Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Numery OE uszczelek góry głowic (kompletu)


wojtek_lbn

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Niestety nie posiadam ETKI, więc proszę o pomoc- przydałyby mi się numery części, mianowicie uszczelek potrzebnych żeby uszczelnić obie głowice od góry. Wycieki już mnie irytują, a że wymieniłem ezektor (oczywiście zapchany), to chciałbym zrobić uszczelnienie kompleksowo na oryginalnych częściach. Może wtedy będzie spokój... Z góry dzięki za pomoc!

P.S.

Oczywiście chodzi mi nie tylko o uszczelki samych pokryw, ale też pod nastawnikami, ewentualne zaślepki itp, bo wydaje mi się, że cieknie też z tyłu prawej głowicy (patrząc z perspektywy "w samochodzie"), a nie do końca wiem co tam jest- nie dobierałem się jeszcze do tego silnika.

EDIT: Dopiero teraz zauważyłem że jest taki dział jak "Numery części", więc proszę o przeniesienie tematu, bo tam lepiej pasuje.

Edytowane przez wojtek_lbn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numery OE ogolem nie potrzebne sa Ci tych elementow, gdyz te uszczelki OE wychodzily z fiirmy Reinz, a wiec sa ogolno dostepne w sklepach. I taniej niz w ASO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd taka informacja? Pewne źródło? Mam aktualnie założone takie uszczelki i jakościowo nie wyglądały jak montowane fabrycznie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, wszystkie uszczelki w silnikach V6 (przynajmniej to wiem) szły na pierwszy montaż Reinz'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się nie mylę to

Komplet uszczelek pokrywy głowicy ma nr 078198025 i kosztują koło 200 netto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...