Skocz do zawartości
IGNOROWANY

2.0 ALT jaka instalacje polecacie ?


Sekwens

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam cala instalacje brc robiona w swidnicy. I nie ma problemu na zimnym. Wszystko miodzio dziala. Dalem 2600 ale jest idealnie a nalatalem ponad 60k Km. Spalanie: 9-10l gazu. Na calym zbiorniku zatankuje 42 l gazu a przejade 440 na spokojnie.

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam temat by nie zakładać nowego. Zastanawiam się nad instalacją gazową do mojego 2.0 ALT. Szukam odpowiedniej konfiguracji części. Budżet jaki zamierzam przeznaczyć na instalację to max. 3000 zł. Jako, że jestem z Trójmiasta i szukałem autoryzowanych serwisów montujących instalacje LPG w pobliżu, wybór padł na STAG'a. Po wysłaniu zapytania ofertowego do jednego z najbardziej polecanych serwisów w Gdyni, otrzymałem następującą propozycję (poniżej). Czy ktoś orientuje się czy cena jest adekwatna do tych zestawów i czy będą one dobrze współpracowały z 2.0 ALT? Czy polecilibyście to co widać poniżej, czy może dokonalibyście jakichś zmian? Jeśli tak, proszę o wypowiedź z argumentacją.

 

image.png

 

Z góry dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,  zrób jeszcze wycenę instalacji Lovato, mam taką w b6 od 3 lat i niesprawia kłopotów, a była w przystępnej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny zestaw jak ten Nr 1. 5 lat i zero problemów.   U mnie ogarnia , to i u Ciebie da radę.  Z drugiej strony 200 to nie majątek wiec decyzja zależy od grubości portfela.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. 

Będę zakładać instalacje lpg do audi 2.0 alt 2004r.

Mam do wyboru Staga 2500 zl albo Kme 2400 zl. 

Która z nich będzie lepszym rozwiązaniem? 

Z góry dziękuję za odpowiedź. 

Pozdrawiam Kamil Kupiec 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Kamil Kupiec napisał:

Witam wszystkich. 

Będę zakładać instalacje lpg do audi 2.0 alt 2004r.

Mam do wyboru Staga 2500 zl albo Kme 2400 zl. 

Która z nich będzie lepszym rozwiązaniem? 

Z góry dziękuję za odpowiedź. 

Pozdrawiam Kamil Kupiec 

Pytanie jaki reduktor i wtryskiwacz? Bo jeśli chodzi o sterownik to ja bym brał KME 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o staga gość powiedział że wszystko staga, reduktor, wtryski. A kme napisał nevo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok w przypadku Staga sprawa jest jasna. Ale w przypadku KME - Nevo to jest tylko nazwa sterownika. Jeśli chodzi o reduktor to prawdopodobnie będzie to Silver i to jest ok. Pytanie jaki wtryskiwacz - jesli Baracuda też będzie ok. 

  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Stag to Qbox basic,reduktorAC R150,wtryski ACW03 lud ostatecznie listwa W02,a KME to Nevo,reduktor Tur i wtryski pojedyncze Barracuda 115.Do obydwu dobry filtr np. Kme z włóknem szklanym lub odstojnik Alexa.

Gdzie chcesz zakładać,bo dobry monter to podstawa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, artur100g napisał:

Jeśli Stag to Qbox basic,reduktorAC R150,wtryski ACW03 lud ostatecznie listwa W02,a KME to Nevo,reduktor Tur i wtryski pojedyncze Barracuda 115.Do obydwu dobry filtr np. Kme z włóknem szklanym lub odstojnik Alexa.

Gdzie chcesz zakładać,bo dobry monter to podstawa?

W Kłodzku na Dolnym Śląsku. Znajomi polecają PRO GAS. 10 lat na rynku są. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

go fast, ac r01 i ac w01 lub 2 wystarcza, po coprzeplacac do tego silnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zakladalem 2.5 roku temu cala instalacje Brc i nie narzekam. Nic sie nie dzieje a juz zrobilem na tym gazie 70k km. Robie wymiane swiec i oleju o 15k km i wydaje mi sie ze to jest klucz do sukcesu no i dodatkowo dobry warszatat ktory zalozy.

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zawiozłem audi do gazownika. 

Będzie zakładał kme nevo, reduktor ac150 i wtryski baracuda. Całość 2400 zł.

Edit 29.03.18 przejechałem na lpg ponad 600km spalanie ok 10l/100km w trybie miejskim. 3-14 km do pracy w jedną stronę plus zakupy itp. 

Edytowane przez Kamil Kupiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.03.2018 o 09:20, Kamil Kupiec napisał:

Właśnie zawiozłem audi do gazownika. 

Będzie zakładał kme nevo, reduktor ac150 i wtryski baracuda. Całość 2400 zł.

Edit 29.03.18 przejechałem na lpg ponad 600km spalanie ok 10l/100km w trybie miejskim. 3-14 km do pracy w jedną stronę plus zakupy itp. 

I jak po czasie Ci się sprawuje? Ja właśnie się zastanawiam nad podobnym zestawem, z tym że albo pełny STAG (qbox/qmax + acw + acr) albo KME (nevo + tur/silver + barracuda). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwazaj na KME silver i barracudy  do ALT bo możesz mieć problem po przełączeniu na gaz w tym motorze.  Długo z tym walczyłem i skończylo sie na ustawieniu dosyc wysokiej temp przełączenia na gaz (u mnie aktualnie 50 stopni i dopiero jest ok). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatecznie założyłem Optima Nano + Barracuda 115 + KME TUR. Śmiga aż miło :)

Robione w KlinikaLPG Warszawa. Polecam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

podpowiedzcie jaki max zbiornik gazu da radę założyć do 2.0ALT z 2007r. Avant kombi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...