Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zakup z salonu Audi A5


Mosek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Panowie, jak najbardziej opłaca się wziąć audi a5 z salonu ? Są różne programy w sensie audi perfect lease i itp ale mam 0 pojęcia jakiegokolwiek.

Ma ktoś może z tym doświadczenie?

Na pewno będzie to a5 2.0tfsi quattro, 2xsline competition plus, klima 3 stefy, mmi 3g +, b&o, daytona i różne pierdoły.

Mógłby ktoś opisać jak to wygląda, jak najkorzystniej jest wziąć?

Mieszkam w Białymstoku i tutaj jest salon Sieńko i Syn, nie wiem czy ceny mają dobre, ojciec brał caddy u nich i wiem, że ma jakiś stały rabat na aso czy coś tam.

Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

90% klientów wybiera w tej chwili Audi Perfect Lease. Tu masz kalkulator i wszystko opisane https://kalkulator.vwbank.pl/audi_leasing

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuje,

Prezesie, mam tylko jedno pytanie jak to jest, jakbym wybrał te audi perfect leasing to mogę skonfigurować sobie a5 jak chce?. Jak to jest, czy jeśli te raty co będę płacił co miesiąc prawda to one później przepadają? Gdzie o tym mogę poczytać co i jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem tego kalkulatora.np audi a6 wartosc 146 tys,wplata wlasna 30 procent czyli okolo 50tys . rata miesieczna 980zl

36 msc x 980 = okolo 42tys zl

42tys + 50tys = 92 tys.

czyli auto warte 146 netto mamy za 92 tys?? nie kminie tego kalkulatora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 m-cach musisz auto oddać :grin: Albo wykupić za różnicę :wink:


*uwaga na ceny netto/brutto ;)

Edytowane przez griga-st
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bralem nigdy auta z salonu.heh dobrze wiedziec.a co do cen to logiczne ze jak na firme to netto a brutto wartosc dodana,ktora urzad skarbowy wroci:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej chodziło mi o ceny z/bez podatku w samym konfiguratorze. Napisane jest tak, żeby na pierwszy rzut oka był efekt "woow". Pod kreska już nie jest tak różowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuje,

Prezesie, mam tylko jedno pytanie jak to jest, jakbym wybrał te audi perfect leasing to mogę skonfigurować sobie a5 jak chce?. Jak to jest, czy jeśli te raty co będę płacił co miesiąc prawda to one później przepadają? Gdzie o tym mogę poczytać co i jak?

Ta opcja to tak naprawdę wynajem długoterminowy. Możesz sobie wziąć gotowe z placu, demo lub auto konfigurujesz sam. I tak na przykład:

Koszt auta brutto to 250 000

Okres finansowania - 36 miesięcy

Wpłata wstępna - 0%

Rata miesięczna - 2791 netto

Po 3 latach oddajesz to auto i bierzesz nowe (praktycznie każdy tak robi korzystając z tej formy leasingu) lub wykup auta (nie opłaca się ze względu na wysoko ustawioną wartość wykupu). Tak naprawdę spłacasz utratę wartości auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po 3 latach oddajesz to auto i bierzesz nowe (praktycznie każdy tak robi korzystając z tej formy leasingu) lub wykup auta (nie opłaca się ze względu na wysoko ustawioną wartość wykupu). Tak naprawdę spłacasz utratę wartości auta.

Trochę mi to przypomina zasadę kredytu odnawialnego lub działanie firm pożyczkowych, gdzie ludzie nie mając kasy na spłacenie kapitału - spłacają wyłącznie odsetki, nie zmniejszając de facto zadłużenia. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...