Skocz do zawartości
IGNOROWANY

prosba o analize logów 2.0 ALT


gayo_s

Rekomendowane odpowiedzi

Wrzucam logi do analizy, objaw mam taki ze raz jest moc super, innym razem po odpaleniu jak by coś go trzymało i nie chce się dobrze wkrecać. Prose o pomoc.

http://vaglog.pl/log_270276.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedz. wywala mi błędy: 17544 długoterminowa adaptacja składu mieszanki 1 mieszanka uboga-bieg jałowy

16804 katalizator, bank 1niski próg sprawnosci

Gdzie szukać przyczyny? Czy wywalać katalizator? Czy to wina sondy? Co powodować moze uboga mieszankę?

Moze mam zrobić dodatkowe logi na innych kanałach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błąd katalizatora to norma w tym silniku, to nie wina sondy, tylko zużytego kata, wywalenie na błąd nie pomoże, drugi błąd ubogiej mieszanki na biegu jałowym to przeważnie nieszczelnosci w podciśnieniach lub odmie, przyjrzyj się temu, sprawdz odme, wszelkie mokre slady oleju na rurkach od odmy to potencjalne nieszczelnosci przez które silnik zasysa lewe powietrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wstawić 2 katalizator nowy? Czy są moze jakieś imitacje, rury zamiast kata? Bo byc moze ze utrata mocy moze byc przez zapchany katalizator? Jeżeli bym wywalił katalizator to jak obejść żeby błędu nie wywalało? Jutro sie przyjrzę tym rurka, cos mi sie w oczy rzuciło ostatnio mokra olejowo rurka przy odmie, wiec sprawdzę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...