Skocz do zawartości
IGNOROWANY

KOntrolka oleju nie gaśnie


dawid4728

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam audi a 4 b6 1.8t wyemienilem zalałem olej motul 10w40 w czesniej byl olej nie nieznanego pochodzenia bo tygodniu kotrolka oleju si epojawiała i znikała az w koncu pojawiła sie i nie znika a oleju jest pelen stan. Co moze byc przyczyną prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio było sprawdzane tez ciśneinie oleju był wpiety czyjnik ten wyżej ale tez zalałem motul 10 w40 a wczesniej nie mam pojecia jaki był olej moe ten szlam spłynoł i zatkał to sito? A to oze byc uszkodzony ten czujnik w misce olejowej o którym mowisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak prawdopodobnie to czujnik oleju w misce, podłącz pod komputer i się okaże :) Moja rada kupuj od razu oryginał, ja kiedyś się połasiłem na czujnik febiego (sporo tańszy od oryginału) czy coś takiego i za 3 miesiące miałem powtórkę z rozrywki.... od tej pory różnego rodzaju czujniki elektroniczne jeżeli wymiana to tylko na oryginał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak prawdopodobnie to czujnik oleju w misce, podłącz pod komputer i się okaże :) Moja rada kupuj od razu oryginał, ja kiedyś się połasiłem na czujnik febiego (sporo tańszy od oryginału) czy coś takiego i za 3 miesiące miałem powtórkę z rozrywki.... od tej pory różnego rodzaju czujniki elektroniczne jeżeli wymiana to tylko nawidzisz

widzisz swieciała sie kontroka na droi dzien jeade do mechanika a kontrolak sie nei swieci i znów nagle po chwili siweci sie i gasnie

tak prawdopodobnie to czujnik oleju w misce, podłącz pod komputer i się okaże :) Moja rada kupuj od razu oryginał, ja kiedyś się połasiłem na czujnik febiego (sporo tańszy od oryginału) czy coś takiego i za 3 miesiące miałem powtórkę z rozrywki.... od tej pory różnego rodzaju czujniki elektroniczne jeżeli wymiana to tylko naz

zrobilem wszystko sprawdzialem czujnik na koputrze nie pokazywalo ze czujnik wymienilem pompe olej smok przeczyszczony i dalej to samo kontrolka sie swieci jak dam na oborty sprwdzialem cisnienie oleju na zimnym silniku 3 bar na rozgrzanymspada do zera

witam mam problem z kontrolaka oleju, pojawia mi sie pomaranczowa konefka z napisem sensor jaka to moze byc przyczyna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak Ci spada do zera na manometrze to masz zaj. problem i maly krok od zajechania silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


zrobilem wszystko sprawdzialem czujnik na koputrze nie pokazywalo ze czujnik wymienilem pompe olej smok przeczyszczony i dalej to samo kontrolka sie swieci jak dam na oborty sprwdzialem cisnienie oleju na zimnym silniku 3 bar na rozgrzanymspada do zera

I kontrolka z ciśnieniem oleju nie zapala sie ?? Pompa była w jaki stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ostatnio pojawiłas mi sie kontrolka zołtaz naspisem sensor( oleju nie ubywa) wyczyscilem czujnik poziomu oleju i dalej sie świeci, czy to moze byc jednak zepsuty czujnik? i jezli tak to jaki czujnik polecacie psiadam audi a4 b6 1.8t 150 km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak prawdopodobnie to czujnik oleju w misce, podłącz pod komputer i się okaże :) Moja rada kupuj od razu oryginał, ja kiedyś się połasiłem na czujnik febiego (sporo tańszy od oryginału) czy coś takiego i za 3 miesiące miałem powtórkę z rozrywki.... od tej pory różnego rodzaju czujniki elektroniczne jeżeli wymiana to tylko nawidzisz

widzisz swieciała sie kontroka na droi dzien jeade do mechanika a kontrolak sie nei swieci i znów nagle po chwili siweci sie i gasnie

tak prawdopodobnie to czujnik oleju w misce, podłącz pod komputer i się okaże :) Moja rada kupuj od razu oryginał, ja kiedyś się połasiłem na czujnik febiego (sporo tańszy od oryginału) czy coś takiego i za 3 miesiące miałem powtórkę z rozrywki.... od tej pory różnego rodzaju czujniki elektroniczne jeżeli wymiana to tylko naz

zrobilem wszystko sprawdzialem czujnik na koputrze nie pokazywalo ze czujnik wymienilem pompe olej smok przeczyszczony i dalej to samo kontrolka sie swieci jak dam na oborty sprwdzialem cisnienie oleju na zimnym silniku 3 bar na rozgrzanymspada do zera

witam mam problem z kontrolaka oleju, pojawia mi sie pomaranczowa konefka z napisem sensor jaka to moze byc przyczyna?

Witam, mam tez silnik AVJ i chciałbym zmierzyć cisnienie oleju. Mam manometr ale nie mam pojęcia gdzie się nim wpiąć :D Możę ktoś wytłumaczy albo najlepiej wrzuci fotke z zaznaczonym miejscem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...