Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Konserwacja profili zamkniętych


MARCEL!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! :)

Mam pytanie odnośnie miejsc tzn. chodzi o dziurki/korki gdzie należy w Audi A4 B5 (1995) wtłoczyć środek do profili zamkniętych?

Spód już zrobiłem (tam gdzie były ubytki konserwacji), chcę jeszcze zrobić drzwi, maskę, nadkola, progi... Ogólnie w progach widzę korki, ale gdzie i jak drzwi zrobić?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że w drzwiach nie ma profili zamkniętych, Trzeba zdjąć boczki z drzwi i normalnie ręcznie nasmarować blachę od wewnątrz. U mnie w B5 97' są w drzwiach tylko małe otworki do odpływu wody. Podobnie nadkola i maska - bez otworów do profili zamkniętych bo te profile są tylko w progach :)


Kolego, mógłbyś mi powiedzieć czy już to robiłeś? sam planuję konserwację profili zamkniętych i zastanawiam się, czy należy najpierw zaopatrzyć się w korki do progów, bo są gumowe i wiadomo, że mogą się rozpaść :) i ewentualnie , gdzie takie korki można kupić i jakim środkiem zabezpieczasz progi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niby dlaczego nie można w te otwory włożyć długiej rurki i spryskać dokladnie?? Ja właśnie tak robiłem w B8 po co ściągać boczki bez sensu.

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...