzór RS4 B7 + Opony Uniroyal Rainsport 3 rozmiar opon 235/35/19.

Póki co zrobione 30km od założenia, więc jeszcze pewnie nie wszystko się ułożyło.

Ogólnie odczucia bardzo pozytywne, auto prowadzi się bardzo pewnie, nie buja nim, jest spora różnica względem 1BA, bałem się, że będzie beton tymczasem jest komfortowo jak na taką felgę (19") Można normalnie jeździć o co mi chodziło.

Kilka zdjęć klepniętych na szybko, muszę jeszcze zdemontować te chlapacze, wypucować i wtedy zrobię lepszą fotorelację :)

55bb4c11f6805a07med.jpg

df112ca3092d276dmed.jpg

 

 

 

f94935645d221708gen.jpg

90e377901b2e4cb3gen.jpg

Edytowane przez mateusztbg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie wygląda furmanka, koło jest w pyte :thumbup1:

Jak będziesz chciał sprzedać te chlapacze to daj znać :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :)

W Planach jeszcze jakieś dystanse, z 1cm bym chciał wypchnąć jeszcze te koła, ale to na spokojnie muszę dokładnie wymierzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem ładnie wyszło ale jednak trochę wysoko :decayed: usuń emblematy z klapy :cygaro::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn jak dla mnie wysokosc jest ok, moze jeszcze troche usiadzie, bo przejechalem dopiero 40km, tak jak wczesniej pisalem, nie chcialem duzej gleby

Szerokosc alu 8.5 et 43

Opony 235/35/19

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jest pięknie..

Wysłane z mojego D2403 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn jak dla mnie wysokosc jest ok, moze jeszcze troche usiadzie, bo przejechalem dopiero 40km, tak jak wczesniej pisalem, nie chcialem duzej gleby

Szerokosc alu 8.5 et 43

Opony 235/35/19

Na tył wrzuć 11mm na stronę dystans i będzie ok

Dobrze siedzi , zawias jeszcze się ułoży . Będzie dobrze .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pewnie się jeszcze ułoży, bo póki co przejechane na teraz ok 80km :)

Myślisz, że 11mm będzie odpowiednio? Et tych felg to 43 więc żebym za bardzo ich nie wypchnął bo boje się, że jak siądzie ze mną jeszcze 4 osoby to może obcierać o nadkola.

Najlepiej jakbym mógł przymierzyć wcześniej taki dystans 1cm i samemu ocenić przed zakupem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmierz teraz odległość od nadkola i +/- grubość dystansu po czym zapakuj do auta 4 osoby i zmierz ponownie.Będziesz miał jasność jaki dystans wpakować by nie obcierało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz dość szeroką felgę i mimo, że ET jest wysokie to ja bym się zastanowił.

Sam mam teraz 8,5 szeroką i ET29 i tył jest na styk ale przy 3 osobach z tyłu obciera na dziurach więc muszę uważać jak jeżdżę.

Rzadko wożę 3x 100kg chłopów z tyłu więc nie przeszkadza mi to ale trzeba trochę bardziej uważać.

Ty byś miał ET33-32 z dystansem więc praktycznie tak samo jak u mnie.

Ja mam zawieszenie 1BE ale siedzi nisko tył. Druga sprawa, że na zawiasie chyba skok będziesz miał mniejszy więc na dziurach może tak nie będzie doginało auto?

Edytowane przez cinkers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie ciężko znaleść Ci dystans mniej niż 10mm z kołnierzem .

To też prawda. Dystans musi wejść jeszcze na piastę dobrze. Niektórych w tych rozmiarach nie da się docisnąć na piastę i dystans nie przylega bo kołnierz centrujący przeszkadza.

Z kolei z węższymi bez centrowania bym się nie interesował - spore ryzyko, że kierownica będzie biła przy jeździe.

Niskie ET jest fajne ale z drugiej strony może być przekleństwem w doborze idealnego rozwiązania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak czy siak muszę kupić te dystanse ze zmianą centrowania z 57,1 na 66,6 (bo tyle mają te alu)

Póki co są pierścienie założone, ale jak dojdzie dystans to już musi być zrobiony właśnie ze zmianą centrowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko fajnie chyba nawet wizualnie ci siadlo. Międzyles odległości do blotnika? Z ciekawości sprawdziłem i porownalem twoje wartości nacisku na os z tymi sprężynami eibacha i z przodu jest 35 kg różnicy, a z tyłu 45 kg różnicy. Ciekaw jestem dokładnego pomiaru . Możesz wrzucić pomiary?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...