Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki gaz do audi a4 b5?


BiloneG

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Magik123 napisał:

Po co każesz komuś zmieniać elektromechanika? On i tak więcej wie niż Ty, bo naprawia na bieżąco a nie szuka opisów w necie, jesli uważasz żę coś z elektryką można naprawić od pierwszego razu to mało jeszcze wiesz.

Uuuuu, poczułem zagrożenie hahaha :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiej się, szkoda tylko że Twoje rady kończą się na tym aby sobie poszukać w necie, albo napisz coś konkretnego, albo nie pisz nic. Zresztą szkoda dyskutować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Magik123 napisał:

Śmiej się, szkoda tylko że Twoje rady kończą się na tym aby sobie poszukać w necie, albo napisz coś konkretnego, albo nie pisz nic. Zresztą szkoda dyskutować.

Chyba Cię energia ponosi. Szkoda gadać a zaczynasz temat :facepalm:

Zacznij czytać ze zrozumieniem jeżeli chodzi o elektromechanika bo też chyba nie bardzo rozumiesz co tamten gość napisał i co ja napisałem. Tak to jest jak ktoś próbuje znaleźć w d*pie mózg. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mu napisz co ma zrobić przy aucie zamiast kazać mu czytać 1000 stron pierdół gdzie połowa czasem to stek bzdur. Ja sobie bez forum poradzę, ale niektórzy oczekują tu jakiejś pomocy, odsyłanie ich do czytania nawet nie wiadomo czego nie jest aktem pomocy. Pozdrawiam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Magik123 napisał:

To mu napisz co ma zrobić przy aucie zamiast kazać mu czytać 1000 stron pierdół gdzie połowa czasem to stek bzdur. Ja sobie bez forum poradzę, ale niektórzy oczekują tu jakiejś pomocy, odsyłanie ich do czytania nawet nie wiadomo czego nie jest aktem pomocy. Pozdrawiam.

 

Nie ma co sie klucic. Ale masz racje net to wielki smietnik a zeby cos konkretnego znalezc jest narawde ciezko. Z tym sobie pewnie nie poradze a dobrego mechanika znalezc to jest ciezko.  Tylko nie wiem czy z tym bledem sobie moge ten gaz zalozyc. Bo pali mi auto 10 l i ciezko jak na zarobki tak jezdzic.

7 godzin temu, Magik123 napisał:

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Ciebie problem to czujnik fazator walków rozrządu, warto by go bylo sprawdzic i lub wymienić. Sprawdzisz go chyba w grupach 090 i 093.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja założyłem stag4 reduktor zavoli wtryski hana. 100tys bez problemu po tym trzeba wymienic było parownik i wtryski , wsadził mi gazownik parownik ac a wtryski sobie samo kupiłem i zmienilem bo oni liczą 100% marży na necie taniej a wtrysk nie problem wymienić. Wsadziłem dalej hana bo są ok a szukanie nowości nie zawsze daje lepszy efekt. Mało które wytrzymają wiecej niż 100tys AC też daje gwarancje na 100k dalej pewnie padną. Gazownik też powiedział że zazwyczaj 100k wytrzymują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, thogal napisał:

ja założyłem stag4 reduktor zavoli wtryski hana. 100tys bez problemu po tym trzeba wymienic było parownik i wtryski , wsadził mi gazownik parownik ac a wtryski sobie samo kupiłem i zmienilem bo oni liczą 100% marży na necie taniej a wtrysk nie problem wymienić. Wsadziłem dalej hana bo są ok a szukanie nowości nie zawsze daje lepszy efekt. Mało które wytrzymają wiecej niż 100tys AC też daje gwarancje na 100k dalej pewnie padną. Gazownik też powiedział że zazwyczaj 100k wytrzymują

Hana jaki kolor lub jaki model? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, k232 napisał:

Hana jaki kolor lub jaki model? 

Miałem hana 2000 zielone. Teraz nie produkują już tego to wsadziłem hana2001 złoty. W poprzednim modelu było z 5 rodzajów o różnym kolorze teraz jest jak dobrze pamiętam dwa rodzaje a resztę dopasowuję się za pomocą dysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...