Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Przemyśl


DanielAudiDaniel

Rekomendowane odpowiedzi

Ok. Napisałem do chłopaków czy lepiej 14:00 czy 15:00 im pasuje zlocik na Kopcu:D

Żebyś się do roboty wyrobił:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co Ty, nie dasz rady na chwilke. Godzine ustawimy pod Ciebie, może być wcześniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.Panowie jakby ktoś chciał, to będę miał trochę gratów po przekładce na quattro.Może ktoś z miejscowych chłopaków będzie coś potrzebował, bo jak porobię zdjęcia to części polecą do działu ogłoszeń. Gracisze z audi a4 b6 1.8T sedan  z 2004 r.

1. Kompletna pompa paliwa vdo 8E0 919 051 z prawie nowym filtrem paliwa Man WK 720/6, który był założony pod koniec marca 2017 r. Przy odbiorze osobistym w gratisie cały bak z wszystkimi wężykami.

2. Układ wydechowy na dwa wydechy końcowe z osłonami termicznymi.

3. Tylne kompletne zawieszenie z ośki, które zostało wymontowane z mojego samochodu przy przekładce.  Zawiecha 1BV.

4.Drugie zawieszenie tylne, które zostało wypiaskowane i pomalowane proszkowo na czarny kolor.Miało iść do mnie, ale  zdecydowałem się na quattro.Zawiecha 1BV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka :-) ja byl bym chetny na caly uklad wydechowy z oslonami :-) bo to kolejny mod jaki chce zrobic :-) bedziesz na zlocie w niedziele o 16 na kopcu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To widzimy się Panowie w niedziele o 16:00 na kopcu :) rano wstaje i musze umyć auto i żonie też :D aktywna piana i mycie, osuszanie a potem Quick Detailer :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w niedziele popoludniu zapowiadaja burze..zeby was tam nie potelepalo na kopcu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żebyś nie wykrakał:lol: ja rano wstaje i jadę na myjkę auta ogarnąć, potem obiadek u teściowej :D i na zlot :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i bylem sam na zlocie :-D 15 min czekalem i nic:-D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo tam stałeś? Przejeżdżałem tamtędy ok 18 w Nd. Kolor jak Twój RP 60... 1.8T Szkoda, że nic nie wiedziałem o "zlocie" :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Danny' napisał:

Długo tam stałeś? Przejeżdżałem tamtędy ok 18 w Nd. Kolor jak Twój RP 60... 1.8T Szkoda, że nic nie wiedziałem o "zlocie" :decayed:

Bylem tylko 15min, nikt nie przyjechal wiec pojechalem.  Ale chlopaki mieli sprawy do zalatwienia i nie mogli przyjechac wiec luz:-) sledz co tydzien ten dzial spoty Przemysl, bo szykuje sie kolejny w czerwcu wiec zapraszamy :-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, mam nadzieje, ze tym razem bedzie lepsza frekwencja :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że czerwiec - lipiec uda się odpalić zawieszenie AP 40/30 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam nadzieje że się tak zgadamy że wszyscy będą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pezet jakie masz tu zawieszenie ? 

ja mam 1bv i niżej nie chce : ) 

i czaki jakie Ty miałeś zawieszenie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, ziomek435 napisał:

pezet jakie masz tu zawieszenie ? 

ja mam 1bv i niżej nie chce : ) 

i czaki jakie Ty miałeś zawieszenie ?

Ja mam 1BA przod 11klasa wagowa, tyl 10. Wiec wysoko stoji.  Czaki mial zawieszenie AP -40mm przod i -30mm tyl. I wlasnie takie mam w piwnicy i czeka na montaz, brak mi tylko amorow tyl a to koszt 600zl. Może uda mi sie kupic czerwiec / lipiec 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...