Skocz do zawartości
IGNOROWANY

DQT do AFN Quattro podejdzie


Emil2006

Rekomendowane odpowiedzi

A nie wiesz jakie prędkości są przy 2 tyś na 6 biegu i czy dyfer nie bedzie swirowal???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam u siebie DQS a DQT to bodajże prawie ta sama skrzynia, różni je tylko to, że DQS to ośka a DQT quattro. Przy 2tys na 6tym biegu mam u siebie jakieś 110km/h z tego co dobrze pamiętam. Co do dyfra to raczej będzie do wymiany, musisz mieć dyfer z takim samym przełożeniem co skrzynia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


podejdzie bez problemu

Tu się mocno myślisz ... nie jest to operacja P&P

Owszem podjedzie pod warunkiem zmiany wału, wybieraka itp
AFN ma skrzynię 5 biegów a DQT to skrzynia 6 biegowa. Zmiana na 6biegów wymaga wyżej wspomnianych zabiegów + trzeba ustalić przełożenie tylnego mostu jaki masz obecnie u siebie, bo może się okazać że most także będzie do wymiany. DQT 37/9
Jest jeszcze skrzynia EKM, najdłuższa jaka może być ma przełożenie 35/9, którą zdecydowanie polecam jak dużo latasz po autostradach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swpauje automaty na manuale, 5b na 5b zawodowo i nigdy tylnego mostu nie ruszałem... wszystko chodzi jak trzeba nie rwie nie szarpie absy działają wiec nie wiem po uja wymienaic mosty.


podejdzie bez problemu

Tu się mocno myślisz ... nie jest to operacja P&P

Owszem podjedzie pod warunkiem zmiany wału, wybieraka itp
AFN ma skrzynię 5 biegów a DQT to skrzynia 6 biegowa. Zmiana na 6biegów wymaga wyżej wspomnianych zabiegów + trzeba ustalić przełożenie tylnego mostu jaki masz obecnie u siebie, bo może się okazać że most także będzie do wymiany. DQT 37/9
Jest jeszcze skrzynia EKM, najdłuższa jaka może być ma przełożenie 35/9, którą zdecydowanie polecam jak dużo latasz po autostradach.

pytał czy podpasuje a nie co trzeba zmienic by osadzic dqt...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy spokojnie bez nerwów temat otwarty jest miło że ktoś coś ciekawego podpowie bo ogólnie mam skrzynie manualna tylko że standardowo luz na torsenie i synchronizator na 2 biegu a rozwaszam opcje wymiany skrzyni na dłuższa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...