Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Przemyśl


DanielAudiDaniel

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy było mi bardzo miło was i wasze auta poznać musimy częściej się spotykać pozdrowienia dla wszystkich z dzisiejszego spota 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rowniez koledzy dzieki za spotkanie :hi: w koncu udalo sie zebrac wieksza ekipe :-) Mam nadzieje ze szybko uda sie zrobic kolejny zlot ;-) Jeszcze wtedy wpadl by Czaki i Kazek :-) Pozdrawiam Was:-) Witek czekamy na fotki :-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotki robione w deszczu, więc szału nie ma. Trzeba było sprzęt szybko chować ;) Dziękuję za spotkanie i cieszę się, że mogłem Was poznać osobiście :) Jak widać, spotkania takie są potrzebne, a co do frekwencji, to było naprawdę nieźle jak na taką pogodę.

 

_DSC3480.jpg

_DSC3482.jpg

_DSC3484.jpg

_DSC3490.jpg

_DSC3492.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko fotki:-) moze nastepny razem uda sie bez deszczu to wiecej zrobimy :-) Jeszcze raz dzieki za spota :-) Milo bylo Was poznac :-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również dziękuję za spotkanie :) Frekwencja była bardzo wysoka pomimo pogody ;)  Furki na wypasie :) a w szczególności właściciele ;) do następnego trzymajcie się ciepło i miliona kilometrów :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następnym razem musimy ugadać się dużo szybciej może znajdzie się więcej osób a co niech wiedzą że w Przemyślu też są pasjonaci Audi:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując to fotki spoko, frekwencja całkiem dobra, furki ciekawe i fajni ludzie ;) miło było poznać :) do następnego!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie było się spotkać i poznać na żywo :)

15 godzin temu, pedros_22 napisał:

Wojak kiedy mod pod xenon zbierasz graty? Lampy mam dam Ci dobrą cenę 

Jak wspomniałem, znajdę przedni zderzak ze spryskami to będziemy robić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może pomożecie potrzebuje kogoś na jutro kto wymieni mi olej w skrzyni macie kogoś jakiegoś mechanika znajomego ? jak coś dajcie znać czeka mnie trasa a zmieniłem olej niestety jest zły biegi nie wchodzą tak płynnie jak wcześniej :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kogo to widzialem dzisiaj kolo poludnia na krzyzowce z jagielonska przy swiatlach od strony mostu kolejowego wjezdzalem w strone wilsona .. ramki a4 klub fajna furmanka :-) pozdro

Wysłane z mojego HUAWEI RIO-L01 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Kazek 1.9 napisał:

Kogo to widzialem dzisiaj kolo poludnia na krzyzowce z jagielonska przy swiatlach od strony mostu kolejowego wjezdzalem w strone wilsona .. ramki a4 klub fajna furmanka :-) pozdro

Wysłane z mojego HUAWEI RIO-L01 przy użyciu Tapatalka
 

jaki kolor Audi ale raczej to nie ja 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...