Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Przemyśl


DanielAudiDaniel

Rekomendowane odpowiedzi

Widziałem wczoraj zdjecie Twojej b4 i wlasnie pierwsze co mi sie rzuciło na myśl to, ze prosi sie o obniżenie przy tych felgach i niskim profilu :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Danny' napisał:

Widziałem wczoraj zdjecie Twojej b4 i wlasnie pierwsze co mi sie rzuciło na myśl to, ze prosi sie o obniżenie przy tych felgach i niskim profilu :) 

B6 :D nie b4 :D prosi się o obniżenie i będzie jej dane:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbyt dużo myśli w jednym momencie ;D Dokładnie o to mi chodziło :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja i zona mozemy byc :-) Nie wiem jak reszta, zobaczymy co napisza :-) chyba ze moze inny dzien zeby wszystkim pasowal,  ja mam jeszcze do 8 czerwca wolne i zona tez :-) pisac jak Wam pasuje :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jutro mogę :) w tygodniu to już lipa bo zagęszczenie ruchów w robocie . Daj znać bo muszę znajomemu napisać czy coś jest czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Czaki89 napisał:

wy juz w domu?

O 7:10 rano mamy samolot i w rzeszowie na 10:40 bedziemy, wiec w domu gdzies na 12 bedziemy. 

Daniel nie odpisuje na smsa, wiec nie wiem czy z poligonu wrocil, a Sylwek tez nie odpisuje bo napisalem na forum wiadomosc do niego. Zobaczymy jutro czy sie odezwa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli lipa, Daniel tez nie moze bo w warszawie. Trzeba inny termin ustalic 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze i lepiej, ze nie dzisiaj bo pewnie bym sie musiał wstydzić za swoją A4. Polecacie dobrego lakiernika w Pslu lub okolicach? :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet nie mam już audi tylko starą porozbijaną hondę i bym przyjechał :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba, ze tak :D A wracając do pytania to macie jakiegoś godnego polecenia lakiernika w Pslu lub okolicach? Słyszałem, ze Pan Sumara jest solidny ale dzwoniłem wczoraj i podobno juz nie ma wartszatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robilem ostatnio w Ruszelczycach, to jak na Dubiecko jedziesz. wszyscy moji znajomi tam robia od 3 lat i wszyscy zadowoleni.  250zł za element, a jak robisz wiecej to taniej. Jak chcesz wiecej info pisz na priv:-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, pezet202 napisał:

Ja robilem ostatnio w Ruszelczycach, to jak na Dubiecko jedziesz. wszyscy moji znajomi tam robia od 3 lat i wszyscy zadowoleni.  250zł za element, a jak robisz wiecej to taniej. Jak chcesz wiecej info pisz na priv:-) 

Dzieki za odpowiedz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tatar odpadl ze wzgledu na pogodę wiadomo była galeria szacun za przybycie w ta lipna pogode było nas paru i licze na wiecej jak wroce .. chlopaki modzimy i nastepnym razem dzielimy sie relacjami . Pozdrowienia

Wysłane z mojego HUAWEI RIO-L01 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...