Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Przemyśl


DanielAudiDaniel

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie moze jak jest pogoda to jakis spocik?:-) Na weekend ma padac a potem znowu pogoda ma byc:-) ja mam wolne az do przyszlego piatku :-) nadgodziny mi oddaja ;-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich klubowiczów z Przemyśla i okolic ,jeśli czas pozwoli może i ja pojawił bym się na następnym spocie. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ZAKIEL napisał:

Witam wszystkich klubowiczów z Przemyśla i okolic ,jeśli czas pozwoli może i ja pojawił bym się na następnym spocie. Pozdrawiam.

Witamy kolege :hi:

Mysle ze mozemy cos zrobic w przyszlym tygodniu :-) poniedzialek i wtorek ma padac, wiec jak cos to od srody mozemy cos kombinowac :-)

Pisac Panowie kiedy Wam pasuje i jakie godziny :-) Mi pasuje sroda i czwartek popoludniu :-) piatek mam nocke. W sobote pasuje caly dzien :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko;-) czekamy na reszte :-) ja w sumie tez bym wolal czwartek, i nawet pogoda w miare ma byc:-) Pisac do chlopakow smsy na czwartek popoludniu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć to środa czy sobota?  Ja w środę to obojętne o której ( dopasować bym się) a w sobotę mógłbym miedzi 15 00 a 18 00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi w srode wynikla robota. Bede wozil meble od rodzicow do tesciow. Nie wiem ile czasu zejdzie.

Mysle ze lepiej w sobote na spokojnie ;-) 15:00 w sam raz :-) Jeszcze bedzie jasno :-) chyba ze 16:00 wolicie :-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, DanielAudiDaniel napisał:

Cześć wszystkim :) mi pasuję w środę popołudniu ;) Bo w czwartek mam wyjazd :/

To w sobote :-) weekendy masz wolne :-D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, widzę, że coś ruszyło w Przemyślu. To miło :) Melduję się i ja. A gdzie tym razem? Bo nie doczytałem.  Kopiec, parking przy dolnym wyciągu, czy może parking przy parku za Orlenem? Ja się dostosuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O prosze, widze ze Nas coraz wiecej :-) 

Spoko, moze byc w sobote o 16:00 :-) 

Pasuje wszystkim? Potwierdzac ;-) 

Mysle ze kopiec albo parking kolo wyciagu na sanockiej :-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bede na 100% bo widze ekipa spora bedzie :-) 

To moze na parkingu kolo wyciagu na sanockiej, bo jak bedzie wiecej maszyn to ma kopcu moze byc za malo miejsca :-D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazję zawitać w Przemyślu z niedzieli na poniedziałek. Bardzo ładne miasto! ^_^

Nie udało mi się zauważyć samochodu z klubowymi ramkami, chociaż ładne wózki z czterema kółkami widziałem. ;)

Pozdrawiam serdecznie!!!

Edytowane przez cupek97
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, cupek97 napisał:

Miałem okazję zawitać w Przemyślu z niedzieli na poniedziałek. Bardzo ładne miasto! ^_^

Nie udało mi się zauważyć samochodu z klubowymi ramkami, chociaż ładne wózki z czterema kółkami widziałem. ;)

Pozdrawiam serdecznie!!!

Dziekujemy :hi:i zapraszamy na jakis zlocik :-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...