Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zakup i Rabat na części z ASO


KarolASO

Rekomendowane odpowiedzi

Ja również dołączam do osób polecających zakupy u kolegi m1chal. Części oczywiście prosto z ASO, ceny super a największy plus to przesyłka. Kupiłem części które łatwo uszkodzić w transporcie ale kolega zapakował je w tak profesjonalny sposób że uszkodzenia w transporcie nie wchodziły w grę. Wisienką na torcie była wysyłka profesjonalną firmą transportową.

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dużo rzeczy podrożało w tym tygodniu od nowego roku. Ten kto kupił to ma farta, ten kto nie kupił musi bulić wiecej :)

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam również polecam zakupy u kolegi m1chal.Brałem u kolegi cały komplet tarcz,klocków i osłon do S4,części oczywiście oryginał nie jakieś podróby,a dzięki Michałowi zaoszczędziłem ponad tyś.zł,paczki zapakowane perfekcyjnie,więc nie miało prawa się uszkodzić i dostarczone profesjonalną firmę kurierską.Osobiście jestem mega zadowolony i pewnie jeszcze nie raz będę składać zamówienia u Michała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej koledzy. 

Z dniem 1 kwietnia zmieniam markę i idę do Toyoty jako handlowiec na dział części.

Więc na tą chwilę już kończę z "pomocą" przy częściach z VW/Audi, aczkolwiek furtki sobie nie zamknąłem i przy grubszych tematach mogę oczywiście pomóc ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...