Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Passat B5 1.8T AEB


Grzes_42

Rekomendowane odpowiedzi

Witam problem zaczął się od jazdy na włączonej klimatyzacji pojeździłem kilka dni i auto z dnia na dzień odmawiało posłuszeństwa tzn spadek mocy i trudności z odpaleniem.W ostatnim dniu zdążyłem zrobić logi i gdy wróciłem do domu już nie mogłem go odpalić i tak jest do dziś.Gdy kręcę tak z minutę to tak jak by chciał zapalić 600 obrotów łapie i jak puszczę kluczyk to gaśnie.Więc zabrałem się za sprawdzanie i przeglądanie forum w poszukiwaniu podobnego problemu ale bez skutku.
Podłączyłem Vaga i wyskoczył błąd 00515 czujnik halla.
Wymieniłem na nowe obydwa,położenia wału i położenia wałka rozrządu i nic to nie dało.
Wymieniłem na nowe świece filtr paliwa i pompę bez rezultatu.
Iskra jest na wszystkich świecach.
Przepławkę odpinałem jeszcze na pracującym silniku w nadziei na poprawę i nic tak samo.
Teraz co jeszcze w tym silniku pozostaje do sprawdzenia co jest odpowiedzialne za odpalenie.Tylko odpalenie.
Za wszystkie sugestie i podpowiedzi z góry dzięki.


Panowie naprawdę nikt nie pomoże wypatroszyłem połowę auta w nadziei że coś znajdę ale wszystko jest ok.Nawet nie wiem gdzie jeszcze szukać i co sprawdzać.


Usterka znaleziona autko śmiga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wielką pomocą zainteresowanych tematem po prostu wymieniałem części na nowe lub podmieniałem na używane aż trafiłem.Trwało to dość długo bo niektóre części zamawiałem przez internet. Może w niedługim czasie pochwalę się co było ale na razie muszę ochłonąć.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...