Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Mapy i inne do podniesienia mocy ||| AFN


Sidżej

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Posiadam B5 "seryjną" 110km. Coś było robione przy niej,bo autko ostro przyśpiesza. Chciałbym wyciągnąć z niej 150km. Co dokładnie muszę zrobić,kupić by auto wytrzymało taki tuning? Ile wyniesie mnie to wszystko?

A może lepiej zainwestować w 2.4 v6 odrazu w q?

Czekam na jakieś info,bo jestem zielony w tym temacie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z serii nie wyciągniesz 150,na ten temat niech się tunerzy wypowiedzą.


http://edc-tuning.pl/ ja u tego pana robiłem już dwa programy i jestem zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi mówiłeś ze sprzedałeś ecu robione przez tego pana bo byłeś nie zadowolony bo była strata mocy przy 2100obr a przy 2500 odzyskiwał moc

skoro coś było robione to pewnie juz te 135-145km jest pod maską w zależności od kondycji i dopracowania przez osobę robiącą to, na początek musisz zrobić komplet logów, by spr wszystko, czyli kup kabel vag i zrób logi, koszt kabla 54zł+kw, ten za 20zł tez może być, wgranie programu i nauka robienia logów tu już czasu poświęcisz trochę, ale warto, przyda się w przyszłości, tuner który będzie zajmował się twoim autem o ile jest spoko wszystko ładnie powinien ci powiedzieć jak zrobić, nauczy cię podstaw, wytłumaczyć wiele,

do 150km nie potrzeba wiele, wtryski 216 i turbo awx, wtryski np. nowe wzm 216 z 700zł, a turbo używka 500, swoje sprzedasz graty wiec koszt nie taki duży, ale zanim cokolwiek zaczniesz kupować zrób logi bo może wystarczy ogarniać auto i już na tyle będzie się fajnie odpychać ze nie będzie potrzeby wymieniać podzespołów, bez zmiany gratów tez 150km jest możliwe ale mało komu by się chciało tyle bawić z jednym autem, o wytrzymałość silnika się nie martw, 150km to dla niego żadne wysilenie, dobrze podkręcony 1.9TDI zmiecie z powierzchni ten 2.4q i ma spalanie na poziomie 6L przy dynamicznej jeździe, bardziej oszczędnego tdi nie znajdziesz i tańszego w podnoszeniu mocy i naprawach, planowałeś więcej zainwestować to kupisz większe wtryski i turbo i będziesz mógł rywalizować z autami o mocach ponad 300km jak równy z równym

Edytowane przez ciahciah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się że sprzedałem ale teraz inne auto inny program i wymiana jednej części pomogła i już nie ma straty mocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...