Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[AVF] A4 B6 Avant S-line Plus - Sprzedane


chudy92

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Przedstawiam niektórym dość dobrze znane Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI 176KM AVF S-line Plus
Auto było dobrze dopasione w serii, ale Grzesiek dopasł je jeszcze bardziej :)
Przebieg podczas zakupu dn. 20.06.2016 - 225 700km

To co fabryka dała:

- kolor Atlas Gray Metallic LY7Q
- xenon + spryski
- zawieszenie sportowe 1BV
- podgrzewane spryski szyby przedniej
- podgrzewane lusterka
- parktronik tył
- ESP ABS
- skrzynia manualna 6-biegowa
- czujniki zużycia klocków hamulcowych
- multifunkcyjna skórzana kierownica
- system navigacji plus RNS-D
- zmieniarka w schowku
- grzane i w pełni elektryczne skórzane fotele
- 4 elektryczne szyby
- S-Line wewnętrzny
- pakiet oświetlenie
- komputer z kolorowym i pełnym FISem
- tempomat
- homelink

Kody wyposażenia


Dołożone przez Grześka:

- kompletny zewnętrzny pakiet S-Line (zderzak przód, zderzak tył, listwy drzwiowe dolne, lotka klapy bagażnika)
- czarne emblematy boczne oraz tył
- obudowy lusterek czarny metalik
- składane z pilota lusterka fotochrom
- lusterko wsteczne fotochrom z czujnikiem zmierzchu
- schowki pod fotele
- tunel bez uchwytu na telefon
- podgrzewana kierownica
- ori bixenon + soczewki z A4B8
- CLH + DRL na H7
- RNS-E + bluetooth
- swap hamulców na 320/288
- swap wydechu na 2.5 TDI + końcówki ulter N1-90RS + nowa dokładka S-Line


Z modyfikacji mechanicznych:
- nowy wałek
- wyczyszczone turbo
- ogarnięta hydraulika
- pompki z Touareg'a
- program w turboelita.pl na 176KM/368Nm


Podczas oględzin auta nie było się praktycznie do czego przyczepić poza BIPem na 2 cyl., ulanym silniku od strony rozrusznika, dziurą przed tłumikiem i krzywo leżącą prawa końcówka wydechu.

Z zewnątrz można by się przyczepić do odprysków na masce oraz otarć na zderzakach - ale wszystko do ogarnięcia w swoim czasie :)

Za to wnętrze rekompensuje wszystkie drobne niedoskonałości, bo jest w idealnym stanie (oprócz wytartej kierownicy na całym jej obwodzie i ruszającym się fotelu kierowcy - brak śruby mocującej)

Co do planów to raczej nie ma już miejsca by cokolwiek dołożyć, myślę jedynie nad nowszą kierownicą multi S-line i na wiosnę trzeba będzie poszukać jakiegoś koła :)

lzL04bX.jpg
hNddVts.jpg

Powrót do domu

FFw5d8s.jpg
HMxkoXg.jpg

fotki wnętrza zapożyczone z tematu Grześka
gwwf4p2.jpg
fr95k1A.jpg
A0oxfFK.jpg

 

 

 

Auto przerejestrowane:

9c5ae090933757f1cbf83da74c81a7b9.jpg

 

Ogarnięta prawa końcówka wydechu:

XM8sW6X.jpg

MEhwLz2.jpg

 

 

Montaż monitoringu icon_biggrin.gif
Skróciłem drogę instalacji i użyłem ładowarki samochodowej USB Energizer - wyprowadzone +12V po stacyjce i masa z wtyczki lampki podsufitki.

P137aEJ.jpg

 

W międzyczasie wysrał się mechanizm szyby kierowcy, szybki zakup i wymiana - bo przy wjeździe do pracy musiałem otwierać drzwi, żeby się odkliknąć kartą icon_biggrin.gif

Z6VhQLG.jpg

 

 

Uzupełnienie brakujących detali pod maską icon_smile.gif
agMp0FU.jpg

 

 

 

Auto wczoraj odebrane po konkretnym przeglądzie oraz serwisie w CompSport i niestety ale wyszło kilka niespodzianek... - przebieg: 227 200 km.

1. Pompowtryski miały być z Touarega 5.0TDI V10 (1,2,3 cylinder są z Touarega lecz 2,5tdi - 07Z130073F, a jedynie 4 cylinder z 5.0tdi - 07Z130073H).
BIP na 2 cylindrze pokazywał wartości +60 (pompka została przełożona z tą na 1 cylindrze by sprawdzić czy to na pewno jej wina).
Po ich przełożeniu podejrzenia okazały się prawidłowe, więc wleciała druga używka z v10 - 07Z130073H i BIP +\-5.
Dodatkowo założony nowy zewsta uszczelnień + śruba.
a5XuTof.jpg
V64asUF.jpg
iMJUO3j.jpg
jxx7gAF.jpg

2. Silnik podczas zakupu był ulany od strony rozrusznika, Patryk od razu zauważył poklejony króciec na pompie VACU z którego sączyło się paliwo.
Kupiłem pompę VACU z 2.0tdi (038145209C), która ma metalowy króciec i nie powinien już pęknąć.
Dodatkowo została wymieniona w niej uszczelka na nową.
Wąż płynu chłodniczego, który jest pod VACU był przez ten wyciek nabrzmiały i również został wymieniony na nowy oryginalny VWAG oraz węże dochodzące do chłodnicy oleju, które były już sparciałe.
3DQZuKs.jpg
780sqKU.jpg
0ZW2Zcf.jpg

3. Podczas demontażu pasa przedniego ukazał się rozszczelniony intercooler, kupiłem używkę (8E0145805S) i to tylko dlatego, że mam w planach montaż FMIC.
W innym przypadku wleciałby nowy. Dodatkowo wymieniona została rura / wąż intercoolera na nowy oryginał VWAG, która już też domagała się wymiany.
vc1HshU.jpg
EkGMn59.jpg

4. Uszkodzony przewód klimatyzacji, oddany do ponownego zakucia.
9z8vvHA.jpg

5. Zatarte łożysko wiskozy pod alternatorem - zdemontowana została cała łapa by wprasować nowe.
4MA6Buv.jpg

6. Wymieniony kompletny rozrząd na nowy ori VWAG (pasek, rolka prowadząca, rolka napinająca, pompa wody).

7. Wymieniony uszczelniacz wału przód i uszczelniacz wałka rozrządu, ponieważ obydwa były ulane.
85Q1tJf.jpg

8. Wymieniony Olej na Motul X-clean 5W30 + filtr oleju, paliwa, powietrza i kabinowy.

9. Wymieniony pasek klinowy 2sztuki Contitech.

10. Wymieniony płyn chłodniczy Febi G12 + nowy termostat Wahler.

11. Wymieniony zawór N75 na nowy + nowe wężyki.

12. Wymienione świece żarowe BERU.

13. Wymieniona uszczelka pokrywy zaworów.

14. Dodatek Liqui Moly do wtrysków.


W środę jadę jeszcze na nabicie klimy i wymianę linki maski.


Nie byłbym sobą gdybym czegoś nie dołożył w aucie i na pierwszy strzał poszła wymiana wyposażenia bagażnika z zestawu naprawczego ( 1G8 ) na dojazdówkę 17" ( 1G5 ).
A to tylko dlatego, że nie lubię jeździć bez zapasu, a zestaw naprawczy ... w tym przypadku miał pewne braki, które chyba nie poratowałyby mnie w razie zonka :)
Dodatkowo pokrywa zestawu naprawczego była pęknięta.
lL8cbLv.jpg
DdK5pd0.jpg


Koło kupione na forum A4 - praktycznie nówka użyta max kilka razy, a styropiany ze śrubą i pokrywą dorwałem jako komplet na allegro :)
Ityo9lg.jpg?1
xWV4jvv.jpg


I teraz tak to wygląda:
zzkLHUF.jpg
XgBlKRt.jpg



Nie przypadły mi do gustu boczne emblematy S-line w czerni i brak emblematu w grillu, kupiłem więc komplet nowych.
6fJWvUC.jpg
I4PXwM3.jpg
exoosgC.jpg
cfFDFSc.jpg
4p7Q6qi.jpg


Do ogarnięcia zostaną mi jeszcze zderzaki i odpryski na masce...

Rozglądam się za maską w kolorze ale wiem, że znalezienie ideału graniczy z cudem...
Ale to już jak wyjdą trochę na prostą ;)
svWNW3Q.jpg
W3soPkT.jpg

Pozdrawiam :)

Edytowane przez chudy92
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Tylko o nią dbać. Ale patrząc na to jak podszedłeś do tematu od samego początku to nie ma się o co martwić. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj widzę, że po tym co robi z nią nowy właściciel, polata jeszcze dłuuuuuugo.... I bardzo dobrze :naughty: :naughty: :naughty:

Gratuluję fury! Jest kozak, podejrzewam, że jeszcze parę fajnych rzeczy wpadnie i będzie mega! Jeszcze raz gratulacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje fury kolego :wink:

Widzę że konkretnie podchodzisz do tematu, nie ma lipy

Życzę szerokości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

styropiany i graty do dojazdówki kupiłeś od kogoś prywatnie, czy ktoś sprzedaje tego więcej, bo nie mogę tego namierzyć...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Furke masz wypas. Teraz tylko o nia dalej dbac :)

Dokładnie. Tylko o nią dbać. Ale patrząc na to jak podszedłeś do tematu od samego początku to nie ma się o co martwić. :good:

Oj widzę, że po tym co robi z nią nowy właściciel, polata jeszcze dłuuuuuugo.... I bardzo dobrze :naughty: :naughty: :naughty:

Gratuluję fury! Jest kozak, podejrzewam, że jeszcze parę fajnych rzeczy wpadnie i będzie mega! Jeszcze raz gratulacje :)

Gratuluje fury kolego :wink:

Widzę że konkretnie podchodzisz do tematu, nie ma lipy

Życzę szerokości

Dzięki, o auto będę dbał tak jak o moje wszystkie ;)

Poprzednio miałem A3 8L 2001r 1.8T pomodzone na 230KM/320Nm w CompSport

CpGN73C.jpg

ADikdCT.jpg

7VnQi1F.jpg

emtGuL7.jpg

styropiany i graty do dojazdówki kupiłeś od kogoś prywatnie, czy ktoś sprzedaje tego więcej, bo nie mogę tego namierzyć...?

Kupiłem komplet na allegro od jednej osoby.

http://allegro.pl/audi-a4-b6-wklad-kola-dojazdow-pokrywa-sruba-zamos-i6331041035.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a3 super autko widac ze kolega dba, a4 bedzie pewnie oczkiem w glowie super autko powodzenia w dalszych modach bez awaryjnosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W środę nabita została klimatyzacja i generalnie po tym serwisie u Patryka czuję, że auto lepiej się zbiera :D
Może wina nieszczelności układu, a może chwilowa przesiadka na Matiza :rolleyes:

adhZE1Q.jpg


Wczoraj minął miesiąc od czasu zakupu auta, zrobione w tym czasie zrobione 2,000 km i wpakowane ponad 5k pln :D

icon1.png


Dopiero dziś miałem możliwość umycia ręcznie auta ... kto mnie namówił na taki karawan :D

Zeszło się 2,5h - może nie dużo ale to tylko mycie na dwa wiadra, nałożenie QD, umycie szyb i odkurzenie :)

Lakier bardzo mi się spodobał, bo nie widać efektu czystości ani brudu :D

9Fsxh0p.jpg
EX59WqY.jpg
nxW91KB.jpg
YzLWdTP.jpg
ohEM2RA.jpg
OK1Gu4S.jpg


Do auta ostatnio wleciało moje stare CB radio
4932545f5e34627b85f8051a00bf4641.jpg

Zaliczyło również mały wypad nad jeziorko
bd0ef15e222ff4a5f33eeb37a43d093c.jpg

A teraz o kilku denerwujących drobiazgach w aucie :)

Od czasu zakupu auta miałem pewien problem, który mnie drażnił - nie mogłem domyć szyb ...
Z pomocą przyszedł znajomy detailer, który pożyczył mi pewny bajer i szyby w końcu lśnią
Jeszcze nigdy nie pucowałem tak długo szyb ...
CWWNhZo.jpg

Przed:
YFZm3fB.jpg

Po:
3vruBjQ.jpg

Po lewo ogarnięte, po prawo przed ogarnięciem:
VMCVKP5.jpg

I po:
VBtZoti.jpg

Kolejna dolegliwość A4... terkotający silniczek nagrzewnicy...
Czasami szło oh*jeć, bo potrafił terkotać całą drogę, a czasami tylko chwile po odpaleniu auta i cisza...
Na szczęście dostęp do silniczków nagrzewnicy w A4 B6 jest mega dobry i winowajcą okazały się pęknięte zatrzaski obudowy silniczka.
Moja teoria jest taka, że silniczek nie dolegał dobrze w obudowie przez co nie wyczuwał oporu i kręcił się w kółko.
Na szybko został ściśnięty opaskami, a w między czasie można poszukać drugiego, aczkolwiek teraz jest błoga cisza :)

rUn1iTl.jpg
sdRvPQC.jpg


Detalem, który mnie denerwował jest też znaczek Sline w grillu, (zamiennik z allegro) który nie pasował w ori miejsce i wyglądał tak:
9Fsxh0p.jpg

Wystarczyło jednak zeszlifować boki uchwytu i pasuje w ori miejsce :D
pAmcx05.jpg
zk7k6fO.jpg

Teraz leży jak z fabryki, niby głupota ale cieszy :D
nV5VwLh.jpg

Następny drażniący temat zlokalizowany i usunięty :)
Mianowicie, podczas cofania na samym sprzęgle, na równej nawierzchni - cisza, a gdy tylko dodałem gazu lub było lekkie wzniesienie (obciążenie dla silnika) słychać było mocne rypanie, jakby silnik chciał wyskoczyć...
Poduszki silnika były niedawno wymieniane na oryginalne z ASO przez Grześka więc ten temat odpadał, kupiłem więc nową poduszkę skrzyni (która była wymieniana 2 lata temu).
Co się okazało podczas wymiany, płaska podkładka śruby nie leżała idealnie równo względem poduszki i podczas jazdy do tyłu gdy silnik miał większe obciążenie podkładka tłukła o poduszkę, a ona znowu o podporę.

na żółto miejsce w którym podkładka uderzała o podporę, a na czerwono jak powinna leżeć podkładka
HWOIsju.jpg
X8mwAFl.jpg
WTcLRfB.jpg
TNjYmj9.jpg

Kolejnym tematem są cholerne mikrostyki zamków drzwi...
Ostatnio na FISie przestało mi pokazywać otwarte drzwi pasażera przód i nie odryglowywały się drzwi po jeździe z przycisku.
Wyjąłem cały zamek, przeczyściłem i na chwilę obecną hula - zobaczymy na jak długo to pomoże, najwyżej wymieni się mikrostyk na nowy.
W drzwiach tylnych lewych np informacja o otwartych drzwiach działa lecz czasami ich nie odryglowywuje ale tu podejrzewam, że jedynie pomoże wymiana zamka.


Ciągle mam dylemat co do koła na wiosnę, co prawda jest jeszcze kupe czasu ale nie mogę się zdecydować....
Na pewno chcę coś ori z poniższych 3 wzorów i jak dla mnie nr 3 to chyba właśnie avus, bo jest taki zwykły, prosty i nudny :P
osRthjN.png

nr 2 to ori sline, na których kiedyś stało auto i wygląda wg mnie fajnie ale..
Z4U83UF.jpg

ale chyba będą łopaty rs6 :)
yzraKNr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie albo łopaty albo ori s-line, inne nie dadzą efektu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

962c65151d9a536e212c1cf01c2940e6.jpg

Na blacie wybilo 230kkm wiec czas na kolejne 'mody' eksploatacyjne...
Tym razem sprzęgło, które okazało sie jeszcze oryginalne.
Silnik rwal do przodu, a auto juz nie tak chetnie.

Oczywiście odstawione do CompSportu i tak:
- nowy komplet sprzęgła z dociskiem i łożyskiem oporowym - SACHS
- nowy wysprzęglik - LUK
- nowa tuleja skrzyni - INA
- nowy uszczelniacz walu - ERLING

A to dlatego, że wszystko było ulane i jak już było rozgrzebane to pasowało powymieniać ;)

Dodatkowo Patryk zauważył mokry bak paliwa, a tankowalem tego dnia i okazało sie, że pompa paliwa nie byla dobrze dokrecona :)

b55477f51f30f4d922de9f197d7bfbf5.jpg
abab4171b656927fd52beb6b2ffb8ce9.jpg
5623f65639797377aff347601a5c4290.jpg
a492c5f65d9e45499ccd1e4f75f9d023.jpg
4a7694874f011fc788996f0a063ee237.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwumasy nowej nie wsadzałeś?

nie, została obecna.

Do Audi wleciał już pakiet zimowy ze względu na zimne poranki

HgAEFoo.jpg

qYZsYAU.jpg

Może teraz lepiej widać, bo alu te same :)

g76xqxP.jpg

Zimowe dywany

rdvCHDo.jpg

Oraz doposażyłem boczki drzwi w spinki, których widziałem wcześniej, że brakowało - łącznie 8szt :)

UWJia65.jpg

jWttBOF.jpg

Audi po przeglądzie - stówka w plecy, spokój na rok :P

u3Oo5i0.jpg

Temat CB zamknięty. Nie mogłem sie zdecydować czy zakładać jakąś antenę na stałe czy magnesową.

Wybrałem President Virginia 50cm z polecenia Jakuba, a spodobał mi się jej dyskretny wygląd i cienki przewód, który nie jest przytrzaskiwany przez klapę bagażnika.

Do tej pory jeździłem na pożyczonym zamienniku Floridy i kabla było na styk, a Virginia ma go wystarczająco jak do kombi i magnes trzyma mega mocno.

Zamontowałem również już na stałe uchwyt na gruche.

7c0b13705a46f4c0b8bf264a4263808f.jpg

6e270f9885a58b0c8156681b3f376cd0.jpg

54d2e1a751a26b4cf8eb214347db93a9.jpg

55facf20bae3e1c4686ab6937b47288e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak już się uparłeś na te ori to tylko łopaty

dywaniki pakiet zima masz do d*py,wiesz dla czego

nie chce sie pozbyć starej tarczy sprzęgłowej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku października walczyłem z parującym prawym bixenonem..

Wszystkie newralgiczne miejsca zostały uszczelnione, a pomimo tego i tak zdarzało się jej zaparować..

Po dokładnym obejrzeniu reflektora zauważyłem spękany w kilku miejscach dekielek, uszczelniłem go klejem na gorąco i problem zniknął :)

YY1OEZ7.jpg

CBs972e.jpg

Z racji, że po uszczelnieniu wyglądał jak... sprawdziłem cenę nowego i byłem zdziwiony, że kosztuje tylko 67zł, gdzie do A3 trzeba zapłacić ponad 120zł..

Nie zastanawiałem się długo i zamówiłem nówkę, jak widać troszkę zdemolowany był stary dekielek..

8oY8nus.jpg

pe4CkAy.jpg

Drugi problem z którym borykałem się dość długo to mały wyciek oleju, który ciężko było zlokalizować.

Sączyło się z okolic głowicy od strony skrzyni biegów, a przez ścianę grodziową dostęp jest tam zaaaisty..

J07InIU.jpg

Wizyta u Patryka, silnik umyty, przejechałem się kawałek i wszystko wskazywało na uszczelkę pompy vacu.

Umówiliśmy się na wymianę za kilka dni i oczywiście w dniu wymiany okolice pompy suche, a silnik urzygany...

Znowu przegląd tyłu silnika i Patryk zauważył niedokręconą śrubę gniazda wiązki pompowtrysków, dokręcił ją, przejechałem się kawałek i sucho!

Niestety za kilka dni olej znowu pokazał się na bloku silnika lecz w mniejszej ilości.

tumcbH2.jpg

Odstawiłem auto, aby Patryk mógł na spokojnie wyjąć DP i dokładniej przyjrzeć się wyciekowi.

Padło na nieszczęsną wiązkę pompowtrysków i wleciała nówka z aso - 270zł

4MmQZJL.jpg

W starej zmęczona była już uszczelka lecz nie jest dostępna w aso, może i dałoby się dopasować jakąś nową lecz podczas demontażu plastikowej listwy według sposobu Audi posypała się w drobny mak i została sama wiązka

Nowa wygięła się praktycznie o 90 stopni i jest cała :)

R8j5zZ1.jpg

p2Of52l.jpg

GfZG6nI.jpg

T37qIPY.jpg

Na chwilę obecną 500km zrobione i susza, mam nadzieje, że już się nie pokaże :)

LiuT2qd.jpg

mnPWPVt.jpg

a wczoraj przywiozłem do domu aluski na lato :P

był dylemat ale padło w końcu na ori sline, trafiły się w fajnym stanie, w fajnej kasie i w woj. łódzkim :)

nie chciało mi się bawić znowu w renowacje itd wiec szukałem w ładniejszym stanie - tu jedna felga ma tylko otarcie na ok 4cm.

hwtC76f.jpg

vQXWeSJ.jpg

poQinA6.jpg

także będzie ori sline jak z fabryki :)

co do opon to będę chciał Vredesteiny Ultrac Satin 235/40

ale to jeszcze nie teraz, jest kupe czasu do wiosny :)

a tu filmik ze spalania z wypadu po koła :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam w nowym roku, trochę klimatu zimowego :)

8EE3cgG.jpg
kn7fCuO.jpg
puXtJGG.jpg
16KRSqo.jpg
https://www.youtube.com/watch?v=LDKNo041Gik

Z początkiem roku zaczęło ginąć podświetlenie tablicy (chińskie lampki 18led w jednej).
Prawa zaczęła po woli gasnąć, a w lewej zostało się 6 z 18 ledów.
rQHCLMI.jpg
HQhsbb7.jpg
iYiFRAL.jpg


Wleciały w ten sposób ori ledy z ASO - 130zł, z którymi było trochę zabawy ale w końcu siedzą na miejscu i świecą :)
D30IEhV.jpg
QmL2iVZ.jpg
rZIpnP2.jpg

Na początku roku uszkodziłem lewą osłonę podwozia o czym zorientowałem się po kilku dniach gdy A4 robiło za pług zbierając śnieg z kolein :D
Udało mi się kupić w okolicy kompletną używkę za 50zł, lecz z uszkodzoną pierwszą małą osłoną, którą kupiłem w końcu w ASO - 35zł
Przy okazji kupiłem też brakującą tuleję siedziska kanapy - 4zł :D
Osłona wymieniona i trzyma się elegancko, zauważyłem też, że brakuje mi jeszcze osłony skrzyni biegów, którą będę chciał nabyć :)
yH1Uv7N.jpg
E50uGP0.jpg
Psbjscy.jpg

Podczas zakupu używanej osłony kupiłem też prawy halogen, ponieważ ten, który był miał już zmęczony odbłyśnik - 80zł
Pozostanie mi jeszcze wymiana żarówek H11 na nowe, bo lewa ma niebieską barwę i praktycznie nic nie oświetla.
xxAkmi8.jpg
SXJJdDn.jpg
F6QPN1q.jpg

Jak widać na zdjęciu, zgubiłem zaślepkę haka holowniczego... Nie wiem gdzie ale wiem, że podczas drogi do pracy :P
Udało się znaleźć na allegro ori używaną zaślepkę w kolorze - 65zł
wUPai1V.jpg
MhuMNQf.jpg
ghFQfmE.jpg

Na budziku wybiło 235 tys km - czyli już 10kkm u mnie.
Z8CP4wC.jpg

Oraz szykuje się kolejny wydatek, lewy fotochrom robi się po zewnętrznej stronie niewyraźny.
tcvdwyS.jpg

Wczoraj pogoda dopisała temperaturą plusową i auto zostało umyte z soli i innego syfu :)
E6NY4X0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, 

Szacun za włożoną pracę w autko!

NIech służy !

PS. Najlepszy wybór z 3 wzorów felg :D

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...