Skocz do zawartości
IGNOROWANY

2.0 ALT jaka instalacje polecacie ?


Sekwens

Rekomendowane odpowiedzi

instalacja STAG GO FAST

wtryski HANA GOLD

reduktor miałem od nowości ALASKĘ co było kolosalnym błędem ze strony gazownika :o tydzień temu zamieniłem na KME (do 200koni) i śmiga jak trzeba

zbiornik 55 L

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Landi Renzo, zapłaciłem za nią 3200 w 2011. W tej chwili przejechane auto ma 270 tysi, na instalce 90 000. Pali w cyklu mieszanym ok 11 l. Trasa 10,5-12,5, ale te 10,5 prędkość ok 120, generalnie jeżdżę w przedziale 120-150 max (powyżej dolewki oleju są nieakceptowalne). Mapa do instalki niestety z hamowni z innego auta. Zastanawiam się czy strojenie w czasie jazdy coś by mogło zmienić bo wydaje mi się, że powinien trochę mniej spalić...Gazowalem w Migaz-S w Wawie. POlecacie jakiegoś fachowca w Wawie?

Edytowane przez fido920
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te spalanie jest idealne..........................................gaz nie jest oszczędny tylko tani

mi pali tyle samo

Tylko borykam się z takim problemem od kiedy mam to auto, jeszcze przed zagazowaniem, że wyskakuje błąd długoterminowej mieszanki-po około 500km zawsze się pojawia po wykasowaniu...Wiele tematów potencjalnie go wywołujących już elektryk próbował ogarnąć, ale się nie udało. W sumie to do sprawdzenia została jeszcze przepływka, ale nie pokazuje innego błędu związanego z przepływką...Dlatego zastanawiam się czy to spalanie nie powinno być mniejsze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, mam problem ze swoją audi a4b6 2.0 alt + LPG, 2004 rok 155 tyś przebieg.

audi nie odpala na zimnym , jeszcze wczoraj odpalał na krótko jak dawałem prąd z bezpiecznika do bezpiecznika pompy paliwa .  dołączam film jak silnik sie zachowuje.

Komputer pokazał mi taki błąd

1/1 zasilanie- złącze nr 30 dolny limit przerywany  18010

https://www.youtube.com/watch?v=gWYYQiqBZWs&feature=youtu.be

 

Edytowane przez leszczu0912
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy silnik 2.0 alt znosi jakos gaz czy nie za bardzo sie nadaje do tego ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego , masz pełno tematów w tym dziale a zakładasz kolejny. Jak widać po ich ilości  gaz znosi świetnie, mniej idiotów gazowników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znosi, znosi. Ale gazownik musi być kumaty, żeby umiał to zestroić. Mi gaz ustawił dopiero trzeci gazownik do którego pojechałem na ustawienia. Ale u mnie to inna historia, bo i tak się okazało że pół instalacji do wymiany.

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

glownie to mnie martwi czy czasem nie wzrosnie pobieranie oleju do takiego stopnia ze bedzie to ciezko przemilczec 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi bierze 3 l na 15 tyś km. 3 litry to około 60 zł. Odbiję to sobie na jednym tankowaniu. Tak brał i tak bierze. Wymieniłem teraz wtryski i parownik i śmiga ok. Tylko nie patrz na cenę tylko na opinię o gazowniku. Ten silnik jest czuły na ustawienie gazu.

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, silnik jaki ma to 2.0 ALT,  mam gaz BRC ale nie idzie go ustawić tak aby nie było zimnego vaga, wywalczyłem wymiane na Staga gdyż ma duzo lepsza elektronike. Moje pytanie jest takie, za BRC 2800 zł i w tych pieniądzach wiem że Stag  powinien być mega wypasiony juz, czy ktoś może mi pomóc w doborze komponentów tak aby Panowie mi nie wcisneli znowu jakiegoś dziadostaw.

jaki sterownik Staga aby miał duże możliwości ustawień??

jakie wtryski Hana czy Barracudy lepsze??

Jaki reduktor AC RC1 zavoli czy KME?? który model?

Wiem ze było sporo tematów tylko modele zmieniaja sie dość szybko, wychodzą Nowe itp

Bede bardzo wdzieczny za pomoc w doborze, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qbox plus,Ac 150 lub Kme Tur,Barracuda pojedyńcza,ACW03 i filtr Alex Ultra-to opcja na bogato

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam opcję na "bogato" staga 4 i też się nie mogę pozbyć zimnego waga.
strasznie mnie irytuje szarpanie za zimnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.03.2017 o 23:37, gacekk172 napisał:

witam, silnik jaki ma to 2.0 ALT,  mam gaz BRC ale nie idzie go ustawić tak aby nie było zimnego vaga, wywalczyłem wymiane na Staga gdyż ma duzo lepsza elektronike. Moje pytanie jest takie, za BRC 2800 zł i w tych pieniądzach wiem że Stag  powinien być mega wypasiony juz, czy ktoś może mi pomóc w doborze komponentów tak aby Panowie mi nie wcisneli znowu jakiegoś dziadostaw.

jaki sterownik Staga aby miał duże możliwości ustawień??

jakie wtryski Hana czy Barracudy lepsze??

Jaki reduktor AC RC1 zavoli czy KME?? który model?

Wiem ze było sporo tematów tylko modele zmieniaja sie dość szybko, wychodzą Nowe itp

Bede bardzo wdzieczny za pomoc w doborze, pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się z pytaniem. Mam zamiar wstawić gaz do mojej B6ALT jaki najlepiej gaz by nie sprawiał problemów. Silnik 2l. auto 2001rocznik.

audi.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.04.2017 o 01:18, matrix250170 napisał:

Dołączam się z pytaniem. Mam zamiar wstawić gaz do mojej B6ALT jaki najlepiej gaz by nie sprawiał problemów. Silnik 2l. auto 2001rocznik.

audi.jpg

BRC seq24 u mnie i wszytsko ok. instalacja + robocizna kosztowała około 2400

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.03.2017 o 21:48, michal009A6 napisał:

Mi bierze 3 l na 15 tyś km. 3 litry to około 60 zł. Odbiję to sobie na jednym tankowaniu. Tak brał i tak bierze. Wymieniłem teraz wtryski i parownik i śmiga ok. Tylko nie patrz na cenę tylko na opinię o gazowniku. Ten silnik jest czuły na ustawienie gazu.

Wysłane przy użyciu Tapatalka
 

i na nieszczelności jest też czuły więc warto się z nimi uporać, ale silnik jak najbardzie pod gaz u mnie 40 tys km i wszytsko ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...