Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Koszt wymiany rozrządu ze wszystkimi częsciami itd


jary1982

Rekomendowane odpowiedzi

Nie porównywałem cen w ASO - możliwe, że jest tak jak mówisz. Jak dla mnie jedyny + jest taki, że można ogarnąć 2 w cenie jednego oraz to, że są podobno trwalsze ;) Cena tak czy inaczej wysoka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słabe masz te zniżki. Ja mam fazator po 1900. Co nie zmienia faktu że to chora cena. Cieszmy się ze są tylko 2 Fazatory a nie 4 jak w 3.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słabe masz te zniżki. Ja mam fazator po 1900. Co nie zmienia faktu że to chora cena. Cieszmy się ze są tylko 2 Fazatory a nie 4 jak w 3.0

Genialnie, może niedługo się odezwę ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jeśli chodzi o koszty to hmm.. No nie jest to tanie auto szczególnie gdy ktoś je mocno zaniedba.

Kupiłem Audi S4 B7 i po jakimś czasie musiałem odstawić go do warsztatu. Diagnoza to uszkodzony silnik oraz pęknięte ślizgi i naciągnięte łańcuchy.

Koszt naprawy silnika, części, robocizny wyniósł mnie 25 tysięcy. 

 

No ale co zrobić. Każdy kto kupi taki samochód musi się 2 razy zastanowić czy ma pieniądze na ewentualne naprawy. Dodam, iż warto kupić samochód, który przy przebiegu 250-300 tyś. km miał robiony rozrząd, jeśli nie to możemy być pewni, że za jakiś czas to my będziemy wydawać na jego naprawę 12tyś-15 tyś. zł. :)

Jeśli masz pieniądze to gorąco polecam ten samochód. Nie jedna dupeczka obraca się na ulicy. 

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam się do sprzedaży mojego oczka w głowie s4 b7. silnik wolnossacy v8 4.2. skrzynia TIPTRONIC
Przebieg 207 tys (raczej oryginalny sprawdzając po książce serwisowej) Jeżdzony na Liqu Moly 5w40. Samochód bezwypadkowy, doinwestowany, każda nawet malutka usterka robiona na bieżąco, po wymianie kompletnego rozrządu, tarcz i klocków przód tył, uszczelnieniu całego silnika, zrobieniu calej elektryki bo jak wiadomo te modele mają nieraz z tym problemy. Pod komputerem ŻADNYCH BŁĘDÓW. Miesiąc temu kupiony nowy akumulator. Załozona blokada bear lock. Książka serwisowa. Używany sporadycznie jako drugi samochód. Garażowany. Samochód posiada pełną opcję m.in czujniki przód tył, roleta tylnej szyby, boczne rolety itd . Nawigacja pl. Stan idealny. nic nie stuka, nic nie puka:) Jak ktoś by był zainteresowany proszę pisać na priv, do ceny zawsze sie dogadamy, oczywiscie z rozsadkiem. Samochodu obecnie nie wystawiałem na portalach. ... cena ok 46 tys tel 506 111 857

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...