Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ocena zestawu LPG do 1.8T ANB


tomekch973

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Napisałem do firmy trudniącej się w zakładaniu instalacji BRC o dobranie odpowiedniego zestawu z jak największą butlą do mojego auta z zapasem na większa moc ok 190KM. W informacji zwrotnej otrzymałem:

Witam,

Mając na uwadze docelową moc 190KM przesyłam propozycję instalacji:

BRC Sequent 32 – centrala sterująca Sequent 32, wtryskiwacze BRC, reduktor BRC Genius MAX. Koszt instalacji 3100 zł.

Wnęka na koło zapasowe jest całkiem duża w tym samochodzie, największy standardowy zbiornik jaki pomieści ma pojemność 51 litrów. Można jednak zamówić nieco większy o pojemności ok. 65 litrów, ten z kolei wiąże się z dopłatą 150 zł.

Możliwe jest wykonanie zaworu tankowania pod klapką wlewu benzyny. Byłby to zawór dokręcany, zawór w całości, taki jak stosowany w zderzakach niestety się nie zmieści. Koszt wykonania takiego zaworu – 100 zł.

Zatem cena ostateczna za instalację uwzględniając powyższe opcje dodatkowe to 3350 zł.

Pozdrawiam,

Dorota

Co sądzicie o tym zestawie?

Drogo czy raczej normalna cena?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj se spokój pewnie za jakiś niecały tyś zł mniej możesz zamontować instalacje opartą pewnie na jakimś popularnym stagu czy lpg tech na dobrych gratach, więcej zakładów to ogarnie w razie problemów, i serwis będzie tańszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdzierstwo w bialy dzien

za 3300 z 60l butla montowalem w zeszlym tygodniu Staga na faro hanach i silverze do v6

i wlew pod klapka w calosci sie zmiescil

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo drogo ci wyliczyli taki zestaw na bardzo dobrych podzespołach możesz mieć o prawie tyś złotych taniej. W radomiu masz producenta zadzwoń do nich niech Ci dobiorą biorąc pod uwagę twoją lokalizację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy drogo...standard w brc to 2800 zł...za reduktor MAX dopłata 300 zł mamy 3100..wlew za stówe to ździerstwo...dużo łatwiej go wykonać niż ten w zderzaku...butla wchodzi 53 litry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec co proponujecie do 1.8t z zapasem na ok 190HP?

Jeszcze jedno pytanie? Najpierw chip pozniej gaz czy bez roznicy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeszcze jedno pytanie? Najpierw chip pozniej gaz czy bez roznicy?

Najpierw chip a potem gaz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna ogarnąć LPG przed montażem...dać w zapasie...natomiast wtryski zdławić dyszami a po sofcie wystroić od nowa.

Jak chcesz robić program to wymień wtryski benzynowe na wydajniejsze aby był zapas na górze...wtedy może przekroczysz nawet 2xx km a i lpg ogarnie sie perfekcyjnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za rady :)

jaki zestaw "STAG" proponujesz i ile mniej wiecej to bedzie kosztowac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miesiąc temu montowałem lpg do ANB. Zestaw na KME Nevo, zielone hany (oczywiście montowane pojedynczo, nie na listwie), reduktor magic III, butla 59 litrów, wlew obok baku za 2900. Pod maską ładnie wszytko pochowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...